Pakiet Przeżyć "Moc Wrażeń"

5.0 3 Opinii

Pakiet Przeżyć "Moc Wrażeń"


550+ prezentów, 90+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

100,00 zł

100,00 zł

O prezencie

Lubisz mieć wybór? Masz wiele zainteresowań i uwielbiasz próbować nowych rzeczy? Mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Oto Pakiet Przeżyć "Moc Wrażeń", czyli zbiór naszych najbardziej wyjątkowych prezentów! Dzięki niemu sam zdecydujesz, z którego przeżycia będziesz chciał skorzystać — czy wybierzesz odprężającą relaksację, przygodę w symulatorze VR czy może wielkie emocje na strzelnicy — opcji jak tak wiele, a niezapomniane emocje czekają tuż za rogiem! To jak? Co przeżyjemy dzisiaj?

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć, to zbiór najlepszych prezentów z całej Polski! Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet obejmuje ponad 550 przeżyć w całej Polsce!

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Moc Wrażeń sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla mężaprezent dla niej

Szukasz pomysłu na prezent dla żony, ale niekiedy niełatwo trafić w jej gusta? A może chciałbyś wręczyć swoim bliskim taki podarunek, na którego realizację będą mieli bezpośredni wpływ? Podaruj Pakiet Promocyjny i zobacz, ile radości może przynieść mnogość wyboru! To idealny prezent dla każdego, kto lubi brać sprawy w swoje ręce!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

550+ prezentów, 90+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 508
Wyświetlono 24 z 508
Kuba

polecam!

Tomek

świetny pomysł na prezent, uniwersalny

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.