Pakiet Przeżyć Olsztyn

Pakiet Przeżyć Olsztyn


Ponad 40 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Olsztyn, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, oferuje naprawdę wiele różnych atrakcji. Z myślą o realizacji pasji i marzeń powstał ten pakiet. Pakiet Przeżyć Olsztyn daje możliwość wyboru jakie marzenie chcesz zrealizować na terenie tego urokliwego miasta! Kilkadziesiąt przeżyć o różnym stopniu intensywności czeka na Twój wybór! Urokliwa kolacja, ciekawa degustacja, a może zastrzyk adrenaliny? Zastanów się co najbardziej Ci odpowiada, zarezerwuj termin i baw się dobrze!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Olsztyna i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 40 przeżyć na terenie Olsztyna i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Olsztyn sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary, prezent dla dziadków

Szukasz pomysłu na prezent, ale nie wiesz z czego najbardziej ucieszyłby się obdarowany? Poznaj Pakiet Przeżyć Olsztyn! Doskonały pomysł na podarunek dla rodziców bądź dziadków! Idealnie sprawdzi się również jako upominek dla pary, która sama zdecyduje które marzenie chce zrealizować! Mnogość atrakcji dostępnych w pakiecie sprawi, iż Pakiet Przeżyć będzie doskonałym prezentem!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 40 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji prezentu jest zależna od wybranego Przeżycia.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

 


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.