1 nocleg

W Polsce znajduje się wiele romantycznych miejsc, które oferują mnóstwo zaskakujących przeżyć. Podaruj swojej drugiej połówce wymarzony prezent na urodziny!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 50

Chcesz odpocząć? Postaw na nocleg w wyjątkowym miejscu

Nie łatwo Ci znaleźć czas na odpoczynek w napiętym grafiku, ale nie chcesz z niego zupełnie rezygnować? W końcu wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu wytchnienia od codziennych obowiązków. Skorzystaj z wyjątkowych opcji na 1 nocleg, by zafundować sobie i bliskiej ci osobie relaks w niecodziennej scenerii, która pozwoli ci naładować baterie przed rzuceniem się na powrót w wir codziennych obowiązków. Po takim odpoczynku zmagania z rzeczywistością będą znacznie przyjemniejsze!

Paleta możliwości

Zafunduj sobie nocleg w domku na plaży lub wśród drzew lub wybierz się do Zakopanego. Naciesz się spacerem po Krupówkach i smakiem upolowanego tam oscypka, zdobądź szczyt, a potem poddaj się zabiegom spa. Twoje ciało z pewnością podziękuje Ci za to połączenie aktywności i odnowy. Jeśli prosi o nią od dłuższego czasu, zbierz swoje przyjaciółki i wybierzcie się na klimatyczny babski pobyt. Wolisz spędzić czas w romantycznej atmosferze wraz ze swoją drugą połówką? Spędźcie noc w nowoczesnym lofcie, skorzystajcie z noclegu z seansem na wyłączność w starym kinie lub odkryjcie uroki Kazimierza Dolnego. Na zainteresowanych nauką jazdy konnej czeka zamek w Mosznie. Dla ceniących architektoniczne perły naszego kraju swoje progi otwierają także zamek Książ, Janów Podlaski, Lądek Zdrój czy pałac w Turznie koło Torunia. Możesz również skorzystać ze swojego urlopu by odwiedzić któreś z pięknych polskich miast lub połączyć pobyt z zagraniczną podróżą. Czekają na Ciebie hotele w Estonii, Litwie i Łotwie. Bez względu na to, na którą z opcji się zdecydujesz, Twój wypoczynek zapowiada się kolorowo!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.