Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery do Escape Room

Escape Room to fenomenalna zabawa, polegająca na wydostaniu się w określonym czasie z pomieszczenia pełnego szyfrów, zagadek i tajemnic. Zabawa w Escape Room to doskonały pomysł na imprezę okolicznościową. Czy wraz z przyjaciółmi rozwiążesz szereg zagadek i wydostaniesz się z pokoju?
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 47

Escape rooms – pokoje pełne zagadek i tajemnic

Poszukujesz prezentu dla więcej niż jednej osoby? A może po prostu czegoś, co umili Tobie i grupie Twoich przyjaciół wspólnie spędzony czas? Wypróbowaliście już wszystkie klasyczne opcje, ale każda z nich z czasem zaczęła was nudzić? Z escape roomem o nudzie nie ma mowy. Będziecie zbyt skupieni na tym, by wydostać się przed upływem czasu z pokoju, w którym zostaniecie zamknięci. A jedynym sposobem, by to zrobić, jest rozwiązanie zagadki! Escape room to także doskonały pomysł na imprezę okolicznościową. Planujesz wieczór panieński, kawalerski lub osiemnastkę? Uczyń z escape room preludium do dalszej zabawy. Uwielbiasz serię o przygodach londyńskiego detektywa spod adresu 221B Bakerstreer, w którejkolwiek z jej filmowych lub książkowych wariantów? W escape room będziesz mógł przekonać się, czy śledzenie przygód Sherlocka Holmesa pomogło ci stać się lepszym detektywem. Twoja intuicja nie rozwiąże może żadnej ze spraw, z którymi zmaga się akurat lokalna policja, ale pomoże ci znaleźć sposób na opuszczenie pomieszczenia. Wejdź do świata tajemnic i zagadek, które czekają na pomyślne rozwiązanie. Przekonaj się też, z którym z przyjaciół warto wybrać się w pełną niebezpieczeństw przygodę, a których lepiej pozostawić w domu...
Świetna zabawa, ogromne emocje, nutka adrenaliny i strachu - to wszystko zapewnia nam Escape Room. Voucher może być zatem nie tylko kapitalnym prezentem, ale także świetnym pomysłem na spędzenie wieczoru - w gronie przyjaciół lub we dwoje!

Początki escape room

Koncepcję „live escape rooms” zainicjowała japońska firma SCRAP w 2007 roku. Takao Kato obserwował ludzi grających online i pomyślał, że być może jest nisza, która chciałaby grać w tego typu gry w rzeczywistości. Ze 150 uczestników zabawy, pierwszego w historii live escape roomu, tylko 6 potrafiło rozwiązać zagadki i wydostać się na zewnątrz. Pomysł gier, w których uczestnicy mają na celu uwolnienie się z pokoju, szybko zadomowił się w Azji, po czym dotarł do Stanów Zjednoczonych. W Europie pierwszą zabawę tego typu zainicjował w 2011 roku Attila Gyurkovics w Budapeszcie. Escape roomy ewoluowały z prostych pokoi, z których trzeba uciec po fantastyczne miejsca z arcyciekawymi fabułami; pokoje, w których można przeżyć niesamowitą przygodę, rozwiązać zagadkę kryminalną czy nawet uratować świat. Właściciele i projektanci tego typu miejsc prześcigają się w niesamowitych pomysłach, dlatego obecnie gra typu escape room to również uczta dla oka – pokoje są piękne, a poziom zaawansowania techniki wykorzystywanej w zagadkach jest naprawdę wysoki. Twórcy stale wymyślają coś nowego, co zaskoczy klientów. Dostępne już są pokoje, w których dodatkowo zmuszeni jesteśmy do interakcji z aktorami. Daje nam to poczucie, jakbyśmy naprawdę brali udział w filmie kryminalnym lub performancie artystycznym.

Pokoje zagadek

Pokoje zagadek stały się pożądaną opcją, by spędzić wspólnie wolny czas. Wiele osób, chce zabawić się w Sherlocka Holmesa i dowieść, że potrafi rozwiązać wszystkie czekające na niego zagadki. Obecnie Escape roomy tworzone są tematycznie, tak by i fani przygody, jak i kryminału czy fantastyki znaleźli coś dla siebie. Godzina spędzona w zamkniętym pomieszczeniu to również okazja do lepszego poznania swoich przyjaciół, gdyż to im musisz zaufać, że pomogą Ci wydostać się z zamkniętego pokoju. Escape Room to rozrywka dla osób odnajdujących się w atrakcjach grupowych, które świetnie się bawią przy rozwiązywaniu zagadek. Wybierzcie jeden z czterech oryginalnych pokojów i dajcie się porwać wciągającej grze intelektualnej. Łączcie kolejne tropy, aby rozgryźć wszystkie zawiłości układanki. Pokój zagadek to również idealny sposób, by zebrać swoich przyjaciół i wspólnie z nimi spędzić czas. Spróbujcie swoich sił podczas Przygody w Escape Room dla Przyjaciół. Ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi! To właśnie tu staniecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie ograniczony czas do rozwiązania serii zagadek, umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju, zwanym również nieco złowieszczo - Pokój Zagadek.

Escape Room dla Firm

Escape Room dla Firm to bardzo popularna forma integracji. Pozwala pracownikom na wspólną zabawę i emocje, podsycone delikatnym dreszczykiem strachu. Taka zabawa bardzo zbliża i cementuje relacje wśród pracowników. Często jest dobrym wyborem na początek wieczoru, który może zakończyć się w ulubionej knajpce, podczas picia napojów chłodzących i omawiania tego, co właściwie stało się w Escape Roomie!

Escape Room dla Dwojga

Szukajcie wskazówek, wykorzystujcie przedmioty i rozwiązujcie zagadki. Przykładem na świetną zabawę w Escape Room dla Dwojga jest Interkatywna Gra "Prosektorium" z pewnością wpłynie na Wasze zmysły i przeniesie Was w zupełnie inny świat. Wyobraźcie sobie, że trafiliście do zapomnianej sali sekcyjnej. Po kilku chwilach zauważacie, że pomieszczenie wcale nie jest opuszczone. "Po pierwsze nie szkodzić" - medyk, który przejął to prosektorium, chyba nigdy o tym nie słyszał. Rzucacie się do panicznej ucieczki, ale drzwi są zamknięte... Wiecie tylko jedno - macie godzinę, aby uniknąć losu poprzednich "pacjentów' doktora! Aby wyjść z gabinetu, będziecie musieli użyć całego sprytu, przebiegłości i inteligencji, jakie posiadacie. Escape Room dla par jest świetną opcją, by wspólnie się... bać. Ale nie tylko - to także okazja, by poćwiczyć współpracę i po prostu dobrze się bawić!