Prezenty na Dzień Chłopaka

Już 30 września wielkie święto Twojego mężczyzny! Nie zapomnij, aby mu kupić prezent na Dzień Chłopaka! Doskonale wiemy, jaki powinien być prezent dla faceta, aby nigdy go nie zapomniał. Wybierz oryginalny prezent dla chłopaka i podaruj niezapomniane przeżycie!

Sortuj wyniki: 665
60 z 665

Bo w każdym z nich tkwi mały chłopiec

Jak wyglądałby świat, gdyby zabrakło w nim mężczyzn? Zdaje się, że wizja ta nie przypadłaby do gustu żadnej z płci. W końcu kto unicestwiałby dla nas wielgachne pająki, składał meble z IKEI czy obsługiwał wiertarkę, gdy chcesz powiesić na ścianie kolejny obraz? Nawet jeśli nazywa je przy tym bohomazami, twój mężczyzna jest tu niezastąpiony. Być może uważasz, że sama poradziłabyś sobie z powyższymi zadaniami, pomyśl jednak czy nie przyjemniej byłoby usiąść wygodnie na kanapie i sączyć kieliszek wina, podczas gdy on szaleje z zestawem majsterkowicza, udając, że wie, do czego służą wszystkie mieszczące się w nim narzędzia?

Dzień Chłopaka, którego nie zapomni

"Jeśli chcesz, by chętnie zabierał się do wszystkich powierzonych mu zadań, pokaż mu, że go doceniasz i podaruj mu przeżycie. Na fana motoryzacji czeka garaż Wyjątkowego Prezentu pełen super aut. Pozwól mu spędzić bezcenne chwile za kółkiem Ferrari, Lamborghini czy Porsche lub podaruj mu możliwość wyboru z pakietem przeżyć „Poznaj potęgę motoryzacji”. Daj mu szansę wykazania się odwagą dzięki jednej z naszych ekstremalnych przygód. W końcu pojedynek z pająkiem to jeszcze nie ostateczny dowód jego męskości. Za taki posłużyć może skok ze spadochronem, walk in the sky lub dream jump. Jeśli jednak nie chcesz przyprawić go o zawał serca, postaw na inne aktywne propozycje. Symulator lotów albo lot w tunelu aerodynamicznym z pewnością przypadną mu go gustu, a ty nie będziesz musiała obawiać się, że od teraz każdy z twoich prezentów otwierać będzie drżącymi dłońmi. Możesz też wykorzystać nadarzającą się okazję i postawić na opcję dla dwojga. W końcu najpiękniejsze przeżycia to te, które można dzielić z bliskimi.
"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.