Olsztyn

Jak spędzać czas wolny w stolicy Warmii i Mazur? Co ciekawego warto tu zobaczyć? Zapraszamy do Olsztyna! Poznaj sprawdzone sposoby na atrakcje w Olsztynie! Zbiór najlepszych przeżyć i gotowych pomysłów na prezent, zebranych w wygodnej formie! Podaruj bliskim emocje!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 291
Wyświetlono 60 z 291

Zwiedzanie - Olsztyn i jego atrakcje

83 kilometry kwadratowe powierzchni, ponad 170 000 mieszkańców. Stolica Warmii i Mazur zachwyca turystów pięknymi terenami i perełkami architektury. Olsztyn - można przyjechać tu na chwilę lub zostać na dłużej. Jego różnorodność sprawia, że niemal każdy znajdzie tu atrakcje w sam raz dla siebie.
Miejscem, które wyróżnia się na tle miasta, jest bez wątpienia Zamek Kapituły Warmińskiej, w którym obecnie mieści się Muzeum Warmii i Mazur. Po jego najsłynniejszym mieszkańcu - Mikołaju Koperniku, który pełnił tam obowiązki administratora - zachowała się oryginalna tablica astronomiczna. Sam gotycki zamek nie został zniszczony podczas II Wojny Światowej i do czasów współczesnych zachował się w bardzo dobrej kondycji. W zamku znajdują się również unikalne sklepienia kryształowe, które datowane są na 1520 rok. Zamek prezentuje się okazale, a jego zwiedzanie to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu w Olsztynie.
Klimatyczna atrakcja na świeżym powietrzu, z której można skorzystać z przyjaciółmi? Poznaj Paintball dla Przyjaciół to utrzymana w dobrym klimacie zabawa, z której może skorzystać maksymalnie sześć osób. Podzielcie się na drużyny i zaczynajcie rozgrywkę, w której o zwycięstwie zadecyduje spryt, sprawność fizyczna, taktyka oraz...łut szczęścia. Wspaniała rozrywka w Olsztynie oraz świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub spędzenie niezwykłego wieczoru kawalerskiego. Specjalnie przygotowane scenariusze rozgrywki dodają jej uroku i sprawiają, że przyjacielska zabawa zmienia się w walkę, w której nikt nie ma skrupułów. Wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu w Olsztynie - świetna zabawa gwarantowana!

Voucher na prezent

Oczywiście zwiedzanie Olsztyna to również dużo innych, ciekawych możliwości - w końcu mieści się tu także Olsztyńskie Planetarium czy urocza starówka ze średniowiecznymi ruinami i Wysoką Bramą. Planując wyjazd do Olsztyna, warto wcześniej zaplanować zwiedzanie i dokładnie przeanalizować trasy spacerowe. A po całym dniu, pełnym wrażeń i atrakcji, warto zjeść kolację w eleganckiej restauracji, ciesząc się romantycznym klimatem. Właśnie na takie okazje, polecamy Romantyczną Kolację dla Dwojga czyli prawdziwą kulinarną podróż do świata wyjątkowych smaków i aromatów. Uczta zmysłów, podczas której wybierzecie potrawy ze specjalnie przygotowanego na tę okazję menu, to świetny pomysł na randkę lub prezent z okazji rocznicy, Dnia Kobiet lub Walentynek w Olsztynie. Przystawka, zupa, danie główne, deser, napoje i...karafka wina. Czy wieczór może rozpocząć się w lepszy sposób? Voucher na prezent to świetny wybór, pasujący do każdej okazji!
Szukacie pomysłu na prezent w Olsztynie? Zastanawiacie się jakie atrakcje jeszcze skrywa to miasto?

Pomysł na prezent w Olsztynie

Olsztyn to miasto, w którym zaskakująco łatwo pielęgnować pasje i rozwijać swoje umiejętności. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto zawsze marzył o nurkowaniu, to “strzałem w dziesiątkę” okaże się Kurs Nurkowy OWD, czyli praktyczne przeżycie, pozwalające zostać profesjonalnym nurkiem. Kurs to ponad 30 godzin zdobywania wiedzy, która kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu PADI Open Water Diver, uprawniającego do samodzielnego nurkowania (z partnerem o co najmniej tych samych uprawnieniach) lub PADI Open Water Diver Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia, uprawniającego do nurkowania z opiekunem prawnym lub instruktorem nurkowania). Możliwość poznania i pokochania tego wyjątkowego sportu ekstremalnego to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Olsztynie i rozwijanie swoich pasji!
Pozostając w tematyce kursów i rozwijania sportowych pasji, dobrym pomysłem na prezent dla pary, będzie Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga. Indywidualne lekcje z doświadczonym instruktorem to gwarancja szybkiego zdobywania umiejętności i dobrej zabawy na parkiecie tanecznym. Jeżeli Twoi bliscy marzyli, by tańczyć niczym najlepsi tancerze, to właśnie masz okazję, aby spełnić ich marzenia w Olsztynie. Obdarowani wybierają swój ulubiony rodzaj tańca, a nauka zostanie dopasowana do ich umiejętności. To fajny upominek dla narzeczonych lub młodego małżeństwa, które chciałoby podbijać taneczne parkiety i dobrze się przy tym bawić. Taniec to również znakomity i efektywny trening całego ciała!
Miejsce, które stereotypowo uważane jest za “męskie”, choć kobiety korzystają z niego równie często. Strzelnica, czyli uniwersalny pomysł na prezent. Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to godzina strzelania z różnych broni i pozycji. Broń sportowa, pistolet, Glauberyt oraz “shotgun”. To wszystko podczas jednego przeżycia! Nic więc dziwnego, że Voucher na strzelnicę w Olsztynie to popularny pomysł na prezent dla mężczyzn i kobiet! Znakomita zabawa, możliwość odreagowania stresu i sprawdzenie swoich “strzeleckich” umiejętności, oczywiście pod okiem doświadczonego instruktora, to fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu i ciekawa aktywność fizyczna.

Pomysł na prezent

Potrzebujesz prezentu, który na pewno będzie trafiony? Wybierz nasz wyjątkowy pakiet prezentowy - Pakiet Przeżyć “Olsztyn”. Zbiór najciekawszych przeżyć i atrakcji, dostępnych na terenie Olsztyna i jego okolic, to gwarancja zadowolenia osoby obdarowanej, ponieważ...sam wybierze sobie przeżycie, które chce zrealizować. W ten sposób Ty spełniasz marzenia, a osoba obdarowana wybiera dokładnie takie, jakie chce. Wygodna forma podarunku! Taki pomysł na prezent to gwarancja zadowolenia bliskiej Ci osoby!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Olsztynie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.