Escape Rooms

Escape room to fenomenalna zabawa polegająca na wydostaniu się w określonym czasie z pomieszczenia pełnego szyfrów, zagadek i tajemnic. Ucieczka z pokoju to wspaniałe urozmaicenie imprez okolicznościowych, to idealny prezent dla przyjaciół oraz świetny sposób na integracje!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 18

Escape rooms – pokoje pełne zagadek i tajemnic
Poszukujesz prezentu dla więcej niż jednej osoby? A może po prostu czegoś co umili Tobie i grupie Twoich przyjaciół wspólnie spędzony czas? Wypróbowaliście już wszystkie klasyczne opcje, ale każda z nich z czasem zaczęła was nudzić? Z escape roomem o nudzie nie ma mowy. Będziecie zbyt skupieni na tym, by wydostać się przed upływem czasu z pokoju, w którym zostaniecie zamknięci. A jedynym sposobem, by to zrobić jest rozwiązanie zagadki!

Być jak Sherlock Holmes
Zabawa w escape room to także doskonały pomysł na imprezę okolicznościową. Planujesz wieczór panieński, kawalerski lub osiemnastkę? Uczyń z escape room preludium do dalszej zabawy. Uwielbiasz serię o przygodach londyńskiego detektywa spod adresu 221B Bakerstreer, w którejkolwiek z jej filmowych lub książkowych wariantów? W escape room będziesz mógł przekonać się czy śledzenie przygód Sherlocka Holmesa pomogło ci stać się lepszym detektywem. Twoja intuicja nie rozwiąże może żadnej ze spraw, z którymi zmaga się akurat lokalna policja, ale pomoże ci znaleźć sposób na opuszczenie pomieszczenia. Wejdź do świata tajemnic i zagadek, które czekają na pomyślne rozwiązanie. Przekonaj się też, z którym z przyjaciół warto wybrać się w pełną niebezpieczeństw przygodę, a których lepiej pozostawić w domu...

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.