Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata”

Ponad 90 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Jeśli jesteś smakoszem lub po prostu kochasz dobre jedzenie, to ten pakiet powstał z myślą o Tobie. Wybierz jedno spośród 50 kulinarnych przeżyć i odkryj pyszne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Chcesz poszerzyć swoje umiejętności na wybranych warsztatach kulinarnych? A może pragniesz pobudzić swoje zmysły i poczuć się wyjątkowo na Kolacji dla Dwojga? Możesz również dowiedzieć się więcej na temat ulubionego alkoholu lub czekolady podczas jednej z licznych degustacji. Przygotuj się na niesamowitą w podróż, której kierunek obierzesz nie kompasem, a zmysłem smaku. Niezliczone smaki i aromaty czekają, aż je odkryjesz!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z kategorii Kulinaria i Degustacje. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie, chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 90 przeżyć na terenie całej Polski.

Pakiet Prezentów „Podróż po Kuchniach Świata” sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na rocznicą, prezent dla rodziców

Potrzebny Ci prezent dla smakosza przygód? Chcesz podarować komuś naprawdę oryginalny upominek? Podaruj kulinarną podróż jaką jest Pakiet Prezentów „Podróż po Kuchniach Świata”. To znakomita propozycja dla osób głodnych wrażeń. Ten pakiet przeżyć zapewni obdarowanej osobie niezapomniane chwile! Pomysł na prezent już nie musi stanowić dla Ciebie problemu. Ten nietuzinkowy podarek idealnie sprawdza się jako prezent dla pracowników. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru - bliska Ci osoba będzie mogła wybrać wymarzony prezent z pośród wielu kulinarnych propozycji jakie oferuję Pakiet!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 90 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.