(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Wellness

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Odpowiedni relaks oraz harmonia ciała i duszy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania każdego z nas. Podaruj bliskim niezwykłe odprężenie, przynosząc ukojenie ich zmysłom. Wizyta w grocie solnej, wymarzonym jacuzzi, czy może poznawanie technik mistycznej jogi? Zapraszamy do strefy Wellness!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 107
Wyświetlono 60 z 107

Wejdź do strefy wellness

Harmonia to stan wewnętrznej równowagi ciała i umysłu, który w pełnym pośpiechu współczesnym świecie nie tak łatwo osiągnąć. Brakuje nam czasu na odpowiednią ilość snu, a praca staje się centrum naszej uwagi i niestety źródłem napięcia, gromadzącego się w ciele. Wszyscy wiemy, że odpoczynek jest ważny, a mimo to, ciężko zaniedbujemy tę ważną sferę życia. Masz już tego dosyć? Chcesz pozbyć się stresu i napięcia? Odreagować po okresie pełnym wyzwań i zobowiązań, z których każde dopraszało się Twojej niepodzielnej uwagi? Zatrzymaj się, weź głęboki wdech i już dziś postanów, że Twoje ciało i umysł zasługują na chwile wytchnienia. A potem podaruj im jedną z nich przy pierwszej nadarzającej się okazji. W końcu świat może poczekać. Przynajmniej na chwilę.

Floating – relaksujący seans w wodzie

Rynek wellness staje się coraz bardziej rozbudowany, a oferty ciekawsze i intrygujące. Zdarza się, że chcąc skorzystać z chwili relaksu, zwyczajnie nie wiemy, na co się zdecydować. Wszystko jednak zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Powszechnie wiadomo, że woda ma właściwości odprężające ciało. Nic zatem dziwnego, że większość ludzi uwielbia spędzać wolny czas nad wodą, a długie kąpiele w wannie pomagają odstresować się po ciężkim dniu. Jeśli cenisz sobie właściwości wody, fajnym pomysłem na relaks będzie Weekend nad Morzem. Co jednak zrobić, kiedy nie masz wolnego weekendu, ani nawet całego popołudnia? Wypróbuj relaksującej sesji floatingu! Floating to zbawienna forma relaksu, która uszczęśliwia i pomaga odzyskać życiową energię. Co niezwykle cenne, przyjmuje się, że jednorazową sesję floatingu można porównać nawet do kilku godzin głębokiego snu. Wejdź do kapsuły z wodą i poczuj, jak ciało unosi się swobodnie na powierzchni. Zamknij oczy i pozwól sobie zapomnieć o świecie, podczas gdy roztwór zadba o kondycję Twojej skóry. Zapomnij o problemach dnia codziennego, zapchanej skrzynce mailowej i o stosie papierów czekającym na biurku. Specjalna kapsuła ogranicza zewnętrzne bodźce nawet do 90%, co pozwoli Ci na wyciszenie, ukojenie nerwów i zregenerowanie zmysłów. Bądź tu i teraz, ciesz się chwilą, która pomoże Ci osiągnąć wewnętrzny balans.

Sauna dla ciała i duszy

Jeśli masz ochotę miło spędzić czas po tygodniu pracy, świetnym pomysłem będzie Relaks w Saunie, który zapewni wiele przyjemności dla ciała i duszy. Warto zauważyć, że sauna wcale nie jest domeną XXI wieku. Jej korzystne właściwości dla zdrowia znane były jeszcze przed naszą erą. Pierwsze sauny były budowane przez Słowian i ludy fińskie. Nie przypominały jednak tych, z którymi mamy do czynienia dzisiaj. Ograniczyły się tylko do palenisk, na których rozgrzewano kamienie i polewano je wodą, by wytworzyć parę. Dobrze wyposażone sauny utrzymane w atmosferze luksusu, rozpowszechniły się dopiero w Rzymie, Grecji i Egipcie.
Nic dziwnego, że sauna cieszy się tak dużą popularności od tysięcy lat - ma ona wiele właściwości prozdrowotnych. Nie tylko doskonale radzi sobie ze stresem, ale również poprawia ogólny stan zdrowia, podnosi wydolność organizmu i przeciwdziała wielu dolegliwością, np. chorobom płuc, serca, stawów, a także zaburzeniom psychicznym. Są jednak pewne przeciwwskazania do korzystania z sauny (np. groźne infekcje, niewydolność serca), dlatego warto zaczerpnąć porady lekarskiej. Jeśli nie znasz stanu swojego zdrowia, możesz również dodatkowo zapewnić sobie Pakiet Badań Całego Organizmu. Jesteś zdrowy, a pobyt w saunie sprawia Ci wiele przyjemności? Zamiast pojedynczej sesji, zapewnij sobie Pakiet Wejść do Sauny. Pamiętaj, że największe korzyści z sauny można zauważyć dopiero przy regularnym korzystaniu.
A co jeśli masz w sobie mnóstwo negatywnej energii i zamiast leniuchować, wolisz znaleźć dla niej ujście? Pomyśl o zajęciach z Jogi. Wysiłek fizyczny sprawi, że pokłady złości zastąpi zastrzyk pozytywnej energii!

Głęboki relaks we dwoje

Chwile spędzone na przyjemnym odprężeniu wcale nie muszą oznaczać chwil samotności. Mimo że przebywanie ze sobą sam na sam może być równie relaksujące, co sam pobyt w strefie wellness, to równie przyjemnym pomysłem będzie relaks we dwoje. Nie wiesz od czego zacząć? Wypróbujcie Seans w Grocie Solnej dla Dwojga, spędźcie odprężające Popołudnie w Jacuzzi albo unieście się na wodzie w czasie wspólnej Sesji Floatingu. Każda z tych opcji zapewni Wam wiele przyjemności i zniweluje efektu chronicznego stresu. Co więcej, vouchery na wspólny relaks są idealnym pomysłem na prezent dla pary. Obdarowani z pewnością ucieszą się z praktycznego prezentu, który będą mogli wykorzystać we dwoje. Równie dobrze możesz zaskoczyć voucherem swoją drugą połówkę lub potraktować wizytę w strefie wellness jako podarunek z okazji rocznicy, czy walentynek. Z takich romantycznych okazji warto pomyśleć o zarezerwowaniu całego dnia i udać się na Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter albo zaprosić ukochaną na Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.