Parki Linowe

Chcesz podarować niezwykły prezent dla osoby, która jest aktywna i kocha góry? To jesteś w odpowiednim miejscu! Park Linowy to także doskonały pomysł na prezent dla dzieci i dorosłych. Obdaruj małego odkrywcę niepowtarzalnym przeżyciem i pomóż mu rozładować energię w pozytywny sposób.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 62
60 z 62

Filmowa przygoda w parku linowym

Oto propozycja dla wszystkich fanów Indiany Jonesa i innych poszukiwaczy zaginionych artefaktów i starożytnej magii w tropikalnych dżunglach. Nie musisz wybierać się do żadnej z nich osobiście. Tym bardziej, że prawdopodobnie by ci się tam nie spodobało. Pomyśl tylko o wężach, pająkach i drapieżnikach, które nie znają skrupułów w przeciwieństwie do ospałych i rozleniwionych mieszkańców ogrodów zoologicznych. Po co ryzykować stanie się ofiarą, jeśli Twoja przygoda na linach czeka w parku linowym w Twojej okolicy?

Zostań ninja

Przygodę w parku linowym mogą przeżyć wszyscy wykazujący się odrobiną sprawności fizycznej. Dobierz wyzwanie do swoich możliwości lub poziomu sprawności i wieku osoby, której podarujesz prezent. Wypad do parku linowego to także doskonała okazja do spędzenia czasu we dwoje lub w gronie rodziny i przyjaciół. Wspólnie pokonajcie przeszkody i zmierzcie się ze swoimi lękami. A jeśli trasa wspinaczkowa to dla was za mało, postawcie na pełen wrażeń zjazd tyrolski. Ale to jeszcze nie wszystko. Teraz masz również niepowtarzalną okazję do tego, by zostać ninja! Pierwsze w Polsce centrum szkolenia tego typu pomoże Ci przygotować się do Twojego następnego runmagedonu lub po prostu przetestować Twoje zadatki na tajemniczego wojownika. A jeśli sprawdzisz się w tej roli, możesz z powodzeniem zająć się ratowaniem dam w opałach w być może nie książęcym, ale o ileż bardziej oryginalnym stylu.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.