Szybowce

Majestatyczny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Panorama z wysokości kilkuset metrów zapiera dech w piersi, zwłaszcza, iż od chmur dzieli nas tylko cienka szyba. Latanie to oryginalny pomysł na prezent dla osób, które ciągle szukają nowych wrażeń!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 13

Marzenia o lataniu

Zawsze fascynował Cię sposób latania ptaków? Marzyłeś o tym, by doświadczyć uczucia towarzyszącemu szybowaniu w zgodzie z pomyślnymi prądami powietrza? Dzięki szybowcom masz szansę tego spróbować. Wznieś się w powietrze z pomocą samolotu lub wyciągarki, a potem delektuj się ciszą, jaka towarzyszy szybowaniu we wnętrzu maszyny bez silnika. Doświadczony pilot zajmie się panowaniem nad szybowcem, a Ty będziesz mógł skupić się na oglądaniu niesamowitej panoramy.

Niezapomniany lot szybowcem

Jeśli już doświadczyłeś podniebnego rejsu na pokładzie tej niezwykłej maszyny, ale nie czujesz się w pełni usatysfakcjonowany albo bez reszty zakochałeś się w tym sposobie latania, nie wahaj się powtórzyć swojego przeżycia i poczuć moc adrenaliny. Czekają na Ciebie inne, równie malownicze lokalizacje. Zobacz panoramę Krakowa, Torunia lub ośnieżone szczyty Tatr. A może poszukujesz prezentu dla kogoś ze swoich bliskich? Chcesz, żeby pozostawił po sobie wspomnienia, do których będzie chciał nieustannie wracać? A radość i wdzięczność, które będą im towarzyszyć zawsze już będzie wiązać z Tobą? Lot widokowy szybowcem jest takim właśnie upominkiem. Tobie zaś gwarantuje dożywotnią satysfakcję z wręczenia naprawdę wyjątkowego prezentu!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.