Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święto bardzo wyjątkowe. 21 stycznia i 22 stycznia masz okazję powiedzieć swoim kochanym dziadkom, jak bardzo ich kochasz i doceniasz. W tej kategorii dowiesz się, jaki prezent możesz podarować Babci, a jaki Dziadkowi, by uśmiech zagościł na ich twarzach.
Sortuj wyniki: 185
60 z 185

Setki powodów do wdzięczności

Mistrzyni kuchni z wieloletnim stażem i czarodziejka w kwestii domowych wypieków oraz autor najlepszych opowieści, przy którego historiach nauczyłeś się o świecie, życiu i ludziach więcej niż przez lata szkoły. Skarbnice wiedzy i dobrych rad, i właściciele najmilszych pod słońcem uśmiechów. Dziadek i babcia. Być może twoi nie do końca wpisują się w ten popularny schemat. Podróżują po świecie, są artystami lub posiadają jakąś szaloną pasję. Może babcia nie lubi gotować, ale zabiera cię do najlepszych restauracji? A dziadek jest co prawda niezbyt dobrym doradcą, ale za to opowiada żarty, które nie przestały śmieszyć słuchaczy od czasów jego młodości? Bez względu na to jacy są, istnieją z pewnością setki powodów, dla których w dniu ich święta należą im się podziękowania.

Wyjątkowe propozycje na Dzień Babci i Dziadka

Jeśli twoi dziadkowie mają już za sobą lata pracy i akurat nie zajmują się wnukami, tym, czego mają obecnie w nadmiarze jest… czas wolny. To fakt, który zdecydowanie przemawia na twoją korzyść. Wykorzystaj go, by zafundować seniorom rodu weekendowy wyjazd. Czekają na nich góry, morze, jeziora czy piękne polskie zamki – Moszna, Książ i Pałac Wojanów, a nawet pobyt w winnicy. Jeśli więc nie lubią długich podróży lub wciąż nie dali się przekonać do samolotów, oferty wyjazdowe w Polsce są rozwiązaniem, którego szukasz. Jeśli wybierzesz właściwie, dostarczysz im materiału do kolejnych opowieści, którymi tym razem raczyć będą swoje prawnuki. Jeśli twoi dziadkowie należą jednak do domatorów, postaw na kolację dla dwojga. Albo oszczędź im czasu spędzonego w sanatorium dzięki wellness. Grota solna, a może wizyta w Termach Maltańskich? Dbanie o zdrowie jest w końcu w ich wieku szczególnie ważne. A jeśli chcesz im o tym przypomnieć, podaruj im pakiet badań – zadbaj o zdrowie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.