Pakiet Przeżyć "Niezwykła Przygoda dla Nowożeńców"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Niezwykła Przygoda dla Nowożeńców"


200+ prezentów, 90+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Jesteście “świeżo upieczonymi” małżonkami i wspólnie planujecie Wasze najbliższe przygody? Szukacie niezwykłych atrakcji, które można realizować we dwoje? W takim razie Pakiet Przeżyć “Niezwykła Przygoda dla Nowożeńców” został stworzony właśnie dla Was! Wybierzcie, na jaką atrakcję macie ochotę, a potem… spełnijcie swoje marzenia - łatwo i przyjemnie. Znajdziecie tu różne pomysły na wspólne przygody, które dostępne są na terenie całej Polski. Czas spełnić marzenia nowożeńców!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje około 200 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Niezwykła Przygoda dla Nowożeńców" to idealny prezent na ślub, który wyróżni się na tle innych podarunków. W Pakiecie znajduje się mnóstwo przeżyć, z których para młoda wybierze jedno, które zrealizuje, spełniając tym samym swoje marzenia. Pakiet Przeżyć to gwarancja udanego upominku ślubnego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

200+ prezentów, 90+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 197
Wyświetlono 24 z 197

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.