Pakiety Przeżyć

Pakiet Przeżyć określany jest jako bogactwo wyboru i na pewno trafiony prezent. Dlaczego? Bowiem osoba obdarowana sama wybiera przeżycie, które pragnie zrealizować. Jest to najprostsza i najłatwiejsza droga do spełnienia wyjątkowych marzeń. W końcu niektórzy marzą o zmysłowym masażu w Warszawie, inni chętnie skoczą na Bungee w Krakowie, a jeszcze inni wyjadą do zacisznego i romantycznego miejsca - tylko we dwoje. Pakiety Przeżyć pozwalają wybrać osobom obdarowanym swój wymarzony prezent i dlatego cieszą się tak ogromną popularnością. W końcu od zawsze powtarzamy, że spełnianie marzeń powinno być proste. Dzięki Pakietom jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne. Podaruj bliskim marzenia i ciesz się razem z nimi!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Dlaczego Pakiet Przeżyć to wymarzony prezent dla bliskich?

Nie wiesz, co podarować drugiej osobie? Pakiet Przeżyć będzie idealnym rozwiązaniem! Dzięki możliwości wyboru przeżycia, na pewno nie będzie to nietrafiony prezent. Pakiety nie tylko podzielone są tematycznie (np. według miast czy aktywności), ale także zawierają różne przeżycia, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie. Adrenalina, masaż, jazda super autem? Możliwości jest naprawdę wiele! Prezenty dostępne są w niemal każdym zakątku Polski, w różnych wariantach. Łatwo znaleźć tu przeżycie dla pojedynczej osoby, ale także dla dwojga, dla przyjaciół, czy też dla rodziny. Pakiety Przeżyć są ważne 3 lata, dlatego są doskonałym wyborem, gwarantującym spokój osoby obdarowanej (na pewno zdąży skorzystać z przeżycia) oraz spoój osoby wręczającej prezent (prezent na pewno okaże się trafiony).

Pakiet Przeżyć to jeden z najbardziej fascynujących prezentów

Wybierając ten prezent zapewniasz bliskim osobom niezapomniane emocje! Pakiety Przeżyć to możliwość wyboru marzenia, które następnie można zrealizować z łatwością! Wyczynowa jazda sportowym samochodem, nurkowanie wrakowe, a może skok na bungee? Niezależnie od wyboru, czekają: przyspieszone bicie serca i niezwykłe wspomnienia. Odważ się spełnić najskrytsze fantazje i wybierz jeden z pakietów - dla siebie lub swoich bliskich! Jest to łatwy sposób na obdarowanie bliskiej osoby czymś niezwykłym. Nawet osoby wybrednej i wymagającej, bowiem ostatecznie to ona decyduje, jakie marzenie spełni!

Jakie prezenty znajdują się w Pakiecie Przeżyć?

Prezenty w Pakietach Przeżyć podzielone są według różnych kryteriów. Niektóre z nich łączy lokalizacja (np. Pakiet Przeżyć "Warszawa") - wtedy są one dostępne do zrealizowania w określonym regionie i jego najbliższych okolicach. Inne z kolei łączy zakres przygód (np. Pakiet Przeżyć "Adrenalina"). Wtedy są to prezenty z różnych miejsc Polski, które mają wspólny mianownik w postaci podobnych emocji, które zapewniają. Lista prezentów dostępnych w Pakietach jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Cały czas dodajemy nowe, naszym zdaniem pasujące atrakcje, które rozbudowują Pakiety o kolejne marzenia warte spełnienia. Dzięki temu mamy gotową "listę" atrakcji, które podobają się osobom lubiącym konkretne typy przeżyć. Pakiet Przeżyć "Adrenalina" to zupełnie inny zestaw przygód niż Pakiet Przeżyć "SPA i Relaks". Jak to się mówi: Dla każdego coś fajnego! W końcu spełnianie marzeń jest proste!

Nietrafiony prezent? W tym przypadku to niemożliwe!

Pakiet Przeżyć to bogactwo wyboru, w większości z nich liczba prezentów liczona jest w setkach, dlatego z łatwością znaleźć tu swoje marzenie. I kolejne, i następne... Pakiety prezentowe pozwalają odkrywać niezwykłe atrakcje w pobliżu lub spełniać wybrane marzenia w różnych zakątkach Polski. Pakiet Przeżyć, zwany również Pakietem Prezentowym, to bogactwo wyboru i gwarancja udanego prezentu - w końcu to osoba obdarowana wybiera marzenie, które spełni.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.