Pakiet Przeżyć "Kulinarna Randka dla Nowożeńców"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Randka dla Nowożeńców"


130+ prezentów, 50+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Kuchnia europejska, tajska, a może japońska? Postawicie na ulubione potrawy czy spróbujecie czegoś zupełnie nowego? Dzięki Pakietowi Przeżyć “Kulinarna Randka dla Nowożeńców” to Wy wybieracie, jak będzie wyglądał Wasz wymarzony wieczór. Spośród wielu możliwości, zdecydujcie się na tę formę kolacji, która najbardziej Wam się podoba. Elegancki lokal, miła obsługa i czas, który spędzicie tylko we dwoje, rozkoszując się doskonałymi daniami. Miłego wieczoru!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje blisko 130 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Randka dla Nowożeńców" to niezwykły zbiór kulinarnych przeżyć, pozwalających nowożeńcom wybrać wymarzoną kolację we dwoje. Ten prezent ślubny zdecydowanie wyróżni się na tle innych i zapewni młodym doskonałą ucztę dla zmysłów, w wybranym przez nich miejscu i terminie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

130+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 103
Wyświetlono 24 z 103

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.