Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strefa Wyjątkowych Marek

Strefa Wyjątkowych Marek to miejsce, w którym zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu największe marki oferujące przeżycia w Polsce.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 36

Strefa Wyjątkowych Marek to unikalne miejsce, w którym zgromadziliśmy najsilniejsze marki Partnerów, wśród których znajdują się znane ogólnopolskie brandy. W tej jednej kategorii znajdziecie między innymi bilety do parku rozrywki jak Energylandia lub Legendia, a także bilety do parków wodnych i basenów termalnych, jak Termy Maltańskie i Termy Gorący Potok. W tej kategorii mamy dla Was również najsilniejsze polskie kluby sportowe, jak Legia Warszawa i Lech Poznań, których nowoczesne stadiony można zwiedzać z przewodnikiem. Umieściliśmy tu również bilety do teatru, w tym tak znanych jak teatr Capitol, teatr Kamienica czy teatr Sabat. A na koniec, po pełnym dniu zabawy, zwiedzania i kulturalnej rozrywki z pewnością ugoszczą Was pijalnie czekolady Wedel w największych miastach Polski. Poniżej przedstawiamy Wam wizytówki naszych Wyjątkowych marek:

Energylandia to największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki. Położony jest w miejscowości Zator, która znajduje się w połowie drogi między Krakowem, Katowicami i Bielskiem-Białą. Park Rozrywki podzielony jest na 4 strefy tematyczne: dziecięcą, familijną, ekstremalną i Water Park. Strefa dziecięca, zwana Bajkolandią, obejmuje szereg atrakcji skierowanych do najmłodszych. Strefa familijna to kilkadziesiąt atrakcji, z których mogą korzystać zarówno mali, jak i duzi odwiedzający. Strefa ekstremalna to roller coastery, ogromne wahadła i inne atrakcje, powodujące przeciążenia i wywołujące okrzyk radości. Strefa Water Park to kilkanaście wodnych atrakcji - zjeżdżalni, basenów otwartych oraz sztucznej rzeki - wszystkie o powierzchni ponad 1800m2.

Największą atrakcją Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia jest Megacoaster Hyperion - największy i najszybszy w Europie roller coaster, rozwijający prędkość maksymalną 142 km/h. Najwyższy spadek na tej atrakcji to 80m, za pierwszym spadkiem znajduje się tunel, a przeciążenia dochodzą do 5G.

W Parku Energylandia znajduje się również największy roller coaster wodny na świecie o nazwie Speed Water Coaster. Osiąga on prędkość ponad 110 km/h i łączy w sobie ekstremalne doświadczenia z przyjemnym ostudzeniem emocji pod koniec przejazdu.

Energylandia oferuje bilety dla najmłodszych (do 3 lat), oraz ulgowe i normalne - oba w wersji 1 i 2 dniowej. Aby skorzystać z biletu ulgowego trzeba mieć mniej niż 140cm wzrostu.

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko to pierwszy w Polsce park rozrywki. Znajduje się na granicy Chorzowa i Katowic w największym parku miejscim w Polsce i jednym z największych w Europie - Parku Śląskim. Legendia to 5 stref tematycznych, skierowanych do małych i dużych gości spragnionych zabawy. W wesołym miasteczku znajduje się ponad 40 atrakcji, a najpopularniejsze z nich to Lech Coaster (roller coaster w tematyce wczesnego państwa Polan), czy Legendia Flower - ogromny diabelski młyn, ze szczytu którego rozpościera się wspaniały widok na Chorzów i Katowice. Na 26 hektarach terenu oprócz atrakcji na odwiedzających czekają także liczne restauracje, ale także... ponad 800 gatunków roślin.

Legendia proponuje następujące bilety: bilet sezonowy, uprawniający do nieograniczonej liczby odwiedzin w ciągu roku, oraz bilety całodniowe dla osób indywidualnych i grup. Co ciekawe, Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko oferuje również możliwość zabawy w nocy np. w Noc Świętojańską.

Termy Maltańskie to największy obecnie aquapark w Polsce. Powierzchnia basenów jest równa powierzchni 30 boisk do siatkówki, a woda termalna wydobywana jest z głębokości aż 1304 metrów. Termy Maltańskie podzielone są na 3 strefy: basenów sportowe, część rekreacyjną oraz Strefę Saun. Basen sportowy o długości 50 metrów i z trybunami na 4000 osób, na którym odbywają się zawody o randze Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Aquapark w strefie rekreacyjnej to miejsce zabawy znakomite dla dzieci i dorosłych. 16 basenów, w tym 3 baseny zewnętrzne, 13 zjeżdżalni, a także plaża na ponad 600 leżaków - to znakomite miejsce na spędzenie wolnego czasu, niezależnie od pogody. Ponadto dla spragnionych odprężenia przygotowane są 2 baseny z wodą solankową, wypełnionych wodą geotermalną.

Świat saun to magiczne miejsce, w którym miłośnicy saunowania z pewnością znajdą miejsce dla siebie. 14 stref saunowania, kilkanaście rodzajów saun, w tym sauny parowe, suche, zewnętrzne, łaźnia turecka, czy grota śnieżna - wszystko to czeka na gości. W przerwie między saunowaniem odwiedzający mogą również skorzystać z usług Baru Świata Saun, oferującego napoje i jedzenie.

Dla gości spragnionych chwili relaksu Termy Maltańskie przygotowały specjalne miejsce - SPA 1306 - oferujące ceremonie SPA, zabiegi odmładzające, modelowanie sylwetki, masaże, czy zabiegi na twarz. SPA 1306 łączy tradycyjne ceremonie z Indii, Turcji i Maroka, oferując prawdziwie orientalną przyjemność.

Termy Gorący Potok są położone w miejscowości Szaflary, w połowie drogi między Nowym Targiem, a Zakopanem. Jest to jeden z najnowszych obiektów z basenami termalnymi w Polsce. Na terenie Term znajdują się 22 niecki basenowe, z czego aż 10 w strefie basenowej. Ponadto do dyspozycji gości są sauny, tężnia, kąpiele borowinowe i zabiegi SPA. Na terenie kompleksu jest możliwość zjedzenia posiłku w licznych lokalach gastronomicznych. Termy Gorący Potok oferują wiele możliwości rozrywki dla dorosłych i dzieci, jak zjeżdżalnie,sztuczna rzeka, a nawet park linowy.

Dla gości przyjeżdżających z odległych zakątków Polski, Termy Gorący Potok mają do dyspozycji trzy apartamenty dwuosobowe, które zarezerwować można wraz możliwością całodniowego korzystania ze strefy basenowej i strefy SPA. Wszystkie baseny są odkryte i mają różną temperaturę wody. Jest też specjalna strefa dedykowana najmłodszym. Bliskość Zakopanego i położenie w sercu Podhala sprawiają, że Termy Gorący Potok są obowiązkowym punktem na mapie atrakcji.

Legia Warszawa od 2010 roku ma nowy stadion, a od 2012 roku możecie go zwiedzać wraz z Voucherami od Wyjątkowego Prezentu. Stadion Legii Warszawa, czyli Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, mieści się przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Jest w stanie pomieścić 31 103 widzów na trybunach, w tym też na słynnej Żylecie. Jednak to co najbardziej może zainteresować fanów piłki nożnej znajduje się pod trybunami. To tam są szatnie zawodników, muzeum Legii Warszawa i zaplecze najbardziej utytułowanego klubu ostatniej dekady. Uczestnicy zwiedzania Stadionu Legii, pod okiem przewodnika zobaczą stadion z zupełnie innej perspektywy niż na meczach.

Lech Poznań jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Swoje mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17, zwanym potocznie Pieczarką. 4 zadaszone trybuny stadionu mogą pomieścić 42 837 kibiców. W latach 2003-2010 stadion przeszedł gruntowny remont i stał się pierwszą nowoczesną areną w Polsce, na której rozgrywane były mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.
Oficjalne otwarcie nowego stadionu miało miejsce w 2010 roku i zwieńczone było koncertem Stinga z orkiestrą London Royal Phirhamonic.
Zwiedzanie stadionu Lecha Poznań daje okazję do zobaczenia tego obiektu z unikalnej perspektywy - bez kibiców i z poziomu murawy, a także pozwala zajrzeć w miejsca na co dzień niedostępne dla kibiców piłki nożnej. Przewodnik przybliży także historię klubu Lech Poznań i samego stadionu oraz odpowie na wszystkie nurtujące zwiedzających pytania.

Teatr Capitol jest jednym z najbardziej znanych w Polsce teatrów komediowych. W swoim repertuarze ma zarówno spektakle dla dorosłych, dla dzieci, jak i scenę kabaretową. Otwarcie Teatru miało miejsce w 2008 roku i od tego nieustannie zdobywa popularność wśród Warszawiaków. W Teatrze Capitol mieszczą się dwie sceny: Duża scena z salą na 350 miejsc z wejściem od ul. Marszałkowskiej oraz Scena Mniejsza, mieszcząca się przy ul. Przechodniej, posiadająca 250 miejsc.

Teatr oferuje bilety na bajkowe poranki dla dzieci, spektakle dla młodzieży jak też komedie dla dorosłych. Teatr Capitol pod jednym dachem łączy przestrzeń teatralną i klubową, przez co jest miejscem do różnorodnego spędzenia wolnego czasu.

Wyszukane wnętrza (obicia foteli wykonane z kostiumów teatralnych, niepowtarzalny wystrój foyer), znakomici aktorzy i doskonale dobrany repertuar sprawiają, że Teatr Capitol jest miejscem absolutnie niepowtarzalnym i zjawiskowym w skali całej Polski.

Założony w 2009 roku Teatr Kamienica od samego początku wyróżniał się na kulturalnej mapie stolicy. Mieszczący się w budynku przedwojennej kamienicy przy al. "Solidarności" 93 zachwyca już od samego wejścia unikalnym wystrojem, wspaniale odrestaurowanymi wnętrzami i niepowtarzalnym klimatem. Ale teatr to oczywiście nie sam budynek. To dusza miejsca i z pewnością Teatr Kamienica ma to coś i tę "duszę". Założony przez Emiliana Kamieńskiego i Justynę Sieńczyłło, mieści 3 sceny: Orlą - największą, bo na aż 340 osób, Elitarną na 120 osób oraz Piwnicę Warszaw na około 100 osób. Ponadto w budynku teatru znajdują się kawiarnia i siedziba fundacji, a także makieta przedwojennej Warszawy. Kasa teatru sprzedaje bilety normalne, ulgowe, zniżkowe, grupowe, a także wejściówki.

Teatr Sabat jest obecnie jedynym teatrem rewiowym w Polsce. Zlokalizowany w Warszawie przy ul. Foksal 16, powstał w 2001 roku z inicjatywy Małgorzaty Potockiej (przez wiele lat występującej wraz z grupą baletową Sabat) w starych wnętrzach Teatru Kameralnego. Na terenie Teatru funkcjonuje również restauracja. Tradycyjne krzesełka teatralne zostały zastąpione eleganckimi stolikami przy których goście mogą nie tylko obejrzeć rewie, ale także zjeść kolację i napić się drinka (do dyspozycji gości oddane są aż 3 bary). Widownia mieści 145 widzów, a sam teatr jest chętnie odwiedzany przez znakomitych gości z kraju i zagranicy. Dla miłośników tańca, po każdym spektaklu o godzinie 22 rozpoczyna się dancing.