Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Degustację Trunków

Istnieje wiele różnych alkoholi, których degustacja jest czystą przyjemnością. Spotkanie w eksperckim gronie połączone z wytłumaczeniem, co i jak należy sprawdzać, nie tylko pozwala rozwinąć zmysły smaku i węchu, ale przede wszystkim zapewnia świetną zabawę i jest sprawdzonym sposobem na relaks. W tej kategorii znajdują się degustacje nieco mniej popularnych trunków niż whisky, wino czy piwo. Znajdź swój ulubiony alkohol i spotkaj się na wyjątkowej degustacji z innymi miłośnikami tego trunku!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 51

Poczuj się jak pirat, wybierając się na Degustację Rumu

Kto powiedział, że tylko degustacja whisky, wina i piwa ma rację bytu. Rum, wytwarzany ze sfermentowanego soku z trzciny cukrowej, koncentratu trzciny lub melasy, również posiada wielu “fanów” i to nie tylko wśród mieszkańców portowych miasteczek czy załogi różnych statków. Degustacja Rumu jest ciekawym, zupełnie innym przeżyciem, pozwalającym jeszcze bardziej odkryć smak i aromat tego niezwykłego alkoholu. Istnieje wiele rodzajów rumu: biały (przejrzysty), złoty, aromatyzowany, ciemny czy tzw. “overproof”, którego moc może sięgać nawet 80%. Rum angielski, francuski, hiszpański… Co ciekawe, rum nie ma określonej metody produkcji, a jest ona w głównej mierze zależna od lokalizacji. Właśnie dlatego degustacja rumu potrafi dostarczyć niezwykłych ciekawostek i być fantastyczną, wyjątkowo smaczną przygodą!

Wypad na Drinka

Czasem dobrze jest wyskoczyć na drinka. Tak po prostu. Najlepiej z przyjacielem lub przyjaciółką - to łatwy sposób na odetchnięcie od pracy czy codzienności. Tajemnicze nalewki, shoty szczęścia, klasyczne trunki czy lampka prosecco - istnieje wiele możliwości na “rozerwanie się” i spróbowanie ulubionego alkoholu, podawanego w ciekawej formie. Voucher na Wypad na Drinka jest kapitalnym prezentem dla koleżanki lub oryginalnym prezentem dla kolegi - pasującym na każdą drobną okazję i otwierającym drzwi do wspólnego wyjścia na miasto. Dobra knajpka zapewnia niezwykłe wrażenia i pozwoli na odetchnięcie oraz odstresowanie.

Degustacja połączona ze zwiedzaniem

Oczywiście najbardziej popularną formą zwiedzania połączonego z degustacją, jest odwiedzanie przeróżnych winnic, których w Polsce jest coraz więcej. To tam odkrywa się winne szczepy, delektuje doskonałymi winami, produkowanymi na miejscu i łączy ich smak z regionalnymi przekąskami. Ale winncie to nie jedyne miejsca, w których można “podejrzeć” proces produkcji. Oprócz przeróżnych browarów są jeszcze przecież… sady! Zawsze, gdy za oknem robi się nieco chłodniej, a lato powoli staje się wspomnieniem, to rozpoczyna się sezon na narodowy polski trunek - cydr. Degustacja Cydru także jest wspaniałą przygodą i okazją, by odkryć “moc jabłek”!

Degustacja Alkoholu: Voucher na prezent

Wspomniane wyżej przeżycia są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że ilu ludzi, tyle pomysłów na ulubionego drinka czy wymarzoną degustację. Rum, cydr, whiskey, prosecco, shoty, nalewki… istnieje wiele sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rozkoszowanie się wyjątkowym smakiem dobrego alkoholu. Wybierając Voucher na degustację alkoholu jako prezent, masz pewność, że będzie to ciekawy i niebanalny podarunek, który z pewnością spodoba się osobie obdarowanej. Wybierając Voucher dla Dwojga możesz spodziewać się, że również Ciebie nie ominie wybrana degustacja trunku! Pamiętaj jednak, żeby kierować się ulubionymi smakami osoby, której pragniesz wręczyć Voucher na prezent. Degustacja trunków to przyjemna przygoda, dostępna w wielu miastach Polski!