Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent na Urodziny dla Chłopca

Urodziny to dzień szczególnie ważny dla dzieci i zawsze budzi wiele emocji: radość, ekscytację, zniecierpliwienie… Jeśli zbliża się ten magiczny czas dla Twojego chrześniaka, syna czy jego kolegi, to zapewne zastanawiasz się, jak sprawić, aby faktycznie był on niezapomniany. Oprócz stworzenia odpowiednich dekoracji czy zadbania o tort, warto pamiętać również o pomyśle na prezent urodzinowy dla chłopca. Najlepsze z nich znajdziesz poniżej, a każdy wywoła prawdziwą radość i ekscytację – dokładnie tak jak same urodziny!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 434
Wyświetlono 60 z 434

Jaki prezent kupić chłopcu na urodziny?

Zacznijmy od czegoś, co budzi ekscytację w niemal każdym, bez względu na wiek – biletów do Energylandii. To największy park rozrywki w całej Europie i równocześnie jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. I trudno się temu dziwić, bo park to całkowite zaprzeczenie nudy. Całość podzielona jest na kilka stref tematycznych, m.in. Bajkolandię, Strefę familijną, Water Park czy Smoczy Gród i w każdej czekają inne atrakcje. Taki prezent na urodziny dla chłopca zrobi na nim naprawdę duże wrażenie. Są tu rozmaite karuzele, zjeżdżalnie wodne, kolejki czy rollercoastery, a pośród nich króluje oczywiście Mega Coaster Hyperiona – najwyższa i najszybsza kolejka w całej Europie. Jeśli natomiast szukasz podarunku dla fana „Wiedźmina” czy „Władcy pierścieni”, to koniecznie zaproponuj mu odwiedzenie Smoczego Grodu. To właśnie tu znajduje się wyjątkowa, niezwykle dopracowana scenografia stylizowana na średniowieczny gotyk, gdzie kryją się ruiny zamków, kamienne uliczki, drewniane budynki, a wszystko to oświetlone pochodniami. Voucher do Energylandii to świetny pomysł na prezent na urodziny dla chłopca, bo zapewni mu dużo frajdy, emocji i niezapomnianych wrażeń.

Ciekawy pomysł na prezent urodzinowy dla chłopca

Szukając pomysłu na prezent urodzinowy dla chłopca, nie można zapominać, że być może ma już swoją paczkę przyjaciół, z którymi szczególnie lubi spędzać czas. Jeśli tak, to świetną opcją dla niego będzie Voucher do Escape Roomu. Escape room to pokój zagadek, w którym zadaniem graczy jest w określonym czasie rozwiązać łamigłówki i odkryć wszystkie elementy przygotowanej historii. Tematykę oraz poziom trudności pokoju można wybrać osobiście, przy czym warto mieć na uwadze doświadczenie i wiek graczy. Twój syn razem z przyjaciółmi może wcielić się choćby w groźnych łowców duchów, odważnych poszukiwaczy przygód czy też doświadczonych policjantów chcących złapać nieuchwytnego dotąd przestępcę. Wszystko to dostarczy mu mnóstwa dobrej zabawy, a przy tym pozwoli spędzić czas w gronie swoich przyjaciół. Dodatkowo escape roomy to miejsca, gdzie świetnie ćwiczy się współpracę, logiczne myślenie i kreatywność – umiejętności niezwykle obecnie przydatne. Podarowując więc taki prezent na urodziny dla chłopca, podarowujesz świetne popołudnie w towarzystwie jego bliskich, a także okazję, by się czegoś nauczyć.

Sprawdzone pomysły na prezent urodzinowy dla chłopca

Co powiesz na to, aby dostarczyć swojemu bliskiemu porządną dawkę adrenaliny? Jeśli jesteś za, to spodoba Ci się pomysł, by podarować mu Jazdę Sportowym Samochodem. Oczywiście nie mówimy tu o samodzielnym prowadzeniu auta. Za kierownicą usiądzie doświadczony instruktor, ale nikt tak jak on nie potrafi pokazać wszystkich możliwości tych maszyn. Twój syn czy też siostrzeniec będzie mógł osobiście doświadczyć, jak to jest jechać drapieżnym lamborghini, legendarnym ferrari lub legendą wyścigów, jaką jest porsche. Co ważne, to tylko trzy z naszych kilkuset propozycji, których pełną listę znajdziesz na naszej stronie. Wszystkie te samochody osiągają niesamowite prędkości, a jazda nimi po torze to czysta przyjemność. Ostre zakręty, długie proste, wiatr we włosach i krew szybko płynąca w żyłach… Jeśli wybierzesz ten prezent na urodziny dla chłopca, to podarujesz mu naprawdę niezapomniane przeżycie, które wywrze na nim ogromne wrażenie.

Ostatnia propozycja, ale równie dobra, jak wszystkie pozostałe, to Voucher na Zwiedzanie Muzeum. Zanim uznasz, że to kiepski pomysł na prezent na urodziny dla chłopca, zastanów się, czy faktycznie tak jest. Obecnie wiele muzeów bowiem zaczyna stawiać na to, by być przestrzeniami, gdzie nauka łączy się również ze sztuką, nowoczesną technologią, a także dobrą zabawą. Coraz więcej tam ruchomych, interaktywnych eksponatów, przewodników z pasją i zabawy formą, co sprawia, że w tych miejscach naprawdę nie ma nudy. Nauka potrafi być naprawdę fascynująca, a takie wydarzenia jak wyjście na wystawę pająków, do muzeum iluzji czy do Centrum Nauki i Techniki tylko to potwierdzają. To dzięki nim można na żywo zobaczyć różne egzotyczne gatunki zwierząt, dowiedzieć się, jak działa nasz mózg czy też odkryć tajniki fizyki w naszym świecie. Zwiedzanie muzeum będzie prawdziwą gratką dla wszystkich dzieci ciekawych świata, a także może zachęcić tych, którzy dotychczas nie byli zainteresowani takimi kwestiami. Do dzieła!