Muzyka

Gry na Gitarze czy na Perkusji to marzenie wielu młodych ludzi. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent na urodziny lub na Dzień Dziecka, to podaruj mu szansę rozwijania swoich umiejętności gry na wymarzonym instrumencie. Pod okiem instruktora pozna podstawy i będzie zgłębiać tajniki wydobywania dźwięków.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 2

Ty także nie wyobrażasz sobie poranka, którego nie umila ci dźwięk ulubionych piosenek? Albo grające w tle radio? Podobnie jak nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez słuchawek, z pomocą których dojazd do pracy lub szkoły staje się o wiele przyjemniejszy? Czasem nawet zdarza ci się dzięki niej zapomnieć co czeka cię, gdy już dotrzesz na miejsce? Ktokolwiek powiedział, że muzyka łagodzi obyczaje, miał stuprocentową rację. Jej wpływ na poprawę naszego nastroju dawno już dowiedziono naukowo. Podobnie jak pozytywne działanie na nasz umysł, silne szczególnie wtedy, gdy sam ją tworzysz. Aby to robić wcale nie musisz być współczesnym Mozartem. Muzyka może nie wybacza błędów, ale z pewnością jest otwarta na nowe brzmienia.Nie potrafisz śpiewać ani grać na żadnym instrumencie? Nie masz słuchu absolutnego? Wielu artystów obchodzi się bez niego, więc i ty możesz to zrobić. Nie porzucając przy tym marzeń o zostaniu muzykiem lub opanowania którejś z muzycznych umiejętności dla własnej satysfakcji. Postaw na naukę śpiewu i pozwól profesjonalistom wydobyć z twojego głosu tony, o które nigdy byś go nie posądzał. Albo wybierz naukę gry na instrumencie, jeśli chcesz umilać sobie i bliskim wspólnie spędzane chwile lub marzysz o wejściu do grona najlepszych w swoim fachu. Z dużą dozą determinacji i setkami godzin wytrwałej pracy, wszystko jest możliwe. Nawet to, byś pewnego dnia nagrał własną płytę. To marzenie także pomoże ci spełnić Wyjątkowy Prezent.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.