Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu dla Niej"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu dla Niej"


240+ przeżyć, 50+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu"

Wyobraź sobie miejsce, w którym zapomnisz o miejskim zgiełku i codziennych obowiązkach. Miejsce, w którym będziesz liczyć się tylko Ty i Twoje odprężenie. Pakiet Przeżyć Chwila Relaksu to okazja, by odbyć podróż do wSPAniałej krainy odpoczynku. Znajdziesz tu ponad 70 możliwości regeneracji dla Twojego ciała i ukojenia dla Twojej duszy. Masaż pleców, stóp a może sportowy? Klasyczny, tajski czy czekoladowy? Wybierz swoje wymarzone przeżycie i podaruj sobie chwilę relaksu, która pomoże Ci odzyskać siły i przygotować się na nadchodzące wyzwania. Spełnij marzenia o odpoczynku w królewskim stylu! Które marzenie dzisiaj spełnisz?

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, dopasowanych według kategorii. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć Chwila Relaksu to ponad 240 prezentów, dostępnych na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu" - Pakiet na prezent

Szukasz emocjonującego przeżycia, które znakomicie sprawdzi się jako podarunek dla kobiety? Potrzebujesz uniwersalnego upominku dla mamy lub teściowej? Pakiet Przeżyć Chwila Relaksu, czyli zbiór najciekawszych atrakcji z kategorii relaks, oferuje masaże i zabiegi spa na terenie całej Polski. Osoba obdarowana sama wybiera przeżycie, które zrealizuje, więc daje to gwarancję zadowolenia! Wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin lub np. Dnia Mamy. Wybierając zbiór prezentów, dajesz gwarancję satysfakcji i wyjątkowe spełnienie marzeń! Podaruj emocje! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

240+ przeżyć, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 187
Wyświetlono 24 z 187

Zobacz inne propozycje