Prezenty dla Taty

Tata jest kimś, kto zajmuje szczególne miejsce w naszym sercu. Okażmy to przy okazji obdarowywania go prezentami. Prezent na Dzień Ojca, gwiazdkę, czy urodziny sprawia Ci problemy? W tej kategorii pomożemy Ci znaleźć coś wyjątkowego! 

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 828
60 z 828

Niesztampowe prezenty dla Taty
Tata, obok mamy, to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Ktoś wyjątkowy i cenny. To on pokazywał nam świat i cierpliwie nas uczył. Szukasz prezentu na święta, urodziny, Dzień Ojca? Pragniesz podarować mu wyjątkowy upominek, który wywoła dreszcz ekscytacji lub poruszenie? Szukasz oryginalnego sposobu na wyrażenie swojej miłości, szacunku i wdzięczności? Jesteś we właściwym miejscu! Mamy dla ciebie setki pomysłów na prezenty w formie wyjątkowych przeżyć. Dobierz tylko odpowiedni podarunek i twój tata będzie zachwycony. I Ty również, widząc jego radość.

Kocha, lubi, szanuje
Przejażdżka Czołgiem T-55 to moc ekstremalnych wrażeń, niczym przygody bohaterów Czterej Pancerni i Pies. Jeśli jednak twój tata preferuje nowoczesne i luksusowe auta, podaruj mu Poprowadź Ferrari Ulicami Miasta. Woli szybką jazdę? Może poszaleć na torze, wręcz mu Poprowadź Lamborghini HURACÁN. Niech poczuje się jak Bond. Intuicja podpowiada ci, że lepiej pójść w old - school? Jazda Motocyklem Harley - Davidson zadowoli niejednego mężczyznę. Czasem nawet taki podarunek spełni marzenie. Tak naprawdę, to twój tata marzy o lataniu? Prezent Lot Zapoznawczy Cesną 152 pozwoli mu nie tylko unieść się od ziemskich trosk, ale też poprowadzić tę nieziemską maszynę. Za mało oryginalne? To pozwól tacie odlecieć podczas niepowtarzalnego doświadczenia i wręcz mu Lot widokowy Wiatrakowcem. Wolisz coś spokojniejszego? Degustacja Piwa - Kurs Kiperski pozwoli nie tylko skosztować ulubionego trunku, ale też zgłębić wiedzę kiperską i poznać innych pasjonatów. A dla miłośników niespodzianek mamy Degustację Piwa w Ciemności - zaskoczy go nie tylko zawartość kufla, ale też specjalnie dobrane przekąski. To dopiero nowatorski sposób nauki o piwie! Kiedy wszystko inne zawiedzie, możesz sięgnąć po pakiet przeżyć Marzenie Każdego Taty i wybór przeżycia pozostawić w jego rękach. Najważniejsza jest jego satysfakcja.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.