Wellness

W zdrowym ciele zdrowy duch! Odpowiedni relaks oraz harmonia ciała i duszy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania każdego z nas. Podaruj bliskim niezwykłe odprężenie, przynosząc ukojenie ich zmysłom. Wizyta w grocie solnej, wymarzonym jacuzzi, czy może poznawanie technik mistycznej jogi? Te prezenty z pewnością pomogą zbliżyć się do osiągnięcia upragnionej równowagi w życiu codziennym. Podaruj swoim bliskim chwile błogiego spokoju!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 63
60 z 63

Dla duszy i ciała

Harmonia to stan wewnętrznej równowagi ciała i umysłu, który w pełnym pośpiechu współczesnym świecie nie tak łatwo osiągnąć. Chcesz pozbyć się stresu i napięcia? Odreagować po okresie pełnym wyzwań i zobowiązań, z których każde dopraszało się twojej niepodzielnej uwagi? Zatrzymaj się, weź głęboki wdech i już dziś postanów, że twoje ciało i umysł zasługują na chwile wytchnienia. A potem podaruj im jedną z nich przy pierwszej nadarzającej się okazji. W końcu świat może poczekać. Przynajmniej na chwilę.

Wejdź do strefy wellness

Nie wiesz od czego zacząć? Wypróbujcie seans w grocie solnej dla dwojga, spędź odprężające popołudnie w jacuzzi albo unieś się na wodzie w czasie relaksacyjnej sesji floatingu. Wejdź do kapsuły i zanurz się w roztworze, który dzięki swoim unikalnie dobranym właściwościom utrzyma cię na powierzchni, a potem zamknij oczy. Podczas gdy roztwór zadba o kondycję twojej skóry, ty będziesz mieć okazję do spędzenia czasu w zupełnej ciszy. Zapomnij o produktach, które zapomniałaś dopisać do listy zakupów, przestań myśleć o stosie papierów czekającym na twoim służbowym biurku czy zapchanej skrzynce mailowej. Bądź obecna tu i teraz, i ciesz się chwilą, która pomoże ci osiągnąć wewnętrzny balans. Masz w sobie mnóstwo negatywnej energii i chcesz znaleźć dla niej ujście? Wybierz się na zajęcia jogi lub skorzystaj z karnetu na siłownię. Wysiłek fizyczny sprawi, że pokłady złości zastąpi zastrzyk pozytywnej energii!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.