Prezenty na 18. Urodziny

Trudno wymyślić oryginalny prezent na osiemnastkę. Ten wysiłek się jednak opłaca! Prezent na osiemnaste urodziny zapada w pamięć na długo – pomożemy Ci, aby to wspomnienie było jak najlepsze! Nie chcesz, aby urodziny okazały się nudne? Podaruj przeżycie i spraw, żeby ten dzień był wyjątkowy!

Sortuj wyniki: 535
60 z 535

18 urodziny, które zapamięta na długo
Przekroczenie progu dorosłości to znacznie więcej niż okazja do tego, by urządzić imprezę dla rodziny i znajomych. Kończąc osiemnaście lat zyskujemy pełnię praw (i obowiązków) obywatelskich, możemy głosować, prowadzić samochód i... legalnie kupić alkohol. Przełomowość tego momentu zasługuje więc z pewnością na podkreślenie jej poprzez podarowanie naprawdę wyjątkowego prezentu. Dla rzeszy rodziców, dziadków, chrzestnych i rodzeństwa rozpoczyna się więc okres nerwowych poszukiwań prezentu, który na długo pozostanie w pamięci solenizanta. A przy tym wyróżni się spośród siedemnastu poprzednich prezentów urodzinowych. To z pewnością nie łatwe zadanie, ale z Wyjątkowym Prezentem stanie się prostsze i przyjemniejsze.

Katalog niezapomnianych przeżyć
Dla wielu nastolatków możliwość zdobycia prawa jazdy to największa zaleta wkroczenia w dorosłość. Jeśli wiadomo ci coś o znikających kluczykach do samochodu ojca lub ciężkiej skarbonce z napisem „samochód” schowanej w szafce, możesz bez obaw umilić mu oczekiwanie na zakup własnego samochodu i podarować mu przejażdżkę super autem. A może solenizant planuje gap year i szaloną podróż po Europie, a ty chcesz przekonać go do pójścia na studia? Wybierz przygogodę w powietrzu skok ze spadochronem, dream jump, walk in the sky lub inny z ekstremalnych prezentów i przeżyj mocne wrażenia pokaż mu, że pozostanie w kraju wcale nie musi oznaczać nudy. Czeka tu na niego w końcu mnóstwo ciekawych (i szalonych) atrakcji. A może warto podarować twojemu osiemnastolatkowi odrobinę niezależności, którą z pewnością doceni, dzięki naszym pakietom przeżyć? Pakiet na wybraną lokalizację umożliwi mu skorzystanie z prezentu w mieście lub regionie zamieszkania. Pakiety tematyczne sprawdzą się wówczas, gdy wiesz co sprawi mu największą przyjemność. „Adrenalina” dla pozytywnie zakręconych, „Relaks i uroda” dla dbających o siebie nastolatek albo uniwersalne pakiety przeżyć dla niej lub dla niego, w których każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.