Prezent na 18 dla Chłopaka

W dorosłość wchodzi się tylko raz. To wyjątkowo ważny dzień, dlatego należy go odpowiednio uczcić. Jaki prezent na 18 dla chłopaka będzie więc najlepszy? Najważniejsze, aby upominek trafiał w gust solenizanta. Wybierz jeden z setek ciekawych Voucherów, a sprawisz mu prawdziwą radość.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 769
Wyświetlono 60 z 769

Osiągnięcie pełnoletniości to wyjątkowa chwila w życiu każdego młodego mężczyzny. Warto sprawić, aby moment jego wejścia w dorosłość dobrze zapadł mu w pamięć. Pomoże w tym oryginalny prezent na 18 urodziny dla chłopaka.

Ciekawy prezent na 18 urodziny dla niego

To dzień, który warto świętować z pompą. To dobry moment na odrobinę szaleństwa i spróbowanie czegoś zupełnie nowego. Dobre prezenty dla chłopaka na 18 urodziny stanowią więc wszelkiego typu ekstremalne doświadczenia. Skok ze spadochronem, Off- Road, wizyta na strzelnicy, jazda w symulatorze wyścigowym, zjazd tyrolski czy lot motolotnią to tylko niektóre propozycje, które mogą przypaść do gustu miłośnikom mocnych i nietypowych wrażeń. Wybierając podarunek, najlepiej zdecyduj się na przeżycie, które można uwiecznić na filmie wideo. Taka pamiątka zostanie z solenizantem na długie lata.

Prezent dla chłopaka na 18 do zrealizowania z przyjaciółmi

Kontakty towarzyskie są niezwykle ważne dla nastolatków, którzy dopiero co weszli w dorosłość. Dobrze więc, aby upominek na urodziny pozwolił im nie tylko świetnie się bawić, lecz także spędzić ten czas ze znajomymi. Prezent dla chłopaka na „18”, który stanowi doskonałą rozrywkę dla całej ekipy znajomych, to np. wspólna wizyta w escape roomie, paintball laserowy, a także wizyta w salonie wirtualnej rzeczywistości. Doskonała zabawa i ogrom pozytywnych emocji w pakiecie!

Elegancki prezent na 18 dla chłopaka – co wybrać?

Co kupić chłopakowi na 18 urodziny, aby poczuł się wyjątkowo, a przy tym w pełni wszedł w dorosłość? Zafunduj mu nietypowy elegancki upominek. Częstym rozwiązaniem jest kupowanie alkoholu – zamiast tego podaruj jednak chłopakowi kompleksowe przeżycie, czyli degustację whisky lub wina w towarzystwie specjalisty od trunków. A jeśli wiesz, że młody mężczyzna chce niebawem zrobić prawo jazdy, zmotywuj go do tego i podaruj mu Voucher na przejażdżkę eleganckim modelem Forda Mustanga sprzed lat lub… nowoczesnym Lamborghini. To doskonała atrakcja dla wszystkich miłośników motoryzacji. Taki podarunek ma kilka lat ważności, dlatego obdarowany spokojnie może go wykorzystać, gdy już zdobędzie prawo jazdy.

Co kupić chłopakowi na 18, by naprawdę go ucieszyć?

Prezent na „18” chłopaka powinien sprawić mu przyjemność i wywołać niezapomniane wrażenia. Jeśli nie masz pewności, co trafi w jego gust, pozwól mu zadecydować samodzielnie i podaruj mu Voucher na wybrany Pakiet Przeżyć. W każdym z nich do wyboru jest wiele różnorodnych atrakcji. Niech chłopak sam określi, co najbardziej go satysfakcjonuje – dzięki temu na pewno będzie w pełni zadowolony z upominku.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.