Pakiet Przeżyć dla Dziecka

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Pakiet Przeżyć dla Dziecka


150+ prezentów, 40+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Jesteś wulkanem energii i marzysz o tym, aby bujać się na linach jak Tarzan? A może chcesz stworzyć słodki upominek, czy wcielić się w rolę detektywa, rozwiązującego zagadki niczym Sherlock Holmes? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego lub rozegrać ciekawą grę? Teraz to wszystko masz na wyciągnięcie ręki, bo Pakiet Przeżyć dla Dzieci zawiera ponad 100 prezentów na terenie całej Polski. Dzięki niemu wkroczysz w świat niesamowitych wrażeń, wybierając to doświadczenie, które okaże się dla Ciebie najbardziej ekscytujące! Zostań pasjonatem nowych możliwości i przeżyj moc niezapomnianych chwil. Daj się wciągnąć w historię rodem z baśni, ciesz się radością z innymi i podejmij fascynujące wyzwanie.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów dla najmłodszych, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeczyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje pakiet?
Prezent obejmuje ponad 150 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć dla Dziecka sprawdzi się prezent który ucieszy każde dziecko. Z pewnością przekonasz się o tym osobiście, gdy zobaczysz szczęście swoich pociech. Podaruj im wyśmienitą zabawę i fantastyczne wrażenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

150+ prezentów, 40+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 150
Wyświetlono 24 z 150

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.