(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata”

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata”


420+ przeżyć, 70+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata”

Jeśli jesteś smakoszem lub po prostu kochasz dobre jedzenie, to ten pakiet powstał z myślą o Tobie. Wybierz jedno spośród 50 kulinarnych przeżyć i odkryj pyszne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Chcesz poszerzyć swoje umiejętności na wybranych warsztatach kulinarnych? A może pragniesz pobudzić swoje zmysły i poczuć się wyjątkowo na Kolacji dla Dwojga? Możesz również dowiedzieć się więcej na temat ulubionego alkoholu lub czekolady podczas jednej z licznych degustacji. Przygotuj się na niesamowitą w podróż, której kierunek obierzesz nie kompasem, a zmysłem smaku. Niezliczone smaki i aromaty czekają, aż je odkryjesz!

Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z kategorii Kulinaria i Degustacje. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie, chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 420 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata” - Pakiet na prezent

Potrzebny Ci prezent dla smakosza przygód? Chcesz podarować komuś naprawdę oryginalny upominek? Podaruj kulinarną podróż jaką jest Pakiet Przeżyć "Podróż po Kuchniach Świata”. To znakomita propozycja dla osób głodnych wrażeń. Ten Pakiet Przeżyć zapewni obdarowanej osobie niezapomniane chwile! Pomysł na prezent już nie musi stanowić dla Ciebie problemu. Ten nietuzinkowy podarek idealnie sprawdza się jako prezent dla pracowników. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru - bliska Ci osoba będzie mogła wybrać wymarzony prezent z pośród wielu kulinarnych propozycji jakie oferuję Pakiet!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

420+ przeżyć, 70+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 417
Wyświetlono 24 z 417

Zobacz inne propozycje