Szkolenia i Kursy Online

Jak zadbać o odpowiednią motywację i rozwijać się zawodowo? Najlepiej korzystać z wyjątkowych kursów i szkoleń, które realizowane są w interesujących nas przedmiotach oraz prowadzone są przez profesjonalistów! Właśnie takie zajęcia znajdują się w kategorii Szkolenia Online! Kursy językowe, rozwój zawodowy oraz niezwykle pasjonujące kursy i treningi - to wszystko bez wychodzenia z domu. Jedyne wymagania to stabilne łącze internetowe oraz chęć do rozwoju! Zobacz, jakie szkolenie przygotowaliśmy dla Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 129
Wyświetlono 60 z 129

W dzisiejszych czasach łatwo o dostęp do wiedzy i samorozwój. Problem tkwi w tym, że zawsze znajdujemy tysiąc wymówek, by zacząć coś od jutra, od poniedziałku, od następnego miesiąca… Dlatego darmowe kursy online nie motywują do rozwoju, najczęściej dlatego, że są bezwartościowe lub dlatego, że nie potrafią odpowiednio zmotywować do nauki - często przez to, że niezbyt idealnie pasują nam tematyką, charakterystyką, czy sposobem prowadzenia, ale wybieramy je, ponieważ są najbliżej tych wymarzonych. Okres, w którym wiele osób musiało przejść na tryb nauki i pracy zdalnej, nieco zmienił postrzeganie szkoleń i kursów online. Dlatego coraz więcej osób - zamiast wybierać jakiekolwiek, darmowe kursy online, decyduje się na te, za które trzeba zapłacić, ale gwarantują one jakość i są dopasowane do zainteresowań i pasji. Szkolenia online to także oryginalny i praktyczny prezent dla bliskich, który pomoże w rozwoju zawodowej kariery lub rozwinie pasję.

Rozwój zawodowy - pomysł na niebanalny prezent

Szacuje się, że ponad 5 milionów Polaków to pracownicy biurowi. Wielu z nich mogłoby zabiegać o awans, podwyżkę lub po prostu czuć się w pracy dużo swobodniej. Na ich drodze staje narzędzie, z którego wielu z nich musi korzystać. Excel Bez Tajemnic - Kurs Zaawansowany. Ośmiogodzinne zajęcia, które przeprowadzą uczestników przez zakamarki i niespodziewane funkcje tego popularnego programu, pozwolą na opanowanie wielu zagadnień i swobodne, samodzielne poruszanie się po Excelu. Jest to tani upominek dla bliskiej osoby, który zdecydowanie pomoże w rozwoju zawodowym. Opanowanie excela ułatwia pracę i pozwala na zaoszczędzenie czasu. Nie musisz nigdzie wychodzić, przygotuj sobie ulubioną herbatę lub kawę, usiądź wygodnie i rozwijaj się! Na zajęciach dowiesz się m.in.: jak szybko i poprawnie wprowadzać dane do komórek, jak tworzyć zaawansowane formuły, składające się z kilku funkcji oraz jak zabezpieczać swój arkusz i skoroszyt! Poznanie tajników excela to pierwszy krok w stronę podwyżki i awansu! Wykorzystaj to szkolenie online samodzielnie lub podaruj bliskim jako prezent na każdą okazję - praktyczny, uniwersalny i spełniający marzenia o szybkiej karierze!

Kurs Online to szansa na rozwój pasji

Szkolenie online najczęściej kojarzone jest z rozwojem zawodowym. Wiele osób zapomina, że można z powodzeniem pielęgnować swoje pasje online. Osoby, które podziwiają Sherlocka Holmes, Herculesa Poirot czy, nieco żartobliwie, Ojca Mateusza oraz żywo zainteresowane technikami detektywistycznymi, będą zachwycone ciekawym Kursem Online - Kryminalistyka. Szkolenie online pozwoli kursantowi na zdobycie wiedzy o zasadach, sposobach, doświadczeniach oraz metodach, które wykorzystywane są w kryminalistyce. Środki rozpoznawania, udowadnianie istnienia związku bądź jego braku między poszczególnymi osobami a zdarzeniami. Okazja, by poznać czynności dowodowe, sposoby przesłuchiwania podejrzanych i świadków. Dodatkowo - dokładne wytłumaczenie jak wykonywać oględziny miejsca przestępstwa. Dodatkowo podczas szkolenia online przewidziane są elementy psychologii zeznań, czyli szansa na zdobycie umiejętności, które związane są z przeprowadzaniem zeznań oraz oceny ich wiarygodności. 15-godzinne szkolenie online z certyfikatem to niezwykłe przeżycie, dostępne z wygodnej, domowej kanapy. Doskonale sprawdzi się w roli prezentu na każdą okazję dla osób, które uwielbiają tematy kryminalno-detektywistyczne i chcieliby sprawdzić się w roli detektywów lub poznać tajniki ich pracy.

Kursy językowe online

Dobrym pomysłem na wykorzystanie wolnego czasu domu jest podszlifowanie lub nauka od podstaw języka obcego. Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest Kurs Języka Angielskiego - szkolenie odbywa się na platformie multimedialnej, a kursant może wybrać odpowiedni dla siebie poziom. Co ważne, kurs obejmuje też naukę wymowy - spersonalizowany trener zadba o odpowiednią wymowę oraz akcent. Szkolenie językowe online niesie za sobą ważną zaletę - można uczyć się przy każdej okazji - w drodze do szkoły lub pracy, podczas chwili przerwy, czy wieczorem, z lampką wina na domowej kanapie. Szkolenie z angielskiego to świetny prezent dla osób, które chciałyby opanować język do perfekcji lub nauczyć się go od “zera”.
Innym, równie częstym wyborem, jest Internetowy Kurs Języka Hiszpańskiego, który, podobnie jak w przypadku nauki angielskiego, jest przeznaczony dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Kursant wybiera sobie poziom trudności i rozpoczyna naukę, która… jest świetną zabawą! Filmy, zabawne animacje, interaktywne dialogi, multisensoryczna technika nauki słówek...System inteligentnych powtórek monitoruje postępy, a uczyć można również się ze smartfona - w każdej wolnej chwili! Nieograniczony dostęp przez 12 miesięcy - spokojnie można opanować język hiszpański. Ciekawy, oryginalny i kreatywny pomysł na prezent dla każdego fana flamenco!

Pasja online

Odprężenie, relaks i odpoczynek po ciężkim dniu. Łatwiej pomyśleć, trudniej zrobić. Jak zapewnić sobie idealne rozluźnienie? Poznaj Jogę Live Online to tani upominek, który świetnie sprawdzi się dla najbardziej zapracowanych osób. 75-minutowe ćwiczenia odbywają się na żywo, a prowadzi je doświadczony instruktor - dzięki temu można zadawać pytania i rozszerzać swoją wiedzę. 

Szkolenia online to gwarancja rozwoju, dobrej zabawy i niezwykłych emocji! 

 
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.