Prezenty dla Koleżanki

Spotkania przy kawie, wspólne podróże czy wielogodzinne rozmowy telefoniczne to jedynie mały wyimek z Waszej przyjaźni, ale bez niego nie wyobrażasz sobie życia. Dobry przyjaciel to prawdziwy skarb, ale przyjaźń – jak wszystkie skarby – należy chronić. A w tym wypadku pielęgnować. Wyraź wdzięczność i sympatię dzięki odpowiedniemu upominkowi i spraw, by trwała długie lata.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 776
60 z 776

Twoja koleżanka lub przyjaciółka jest osobą aktywną? Podaruj jej lot motolotnią, lot w tunelu aerodynamicznym lub karnet na zajęcia fitness. A może jak każda kobieta potrzebuje od czasu do czasu chwili, by zadbać o siebie? Pozwól jej odprężyć się w czasie masażu leczniczymi stemplami ziołowymi, aromatyczną świecą, gorącymi kamieniami lub zanurzyć w świecie wonnych olejków. Możesz także pobudzić jej kreatywność z ofertą kursów i warsztatów. To prawdopodobnie najlepsza okazja, by zasugerować, że jej kuchnia może nie być tak wyśmienita jak sądzi i uratować siebie i pozostałych znajomych przed groźbą zatrucia. Twoja przyjaciółka uwielbia czytać? Nawet jeśli jej książkowe zbiory mogą równać się z tymi, jakimi dysponuje lokalna biblioteka, z pewnością nie ma w nich książki, której sama byłaby bohaterką. Ty zaś możesz jej taką podarować. Albo wysłać w przestworza w gondoli bajecznie kolorowego balonu. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.