Prezent dla Szefowej

Warto pokazać szefowej, że się ją docenia i o niej pamięta. Dobra atmosfera w miejscu pracy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z przełożoną są bardzo ważne. Przy szczególnych okazjach wręcz jej jakiś podarunek. Aby prezent dla szefowej był niezapomniany i spełnił nawet wysokie wymagania, wybierz Voucher na ciekawe przeżycie.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 454
Wyświetlono 60 z 454

Oryginalne prezenty dla szefowej

Upominek dla przełożonej to zazwyczaj spersonalizowany notatnik, wieczne pióro lub „kubek szefowej”. Takie podarunki są jednak dość banalne. Jeśli chcesz pokazać się od jak najlepszej strony i zapisać się w pamięci kierowniczki, lepiej wybierz prezent-doświadczenie, który odpowiada jej potrzebom. Zobacz, jakie oryginalne prezenty dla szefowej przygotowaliśmy i wybierz dla niej coś absolutnie niezwykłego!

Ciekawy prezent dla szefowej na urodziny

Zastanawiasz się, co kupić szefowej na urodziny? Pomyśl, czego tak naprawdę potrzebuje. Jeśli jest osobą, która lubi nowości i cały czas się dokształca, podaruj jej nieco nietypowy kurs językowy, np. z japońskiego, chińskiego lub arabskiego – w zależności od jej preferencji i zainteresowań zarówno zawodowych, jak i prywatnych. A może pasją kierowniczki jest sztuka kulinarna? Interesującym prezentem urodzinowym dla szefowej będzie wówczas kurs kuchni, np. indyjskiej, hiszpańskiej albo wegańskiej.

Co kupić szefowej na urodziny?

Ciekawy prezent na urodziny dla szefowej, która lubi się rozwijać, to również voucher na sesję coachingową. Podczas niej nie tylko znajdzie inspirację, lecz także zdobędzie nową dawkę motywacji i energii do działania. Twoja przełożona lubi aktywne spędzanie wolnego czasu? W takim przypadku dobry pomysł na prezent dla szefowej to wstęp na strzelnicę lub voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Takiego upominku na pewno nie zapomni przez długi czas. Prezenty dla szefowej nie muszą być przecież nudne i powtarzalne, a nawet nie powinny takie być!

Co wybrać na prezent dla szefowej na święta?

Na barkach przełożonej na co dzień spoczywa mnóstwo obowiązków. Dobry prezent na święta dla szefowej to taki, który pozwoli jej porządnie się zrelaksować. W końcu okres świąteczny to czas odpoczynku i oderwania się od pracy. Podaruj więc doświadczenia, które zapewnią jej odpowiednią regenerację. Sprawdzony pomysł to np. voucher na wizytę w SPA albo masaż gorącymi kamieniami lub czekoladą. Jeśli widzisz, że szefowa jest ostatnio wyjątkowo zestresowana, podaruj jej warsztaty z relaksacji, jogi lub medytacji.

Ekskluzywny i elegancki prezent dla szefowej na każdą okazję

Twoja szefowa to prawdziwa bizneswoman, a przy tym osoba niezwykle elegancka, która dba o to, jak jest postrzegana? W takiej sytuacji doskonały prezent dla kierowniczki to np. wizerunkowa lub biznesowa sesja fotograficzna. Wykonane podczas niej profesjonalne zdjęcia na pewno przypadną do gustu obdarowanej i staną się jeszcze większym motorem do rozwoju jej kariery.

Pomysł na prezent dla szefowej

Ekskluzywne prezenty dla szefowej mogą także umożliwić jej spędzenie czasu z bliską osobą. Takim nietypowym upominkiem jest np. kolacja w ciemności dla dwojga - będzie to świetny pomysł na prezent dla szefowej, który zapewni jej niezwykły wieczór, który pozostanie jej w pamięci na długie lata, a jego wspomnienie będzie wywoływało szeroki uśmiech.

Coś miłego od całego zespołu, czyli prezent dla szefowej na pożegnanie

Kiedy szefowa odchodzi z firmy, warto ją odpowiednio pożegnać. To dobra okazja, by docenić jej trud oraz dotychczasową współpracę i wręczyć coś, czego obdarowana nie zapomni przez długie lata. Oryginalnym upominkiem dla szefowej jest np. lot paralotnią, motolotnią lub balonem albo weekend za miastem. Na taki podarunek może złożyć się cały zespół. Zatem już wiesz, co kupić szefowej na urodziny, co sprawdzi się na pożegnanie, a jaki prezent dla szefowej będzie najbardziej uniwersalny!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.