Prezenty dla Szefowej

Myślisz, że Twoja Szefowa widziała już wszystko? Wydaje Ci się, że absolutnie nic nie zrobi na niej wrażenia? Zdajemy sobie sprawę, że prezent dla Szefowej to ogromne wyzwanie, ale nie martw się! Gotowe prezenty oraz wiele inspiracji znajdziesz w tej kategorii!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 279
60 z 279

Z wyrazami szacunku - prezent dla Szefowej
Masz wrażenie, że Twoja szefowa nigdy nie śpi i zawsze jest na wszystko gotowa? Widzisz ile wysiłku i serca wkłada w swoją pracę? Doceniasz waszą współpracę i pragniesz podarować Jej prezent na szczególną okazję? Obawiasz się jednak, że nie sprostasz Jej wymaganiom? Spokojnie! Jeśli już znaleźć prezent idealny dla Szefowej - to tylko u nas. Podaruj Jej niezapomniane przeżycie i zapadnij Jej w pamięć. O dobre relacje w pracy warto dbać. Twoja szefowa z pewnością doceni wysiłek włożony w znalezienie prezentu spełniającego Jej oczekiwania i odpowiadającego dokładnie Jej potrzebom. Wypoczęta i zadowolona szefowa to również zadowoleni pracownicy.

Zaskocz tą, która przeżyła już prawie wszystko
Kolacja w Wiemności z Muzyką Na Żywo, to kulinarna, zmysłowa uczta, gratka dla melomanki i zabawa oraz odprężenie w jednym. Takie przeżycie dostarcza wielu wrażeń i może całkowicie zaskoczyć. Oryginalnym prezentem jest też Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca. To nie tylko gwarancja zapierających dech w piersiach widoków, ale fotograficzna i podniebna przygoda. Bardziej popularne, ale wciąż nietuzinkowe może być przeżycie Poprowadź Lamborghini i szybka jazda tym luksusowym autem na torze. Stres można również odreagować na strzelnicy z prezentem Poznaj Strzelanie. Każda szefowa ucieszy się z pakietu Masaże Świata, bo relaksu dla nich nigdy nie jest za dużo. Od natłoku obowiązków odciągnie ją relaksacyjna Sesja Floatingu i przyjemne chwile sam na sam. Twoja szefowa to rekin biznesu? Wyciszający Rytuał Ajurwedyjski to gwarancja fizycznej i psychicznej regeneracji nawet dla najbardziej przepracowanych. Jedzenie na mieście jest wygodne. Pokaż jej, że gotowanie też może być zabawą i podaruj Kurs Sushi. A może po prostu wyślij ją na urlop razem z pakietem przeżyć Luksusowy Weekend? Gdy wróci z nową energią do pracy firmowy sukces jest gwarantowany.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.