Prezent na 18. Urodziny

Trudno wymyślić oryginalny prezent na osiemnastkę. Ten wysiłek się jednak opłaca! Warto podarować prezent na osiemnaste urodziny, który zapadnie w pamięć i wywoła niezwykłe emocje. Ekstremalne przeżycie czy coś spokojniejszego? Poznaj gotowe pomysły na prezent z okazji 18. urodzin i zachwyć osobę, która osiąga pełnoletniość! Podaruj niezwykłe emocje! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1303
Wyświetlono 60 z 1303

Wejście w dorosłość, czyli jak wybrać prezent na osiemnastkę

18 urodziny to wyjątkowa okazja - przekroczenie progu dorosłości to znacznie więcej, niż okazja, by urządzić imprezę dla rodziny i przyjaciół. Świętujemy osiemnastkę, ponieważ zyskujemy wtedy pełnię praw i obowiązków obywatelskich, możemy wziąć ślub, prowadzić samochód (oczywiście posiadając odpowiednie uprawnienia) oraz... legalnie kupić alkohol. Jest to bez wątpienia wyjątkowa okazja, która wymaga oryginalnego i wyjątkowego prezentu, który podkreśli rangę wydarzenia (jakim niewątpliwie jest wchodzenie w "dorosłość") oraz sprawi wiele radości osobie obdarowanej. Przełomowy moment w życiu wymaga naprawdę wspaniałego prezentu i niejako spełnienia któregoś z marzeń. Dla rodziców, dziadków, chrzestnych, rodzeństwa i przyjaciół zaczyna się nerwowy okres - poszukiwania idealnego prezentu, który zachwyci "świeżego dorosłego". Podarunek musi zostać przecież zapamiętany, więc nie jest to łatwe zadanie. Na szczęście z pomocą przychodzą przeżycia. Spełnianie marzeń to najlepszy z możliwych osiemnastkowych prezentów. Na jakie atrakcje się zdecydować i czym kierować się przy wyborze prezentu na osiemnastkę?

Katalog marzeń - gotowy prezent na 18. urodziny

Niezwykłym prezentem i spełnieniem marzeń można obdarować i dziewczynę, i chłopaka. Warto w rodzinnym gronie kupić wspólnie coś niezwykłego niż wybierać śmieszną rzecz, która nie ma żadnej wartości. Popularnym prezentem na osiemnastkę jest ekstremalne przeżycie, takie jak Skok ze Spadochronem. Osiemnastka to okazja, by właśnie spełnić marzenia i przeżyć niezwykłą przygodę, idealną, by wejść w dorosłość z przytupem. Najpierw krótkie szkolenie, następnie ubranie kombinezonu i wejście na pokład samolotu, który zabierze osobę obdarowaną na wysokość 4000 metrów. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu, otworzy się tylna klapa samolotu i “świeżo upieczony dorosły” będzie miał chwilę na refleksje, gdy jego nogi będą zwisały z samolotu. Następnie nastąpi skok - około 40 sekund swobodnego spadania, dające uczucie, którego nie sposób porównać do czegoś innego. Potem nastąpi otwarcie czaszy spadochronu i lot widokowy, który potrwa około 10 minut. Na całe przeżycie należy sobie zarezerwować około 1,5 godziny, a wrażenia… zostaną z pewnością z osobą obdarowaną do końca życia. Jest to oryginalny i niezwykły osiemnastkowy prezent, który pasuje dla każdego, kto chciałby przeżyć szaloną przygodę życia i spełnić marzenia.

Prezent osiemnastkowy dla dziewczyny

Szukając prezentu osiemnastkowego dla dziewczyny warto zastanowić się czym się interesuje, co jest jej pasją albo w jaki sposób lubi odpoczywać. Śmieszny gadżet być może będzie ją bawił przez chwilę, ale na dłuższą metę jest to niepraktyczne i niezbyt oryginalne rozwiązanie. Jeżeli potrzebujesz spokojnego prezentu, który dostępny jest dopiero od 18. roku życia, warto postawić na niezwykłą Degustację Wina w Ciemności. Ta niezwykła kulinarno-degustacyjna wyprawa do świata wina, to emocjonująca przygoda, która polega na degustacji pięciu, wysokogatunkowych rodzajów wina i specjalnych przekąsek, dopasowanych do winnego smaku. Osoba obdarowana zostanie wprowadzona do całkowicie wyciemnionej sali i odprowadzona na swoje miejsce, gdzie czekać będą przygotowane wina. Podczas degustacji doświadczony sommelier pokrótce omówi zasady, jakimi trzeba się kierować podczas degustowania alkoholu. Rodzaj wina wybierany jest właśnie przez sommeliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy. Ta niezwykła zabawa ze zmysłami to wręcz idealny osiemnastkowy prezent marzeń dla dziewczyny.
Z kolei, gdy myśleliśmy nad wyborem relaksującego zabiegu, podczas którego osoba obdarowana poczuje się głęboko odprężona, warto postawić na Pakiet Przeżyć “Chwila Odprężenia”. Taki pakiet to zbiór relaksujących atrakcji, dedykowanych specjalnie dla kobiet. Spośród ponad 300 możliwości, osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje. Jest to wygodny i uniwersalny prezent osiemnastkowy, ponieważ ostatecznie solenizantka wybierze swoje marzenie.

Prezent na osiemnastkę dla chłopaka

Wybór prezentu osiemnastkowego może sprawiać lekki kłopot. Typowo “męskim” prezentem, który można zrealizować dopiero po osiągnięciu pełnoletności jest Degustacja Piwa z Kursem Kiperskim. Niezwykła, piwna przygoda to wspaniały sposób na świętowanie osiemnastych urodzin. W ramach prezentu osoba obdarowana przejdzie szkolenie sensoryczne i testy węchowe, połączone ze wstępem do tajników oceny kiperskiej oraz degustację aż 8 różnych gatunków piwa. Podczas spotkania odbędzie się również wprowadzenie do rytuałów serwowania, zasad dobierania piwa do potraw, a także do określonych sytuacji. Piwa wykorzystywane do kursu to: Pilsner, Ale, Stout, Weizen, Witbier, Bock, Trappist i Lambic. Jest to profesjonalne szkolenie, idealne dla amatorów złocistego trunku, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o piwie, jego właściwościach, składnikach, historii i zasadach jego serwowania.
Z kolei uniwersalnym prezent, dla tych którzy posiadają prawo jazdy (bądź zaraz będą je posiadać - prezent, jak wszystkie inne, ważny jest trzy lata) będzie jazda luksusowym super samochodem. Tylko jaki samochód wybrać? Gdzie ma odbyć się jazda - na torze czy po ulicach miasta? Nie trzeba decydować od razu! Pakiet Przeżyć “Poznaj Potęgę Motoryzacji” to zbiór unikalnych atrakcji, które odbywają się za kierownicą niezwykłych aut. Osoba obdarowana sama wybiera jakim samochodem i gdzie chce jeździć, więc jest to gwarancja udanego prezentu osiemnastkowego. Lamborghini, Ferrari, Mustang… niech obdarowany sam zdecyduje jaki super prezent będzie dla niego idealny!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.