Prezenty na Święta dla Taty

Pewne rzeczy potrafi zrobić tylko tata! Święta to wyjątkowa okazja do okazania mu wdzięczności za opiekę, dom i wspólną zabawę. Prezenty w formie przeżyć poradzą sobie z tym znacznie lepiej niż materialne upominki. Sprawdź ofertę i wybierz prezent, który z dumą będzie czekać pod choinką na Twojego tatę! Świąteczny prezent dla taty to okazja, by spełnić jego marzenia!
60 z 935

Świąteczny prezent dla taty

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wiadomo, jak Święta, to i prezenty - ich nieodłączny element. Jak wybrać oryginalne podarunki, które wywołają zachwyt i niekłamaną radość? Przeżycia to niezwykłe atrakcje, które zostają z człowiekiem do końca życia. To niesamowite emocje, których nigdy się nie zapomina. Ekstremalny prezent dla taty na gwiazdkę to na pewno spełnienie jego najskrytszych marzeń z dzieciństwa, spokojna degustacja to okazja, by odpocząć i poznać ulubiony trunek z zupełnie innej strony, a pomysł na regenerację sił? Voucher na męski wypad do spa to także świetny, świąteczny prezent dla ojca, który pomoże mu w odpoczynku i pozwoli wejść w Nowy Rok z nową energią.
Świąteczny prezent dla taty to okazja, by w fajny sposób podziękować za wszystko, co dla nas zrobił. Jest również świetnym sposobem na spędzenie wspólnych, magicznych chwil, pełnych emocji. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, podczas którego warto pielęgnować relacje z najważniejszymi osobami w naszym życiu - rodzicami. Dlatego prezent pod choinkę dla taty musi być przemyślany i... naprawdę wyjątkowy!

Prezent gwiazdkowy dla taty

Twój Tata jest fanem motoryzacji i niesamowicie dba o swoje "oczko w głowie" - samochód? Wybierz przeżycie, które z pewnością go zachwyci - Kompleksowe SPA dla Twojego Samochodu! Nie będzie to kolejna wizyta w zwykłej myjni - doświadczeni eksperci zadbają o auto w profesjonalny sposób, który zachwyci nawet najbardziej sceptycznych ojców. W ramach spa, odbędzie się: kompleksowe czyszczenie i mycie auta (umycie karoserii i felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników oraz szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchiwanie wody z lusterek, tablic rejestracyjnych i innych, trudno dostępnych miejsc, zaczernianie opon), hydrofobizacja szyb (czyli tzw. niewidzialna wycieraczka - szkło “odpychające” cząsteczki wody), woskowanie karoserii, mycie silnika oraz mycie podwozia. Dbanie o samochód taty potrwa około 3 godziny, więc warto wtedy wybrać się wspólnie na kawę bądź zakupy. Jest to fantastyczny i praktyczny prezent świąteczny dla taty, który z pewnością mu się sobota i zostanie szybko wykorzystany! Prezent jest dostępny dla samochodów osobowych, terenowych, ale także dla Vanów.

Co warto podarować tacie pod choinkę?

Jeżeli Twój tata to fanatyk wędkarstwa, to zachwyci go ekskluzywna wyprawa wędkarska, na którą może wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi. Wyprawa Wędkarska na Łososie to niezwykła przygoda, która jest spełnieniem marzeń wszystkich osób, które lubią łowić ryby. Niesamowite, dziesięciogodzinne wyzwanie, które odbywa się na pokładzie wygodnej i ogrzewanej łodzi, to wspaniały świąteczny prezent dla zapalonych wędkarzy. Łowienie łososi to nie tylko relaks i odprężenie, to także możliwość złapania i zabrania do domu ryby, która określana jest mianem "króla Bałtyku". Przyspieszone bicie serca i potężny zastrzyk adrenaliny gwarantowane. Wyprawa na łososie to spełnienie marzeń o przygodzie na morzu, która zakończy się udanymi połowami. Na Święta dla Taty wybierz niezapomniane emocje, których wspomnienie będzie wiecznie żywe!

Spełnienie marzeń jako pomysł na prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Twój tata to fan motoryzacji, który zawsze marzył, by wziąć udział w wyścigu samochodowym? Spełnij jego marzenia, wybierając niezwykły prezent pod choinkę - Udział w Wyścigu Wrak Race. Ta niesamowita zabawa to wyścigi, które rozgrywane są na zamkniętym, szutrowym torze. Samochody, biorące udział w rajdzie, to niskobudżetowe auta, które mogą się poobijać. Zwycięstwo w wyścigu zapewnia nie tylko szybkość, ale także stalowe nerwy, spryt i gotowość do kontaktu z innymi autami, ponieważ jest to całkowicie dozwolone. Bezpieczne wyścigi, które dostarczają mnóstwo adrenaliny i uśmiechu, sprawiają, że osoba uczestnicząca w zabawie czuje się jak na prawdziwym rajdzie - otrzymuje ona bowiem pomoc serwisową i instruktora, którzy robią wszystko, by "ich kierowca" zwyciężył. Dodatkowo można zabrać ze sobą bliską osobę, która będzie pełniła rolę pilota rajdowego. Super prezent świąteczny dla taty!

Gwiazdkowy prezent na święta dla ojca

Prezent, który wymaga trochę pracy, ale daje mnóstwo satysfakcji i efekty, które można (a nawet trzeba) sprawdzić na własnej skórze. Stwórz Własny Unikalny Alkohol VIP, to ciekawy podarunek, który daje możliwość zrobienia własnego alkoholu (do wyboru Rum, Whisky i/lub Bourbon). Osoba obdarowana otrzyma specjalne płatki i specjalnie przygotowane butelki, które będzie musiała zalać alkoholem. Jest to ciekawy pomysł na prezent pod choinkę dla taty - szczególnie jeśli lubi eksperymenty lub robi własne nalewki.

Prezent dla taty na święta? Uniwersalny pakiet!

Pakiet Przeżyć “Adrenalina” to ponad dwieście możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Twój tata wybierze jeden z dostępnych prezentów i z niego skorzysta - spełniając tym samym swoje marzenie. Elegancka i wygodna forma świątecznego upominku - przeżycia są dostępne w całej Polsce, przeznaczone są dla jednej, dwóch lub więcej osób, a ważność takiego pakietu to aż 3 lata! Bogactwo wyboru w pakiecie prezentowym to uniwersalny, świąteczny prezent!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.