Pakiet Przeżyć dla Dzieci

Pakiet Przeżyć dla Dzieci


Ponad 100 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-3 os.

99,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99,99 zł

Jesteś wulkanem energii i marzysz o tym, aby bujać się na linach jak Tarzan? A może chcesz stworzyć słodki upominek, czy wcielić się w rolę detektywa, rozwiązującego zagadki niczym Sherlock Holmes? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego lub rozegrać ciekawą grę? Teraz to wszystko masz na wyciągnięcie ręki, bo Pakiet Przeżyć dla Dzieci zawiera ponad 30 prezentów na terenie całej Polski. Dzięki niemu wkroczysz w świat niesamowitych wrażeń, wybierając to doświadczenie, które okaże się dla Ciebie najbardziej ekscytujące! Zostań pasjonatem nowych możliwości i przeżyj moc niezapomnianych chwil. Daj się wciągnąć w historię rodem z baśni, ciesz się radością z innymi i podejmij fascynujące wyzwanie.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów dla najmłodszych, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeczyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje pakiet?
Prezent obejmuje ponad 100 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć dla Dzieci sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na święta Bożego Narodzenia

Szukasz oryginalnego prezentu dla swojej pociechy z okazji Dnia Dziecka? A może nie wiesz, co podarować na urodziny czy Święta? Pakiet Przeżyć "Dla Dzieci" to idealny prezent dla każdego dziecka. To ogrom radości i wielu niezapomnianych przeżyć. Z pewnością przekonasz się o tym osobiście, gdy zobaczysz szczęście swoich pociech. Podaruj im wyśmienitą zabawę i fantastyczne wrażenia.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

24 z 150

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 100 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.