Symulatory

Zastanawiasz się jak to jest być pilotem i pełnić rolę kapitana wielkiego odrzutowca? A może skrycie pragniesz zostać kierowcą rajdowym i brać udział w wyścigach na całym świecie. Poczuj adrenalinę gdy wsiądziesz do symulatora i rozpoczniesz swoją własną przygodę. To nie przypadek, że ta rozrywka zdobywa fanów na całym świeci, każdy znajdzie tu coś dla siebie! Wielkie emocje i niezapomniane przeżycia gwarantowane - to może być początek nowego hobby!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 23

Sprawdź się!

Jesteś ciekaw, jak wygląda praca pilota, ale nie jesteś pewien czy podołasz usiąść za sterami prawdziwego samolotu? A może zastanawiasz się jakie uczucie towarzyszy, gdy unosi się w powietrzu? Zasmakuj lotu w symulatorze, dzięki któremu rozwiejesz wszelkie dręczące Cię wątpliwości. Będziesz mieć szansę dowiedzieć się, jak wiele wyzwań czeka na profesjonalnego pilota i jaką wiedzę musi posiadać, aby bezpiecznie wylądować. Lubisz czuć smak adrenaliny, a motoryzacja to Twoja pasja? Usiądź za kółkiem samochodu i poszalej na torze. Daj się ponieść wyobraźni i wejdź do symulatora, w którym spróbujesz swoich sił.

Bez ograniczeń!

W symulatorze to Ty decydujesz o tym, jak potoczy się Twoja przygoda. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, aby szybować nad ziemią myśliwcem czy ścigać się w Symulatorze Wyścigowym. Symulator daje ogromne pole do popisu, ale jest również świetnym narzędziem do zdobywania nowych umiejętności. Ta wirtualna rzeczywistość pozwoli Ci spełnić wiele marzeń, które czekają niecierpliwie w kolejce. A może odważysz się spróbować czegoś, co od zawsze powodowało u Ciebie lęk? Symulator to także wyjątkowa okazja do rozpoczęcia nowej pasji. Zostaniesz kapitanem Airbusa A320 czy odbędziesz bojowy lot myśliwcem? Sam zdecyduj, na jakie wyzwanie masz ochotę. Wybór scenariusza należy do Ciebie. Pokonaj wszystkie swoje słabości i już teraz leć po przygodę! Miej oczy szeroko otwarte aby, dokładnie obserwować co dzieje się wokół Ciebie i nie przeoczyć żadnego ważnego szczegółu! Czy jesteś gotowy, aby poczuć niezapomniane emocje i przeżyć coś zupełnie nowego?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.