Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć Olsztyn

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć Olsztyn


25+ przeżyć, Olsztyn i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Olsztyn"

Olsztyn, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, oferuje naprawdę wiele różnych atrakcji. Z myślą o realizacji pasji i marzeń powstał ten pakiet. Pakiet Przeżyć Olsztyn daje możliwość wyboru jakie marzenie chcesz zrealizować na terenie tego urokliwego miasta! Kilkadziesiąt przeżyć o różnym stopniu intensywności czeka na Twój wybór! Urokliwa kolacja, ciekawa degustacja, a może zastrzyk adrenaliny? Zastanów się co najbardziej Ci odpowiada, zarezerwuj termin i baw się dobrze!

Pakiet Przeżyć "Olsztyn" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Olsztyna i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 25 przeżyć na terenie Olsztyna i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Olsztyn" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na prezent, ale nie wiesz z czego najbardziej ucieszyłby się obdarowany? Poznaj Pakiet Przeżyć Olsztyn! Doskonały pomysł na podarunek dla rodziców bądź dziadków! Idealnie sprawdzi się również jako upominek dla pary, która sama zdecyduje które marzenie chce zrealizować! Mnogość atrakcji dostępnych w pakiecie sprawi, iż Pakiet Przeżyć będzie doskonałym prezentem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

25+ przeżyć, Olsztyn i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 21

Zobacz inne propozycje