Prezent na Imieniny

Każde święto, w tym Imieniny stwarza okazję do tego, aby spotkać się we wspólnym gronie i zacieśnić więzi. Imieninowy podarunek jest dla nas szansą, aby wypełnić pewien brak w życiu drugiej osoby, może nawet spełnić jej marzenie. Poznaj gotowe pomysły na prezent imieninowy dla rodziny lub znajomych! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 4221
Wyświetlono 60 z 4221

Jak obchodzić imieniny - czyli oryginalny prezent na imieniny

Imieniny to święto, które przypada na pierwszy dzień imienia w kalendarzu, licząc od daty narodzin. Jednak w praktyce każdy obchodzi je według własnych preferencji. Imieniny zawdzięczamy Chrześcijanom, którzy zaczęli obchodzić święto swojego patrona (w dawnych czasach nadawano imiona wyłącznie po świętych). Dzień imienników to jedna z tradycji, bez których nie sposób wyobrazić sobie polskiej kultury - mimo, że obecnie nie są tak huczne jak kiedyś, to nadal bardzo popularne święto, które obchodzone jest w wielu regionach Polski. Ciekawostką jest, że imieniny przetrwały również w Grecji, Bułgarii, Czechach, na Węgrzech oraz w Szwecji, w której oficjalna lista imienin publikowana jest przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk Jest to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności i dawania prezentów i tanich upominków - dowodów pamięci. Imieniny rodziców, dziadków, rodzeństwa czy znajomych to również jedna z okazji, podczas której powraca znane pytanie - co wybrać na prezent imieninowy? Chcemy, żeby prezent był oryginalny i praktyczny, zwłaszcza jeśli dostaliśmy zaproszenie na imprezę rodzinną bądź grilla ze znajomymi. 

Pomysł na prezent imieninowy

Aby wybrać odpowiedni pomysł na prezent imieninowy, należy sobie uzmysłowić, że świętowanie imienin właściwie niczym nie różni się od urodzin. W tym dniu solenizant otrzymuje życzenia, prezenty i spotyka się z rodziną bądź znajomymi, by wspólnie świętować ten dzień. Może wśród młodszych pokoleń huczne urodziny wyparły nieco imieniny, to i tak są regiony w Polsce, gdzie imieniny to ważne święto, którego nie można nie obchodzić. Dużą rolę odgrywają tutaj rodzinne zwyczaje, które w naszym kraju są bardzo różnorodne. Niektórzy obchodzą i imieniny, i urodziny, a osoby starsze często rezygnują z urodzin na rzecz imienin, by nie "chwalić się" swoim wiekiem. Upominki imieninowe mają zatem różny charakter, w zależności od imprezy, którą organizuje solenizant. Oczywiście niektóre imieniny są bardziej popularne - Andrzejki, Sylwester, Barbórka, czy Mikołajki - to także imieniny, które są hucznie obchodzone w całym kraju. Imieniny to również świetna okazja, by przekonać się… jak dobrze znamy naszą rodzinę i przyjaciół. Jaki prezent imieninowy wybrać? Co doskonale sprawdzi się jako prezent na imieniny dla rodziny, a co na tani upominek dla znajomych?

Jaki prezent na imieniny?

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent na imieniny wybrać. Wśród wielu propozycji szukamy zwykle jak najbardziej oryginalnych, wesołych i takich, które z pewnością spodobają się solenizantowi. Dlatego warto upominek na imieniny dopasować do osoby, której będziemy go wręczać i odpuścić szukanie nikomu niepotrzebnych pierdółek, które finalnie wylądują na dnie szafy, zbierając kurz. Nawet jeśli praktyczny prezent imieninowy będzie nieco droższy, to zawsze można "zrzucić" się na niego w kilka osób, a ten sposób zapewnić solenizantowni niezwykłą niespodziankę i obdarować go prawdziwymi emocjami!

Prezent imieninowy dla mężczyzny

Prezent na imieniny dla faceta to... bardzo prosta sprawa! Po prostu warto zastanowić się co mężczyzna lubi. Jeżeli osoba obdarowana jest np. koneserem whisky, to wybór prezentu na imieniny będzie bardzo prosty. Degustacja Whisky, która odbywa się w różnych miastach, w różnym stylu. Okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o tym alkoholu to sprawdzony imieninowy prezent dla wujka, brata lub dziadka. Możliwość skosztowania różnych rodzajów trunku, porozmawiania w eksperckim gronie, wysłuchania ciekawego wykładu i zabawnych anegdotek to zawsze świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu… zwłaszcza, że tematem przewodnim będzie whisky! Fajny i niedrogi upominek, który doceni każdy mężczyzna - niezależnie od wieku (oczywiście jest to prezent tylko dla osób pełnoletnich) czy pasji. Jeśli potrzebny Ci ciekawy prezent na imieniny dla niego, to zobacz, co przygotowaliśmy dla osób aktywnych!
Prezent imieninowy dla osób aktywnych, który nie będzie zbyt drogi? Mamy rozwiązanie dla osób, które lubią szalone przygody! Walk In The Sky z Filmowaniem to ekstremalne przeżycie, polegające na zejściu po pionowej ścianie budynku. ba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Takie prezenty na imieniny dla faceta wywołują emocje! Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści! Po takiej dawce emocji i adrenaliny nic nie będzie już takie same, a ekstremalna przygoda to znakomity pomysł na imieninowy prezent dla faceta.

Prezent na imieniny dla kobiety

Wiesz, że kobieta, która obchodzi imieniny ucieszyłaby się z masażu lub innego zabiegu spa? Uważasz to za świetny prezent na imieniny, ale… nie wiesz na który zabieg się zdecydować? Z pomocą przychodzi Pakiet Przeżyć “Relaks i Uroda” to wyjątkowy podarunek dla każdej pani. Spośród setek dostępnych zabiegów, masaży i wizyt kosmetycznych, wybierze dokładnie takie przeżycie, jakie chce i realizuje je z uśmiechem na ustach. Jest to gwarancja trafionego prezentu, bowiem kobieta ostatecznie sama wybiera jakie przeżycie, chce zrealizować. Wygodna i elegancka forma podarunku imieninowego, która pozwoli osobie obdarowanej na odprężenie, relaks i zapomnienie o codziennych stresach i problemach. Prezent imieninowy dla kobiety? Doskonały wybór!
Z kolei kobieta, która lubi przekraczać swoje granice i próbować zupełnie nowych rzeczy, będzie zaskoczona i… zachwycona możliwością Lotu w Tunelu Aerodynamicznym! Niesamowita przygoda w aerotunelu to fajny podarunek imieninowy i okazja, by spełnić marzenia bliskiej osoby o lataniu. Dzięki swobodnemu lotowi kobieta zrozumie jak to jest latać. Prezent będzie również kapitalnym wyborem dla nastolatki (minimalny wiek uczestnika to 15 lat). Powietrze w tunelu pędzi z prędkością 300 km/h...podaruj kobiecie odlotowy prezent imieninowy! Jako prezent na imieniny dla niej podaruj emocje!

Uniwersalny prezent imieninowy

Prezent, który pasuje do charakteru imienin… i, który z pewnością wywoła spore salwy śmiechu? Stwórz Własny Unikalny Alkohol VIP to fajny upominek, który doskonale sprawdzi się jako prezent i dla kobiety, i dla mężczyzny. Jest to tani podarunek, który pozwala na stworzenie własnego bourbona, rumu lub whisky, poprzez dodanie do alkoholu specjalnych płatków. Fajne doświadczenie, które gwarantuje niezwykłe emocje i dobrą zabawę podczas tworzenia własnego, unikalnego trunku. Podaruj bliskim, imieninowe emocje!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.