Motoryzacja

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, dlatego warto doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów. Kurs Jazdy to prezent nie tylko praktyczny, ale również pełen wrażeń. Dla odważnych fanów motoryzacji czekają szkolenia z driftingu i jazdy motocyklem!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 20

O tym nie zawsze mówią na kursach prawa jazdy

Jako kierowca z wieloletnim doświadczeniem zapewne uważasz, że poruszasz się po drogach pewnie i bezpiecznie. Jeśli niedawno zdałeś prawo jazdy, najpewniej sądzisz, że na kursie nauczyłeś się wszystkich niezbędnych elementów teorii i praktyki do codziennej jazdy. Czy wiesz jednak, że niektóre złe nawyki negatywnie wpływają na Twój komfort jazdy, bezpieczeństwo na drodze albo nawet stan techniczny auta? Niestety o wielu z nich nie dowiesz się na kursie jazdy, ze względu na ograniczony czas jazd i zajęć teoretycznych, a o niektórych mogłeś już dawno zapomnieć, bo kursy zaliczyłeś wieki temu. Chociażby utrzymywanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego nas pojazdu, bywa trudne do rozgryzienia - mówi się, że kierowcy powinni zachować odstęp między samochodami, liczony w metrach, równy połowie prędkości pojazdu. Czyli w teorii jadąc 100 km/h powinieneś trzymać się 50 m od samochodu przed Tobą, wydaje się proste, ale ile to tak właściwie jest 50 m, jeśli droga się zmienia, a nikt nie ma przecież miary w oczach? W tej drogowej "zagadce" rozwiązaniem jest tak zwana "zasada trzech sekund", która mówi, że w celu utrzymania bezpiecznego odstępu między pojazdami, powinniśmy minąć dany obiekt, np. drogowy słupek, 3 sekundy po tym, gdy ominął go pojazd przed nami. Tego typu praktycznych wskazówek, nauczysz się od doświadczonych instruktorów, na jednym z wielu tematycznych Szkoleń z Bezpiecznej Jazdy. Podaruj sobie, bądź swoim bliskim bezpieczeństwo.

 

Higiena jazdy - zmniejsz koszty eksploatacji auta, zwiększ swój komfort

Samochód samochodowi nierówny - z tym stwierdzeniem zgodzi się chyba każdy kierowca. Niezależnie czy przesiadłeś się z eLki szkoły jazdy, na swój pierwszy 20-letni pojazd, na który odkładałeś od dawna całe kieszonkowe, czy właśnie wymieniłeś swoje firmowe auto na tegoroczny model, w perfekcyjnie dobranej ofercie leasingowej, każdy z samochodów będzie w jakiś sposób unikatowy. Z drugiej strony, jako maszyna, każdy z nich ma cechy wspólne, których znajomość działania, może korzystnie wpłynąć na Twój komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale też na ograniczenie wydatków na utrzymanie, naprawy, czy paliwo. Kurs Doskonalenia Jazdy - Higiena Jazdy to świetny pomysł na prezent dla każdego kierowcy, niezależnie od wieku i stażu za kółkiem, który chciałby utrwalić dobre nawyki i zachowania na drodze, zaoszczędzić na eksploatacji auta i jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy. A jeśli właśnie przesiadasz się do nowego samochodu, w którym ilość nowoczesnej technologii doprowadza Cię do zawrotów głowy, przez co nawet obsługa wycieraczek wydaje się strasznie skomplikowana, nie przejmuj się, tylko postaw na Kurs - Nowe Auto. Profesjonalny instruktor nie tylko zadba o Twój komfort, przerabiając z Tobą zagadnienia z higieny jazdy, ale również pokaże Ci, jak w prosty sposób przyzwyczaić się do technologicznych nowinek i czerpać przyjemność z jazdy, bez bólu głowy, ciesząc się nowiutkim samochodem i jego możliwościami.


Perfekcja za kółkiem

Śmiało możesz powiedzieć, że jesteś dobrym kierowcą i potwierdza to każdy pasażer, którego miałeś okazję przewozić. Świetnie znasz zasady ruchu drogowego, jeździsz ekonomicznie, płynnie i, co najważniejsze, bezpiecznie. Zależy Ci jednak na ciągłym doszlifowywaniu techniki, w końcu zdajesz sobie sprawę, że złe nawyki za kółkiem łatwo się zapamiętuje, ale ciężej się ich oduczyć. Świetnym wyborem dla Ciebie będzie Indywidualny Kurs Doskonalenia Jazdy, na którym spędzisz kilka godzin na praktycznym treningu z doświadczonym instruktorem. W planie szkolenia znajdziesz codzienne drogowe przeszkody, których nawykowe pokonywanie często doprowadza do ryzykownych sytuacji - jazda po łuku czy dynamiczna zmiana pasa. Możesz też liczyć na skok adrenaliny w trakcie ćwiczenia awaryjnego hamowania na śliskiej nawierzchni bez ABS-u.
A jeśli szukasz przeżycia, które poprawi bezpieczeństwo i technikę jazdy znajomego kierowcy, ale nie jesteś pewien, która opcja będzie dla niego najlepsza, pozwól mu wybrać samodzielnie! Podaruj mu w prezencie Pakiet Przeżyć "Świat Motoryzacji", niech sam oceni swoje umiejętności bądź techniczne braki, nad którymi chciałby popracować na Indywidualnym Kursie. To będzie dla niego idealna okazja na podniesienie drogowych umiejętności, poprawienie komfortu jazdy i czerpanie radości, będąc perfekcyjnie przygotowanym, do każdej sytuacji, kierowcą.


Szkolenia z jazdy dla fanów adrenaliny

Codzienna miejska jazda doprowadza Cię do szaleństwa i gdyby nie to, że do pracy masz półtorej godziny pieszo, już dawno pozbyłbyś się samochodu? Szukasz mocnych wrażeń, adrenaliny, czegoś, co obudzi w Tobie dawno ukrytą dzikość? Postaw na Szkolenie Off-Road i sprawdź się za kierownicą terenowego, potężnego jeepa z napędem 4x4. Przypomnij sobie, ile frajdy można czerpać z jazdy, jeżeli warunki są ku temu sprzyjające. Strome zjazdy, gęsto rosnące drzewa, kamienie na trasie! W końcu będziesz miał okazje wykazać się refleksem, o którym już dawno zapomniałeś w zakorkowanym mieście. Off-Road dla Twardzieli to ogłuszający ryk silnika, zapach benzyny i gwarantowana dawka potężnych emocji.
A jeśli od jazdy 4x4 wolisz napęd na tył... w dwukołowym pojeździe, wybierz Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem. Dzięki praktycznemu szkoleniu pod okiem instruktora uzupełnisz swoją wiedzę dotyczącą jednośladów i popracujesz nad techniką jazdy. Przeanalizujesz wraz z instruktorem swoje umiejętności i będziesz miał okazję na doskonalenie swojego motocyklowego kunsztu. Poczuj wolność i adrenalinę i ogromną radość z jazdy. Zresztą, czy widziałeś kiedyś smutnego motocyklistę? Świat z siodła stalowego rumaka zawsze jest piękniejszy! Podaruj sobie niezapomniane przeżycie, które da Ci nie tylko satysfakcję ze świetnej technicznie jazdy motocyklem, ale i wywoła uśmiech na twarzy, na samą myśl, że łączysz pasję z bezpieczeństwem.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.