(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Podwodną Kolację

Podwodna Kolacja to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, które pozwoli Ci przeżyć niesamowitą kulinarną przygodę w otoczeniu niezwykłych stworzeń żyjących w wodzie. Odkryj największe tajemnice podwodnego świata, delektując się wyśmienitymi potrawami i klimatyczną atmosferą. Ten doskonały wieczór spędzisz (sam lub z bliską Ci osobą) w akrylowym tunelu, który mieści aż 3 miliony litrów wody, a jego mieszkańcami są wyjątkowe zwierzęta – mureny, płaszczki, rekiny czy żółw. Zanim jednak skosztujesz tego, co przygotował szef kuchni, czeka Cię ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium. Pora zgłębić wiedzę na temat Afryki!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 5

Podwodna Kolacja Wrocław – jak to działa?

Poznaj innowacyjne podejście do jedzenia i weź udział w kolacji, która odbywa się pod wodą. Podwodna Kolacja to wyjątkowe przeżycie, które rozpali Twoją wyobraźnię. To połączenie niecodziennego miejsca i wykwintnych przysmaków sprawi, że o tym wieczorze będziesz opowiadał przy każdej możliwej okazji. Kolacja odbywa się w Tunelu Mozambickim na terenie Afrykarium we wrocławskim ZOO, który jest przezroczysty i liczy sobie 18 metrów długości. Tunel pomieścić może aż 3 miliony litrów wody, a jego mieszkańcy to niesamowite zwierzęta, które zachwycają niezwykłymi kształtami i kolorami. Podwodna Kolacja Wrocław gwarantuje fantastyczne doznania, nie tylko kulinarne. Przeżycie rozpocznie się od ekskluzywnego zwiedzania Afrykarium, w którym udział wezmą jedynie uczestnicy kolacji i doświadczony przewodnik, który zdradzi sekrety życia afrykańskich zwierząt. Kolacja we wrocławskim Afrykarium to jedyna taka możliwość w całym kraju, aby skosztować wykwintnych dań w tak niecodziennym otoczeniu. W ramach przeżycia do wyboru są trzy rodzaje menu: mięsne, rybne i wegetariańskie, dlatego nikt tego wieczoru nie będzie głodny. Przeżycie odbywa się w ustalonych z góry terminach. Sama kolacja trwa około 2 godziny, ale wspomnienia po przeżyciu zostają w pamięci o wiele dłużej. Podwodna Kolacja Wrocław to gwarancja dobrej zabawy.

Podwodna Kolacja – warianty przeżycia

Podwodna Kolacja dla jednej osoby to propozycja, w skład której wchodzą zwiedzanie Afrykarium i posiłek składający się z przystawki, zupy, dania głównego, deseru dwóch kieliszków wina oraz napojów. Podwodna Kolacja dla Dwojga to przeżycie dla pary, przyjaciół lub rodzeństwa i wspaniały sposób, aby świętować wspólnie ważne wydarzenie. Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje – indywidualna wersja prezentu, dzięki której Ty i bliska Ci osoba będziecie jedynymi uczestnikami eventu. W skład tego przeżycia wchodzi zwiedzanie Afrykarium i kolacja z powitalnym drinkiem, przystawkami – zimną i ciepłą oraz zupy, przerywnik, danie główne i napoje, w tym nielimitowany alkohol. Podwodna Kolacja dla Dwojga w rozszerzonym wydaniu sprawdzi się jako prezent z okazji walentynek lub rocznicy. To będą niezapomniane emocje i ogromne zaskoczenie dla obdarowywanej osoby. Mało kto spodziewa się, że zje kolację … pod wodą. To prezent, który docenią wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia i poszukiwacze przygód ciekawi świata.

Podwodna Kolacja dla Dwojga Wrocław – poznaj smak niepowtarzalnej przygody.

Podwodna Kolacja w Afrykarium – niezwykłe miejsce na mapie Polski

Afrykarium, usytuowane na terenie wrocławskiego zoo, to jedyne na świecie oceanarium poświęcone wyłącznie jednemu kontynentowi – Afryce. Afrykarium podzielone jest na kilka różnych stref, które z pewnością Cię zaintrygują i zaskoczą. Wrocławskie oceanarium to jedna z najpopularniejszych atrakcji w całej Polsce, gdzie zobaczysz najciekawsze stworzenia pochodzące z Afryki. Poznaj mieszkańców plaż Morza Czerwonego i rafy koralowej – ogromne żółwie lądowe i bajecznie kolorowe ryby, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. W Afrykarium zobaczysz hipopotamy nilowe, najmniejsze na świecie antylopy, pingwiny przylądkowe, kotiki afrykańskie, zachwycające meduzy, niezwykłą roślinność i prawdziwą dżunglę. A to nie wszystko! Podwodna Kolacja połączona z odkrywaniem najciekawszych zwierząt i poznawaniem klimatu Afryki to niepowtarzalne przeżycie, które możliwe jest tylko we Wrocławiu.

Podwodna Kolacja Zoo Wrocław – gwarancja wyśmienitych wrażeń, które skradną Twoje serce.

Podwodna Kolacja dla Dwojga – romantyczne chwile we Wrocławiu

Marzysz, aby spędzić romantyczne chwile we Wrocławiu i przeżyć wspaniałą przygodę? Kolacja Podwodna połączona z noclegiem w samym sercu wrocławskiego rynku to niesamowita propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Hotel Dwór Polski to miejsce, które zachwyci Was nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również XVI-wiecznym charakterem. Pokoje urządzone w zabytkowym stylu sprawią, że poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Podwodna Kolacja Wrocław to jedna z najciekawszych atrakcji na terenie kraju, a przy okazji najlepszy sposób, aby spędzić magiczne chwile w przepięknym polskim mieście.
Przekonaj się na własnej skórze, co do zaoferowania ma Podwodna Kolacja i zyskaj fantastyczne wspomnienie.