(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Małopolskie

Jakie ekstremalne przeżycia czekają w tym regionie? Jak zapewnić sobie możliwość oglądania niezwykłych widoków? Poznajcie niezwykłe atrakcje w województwie małopolskim! Najlepsze sposoby na spędzenie czasu wolnego we dwoje, atrakcje, które napełniają człowieka adrenaliną oraz gotowe pomysły na super prezenty dla najbliższych! Spełniaj marzenia, wybierając wspaniałe prezenty!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1052
Wyświetlono 60 z 1052
Ten region zamieszkuje prawie 3,5 miliona mieszkańców, znajdziemy w nim najwyższe w Polsce góry - Rysy oraz charakterystyczną Pustynię Błędowską. Województwo małopolskie to również mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu, niezliczona ilość okazji do przygód oraz spełniania marzeń. Jakie prezenty najlepiej sprawdzą się dla mieszkańców, a co warto podarować podróżującym w te rejony Polski? Zapraszamy na przewodnik po przeżyciach w województwie małopolskim. Wybierz gotowe pomysły na prezent i ciesz się radością swoich bliskich!

Ekstremalna przygoda we dwoje

Na terenie województwa małopolskiego (i nie tylko) znajduje się Jura Krakowsko-Częstochowska, a w niej Dolina Będkowska - malownicze miejsce, w którym można podziwiać piękne okoliczności przyrody. Również w nim istnieje możliwość przeżycia niezwykłej przygody, o której zazwyczaj tylko się marzy. Ekstremalna Noc na Skale dla Dwojga to wspaniała, emocjonująca zabawa dla dwóch osób. Nocleg w Portledge'u dla dwóch osób, czyli niezwykła noc w specjalnym namiocie, zawieszonym na skale to niesamowite doświadczenie, które zabierze osoby obdarowane do świata wspinaczki i dostarczy niesamowitych emocji oraz pozwoli sprawdzić Wasze charaktery! Spędzicie niezapomniany biwak, w specjalnym namiocie, używanym do wędrówek w najwyższe góry. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorów, a przeżycie poprzedzi szkolenie, dzięki któremu zyskacie umiejętności m.in.: zjazdu po linie i używania specjalistycznego sprzętu. Po noclegu na skale otrzymacie pamiątkowe zdjęcia, które już zawsze będą przypominały Wam o tej niezwykłej przygodzie, którą możecie przeżyć w województwie małopolskim. Jest to kapitalny pomysł na prezent dla podróżników, osób lubiących niezwykłe, ekstremalne przeżycia oraz sposób na ciekawe spędzenie weekendu!

Pomysł na prezent

Relaks w wodzie to znakomity sposób, by zapomnieć o codziennych troskach i problemach i po prostu wreszcie odpocząć. Niezależnie od tego, czy szukacie spokojnego relaksu, czy też szaleństwa w wodzie - Termy Gorący Potok to znakomite miejsce, gwarantujące spędzenie udanego dnia! Całodzienne Wodne Szaleństwo w Termach Gorący Potok dla Dwojga to wymarzony wypoczynek - każdy znajdzie tu atrakcje w sam raz dla siebie. Bilety obejmują wstęp do strefy basenowej, sauny oraz na kąpiel borowinową, której znakomite, zdrowotne właściwości są znane od wielu lat. Złoża borowiny, formowały się w Polsce, ponad 12 tysięcy lat temu. Powstały one z obumarłej roślinności, i słyną z wysokiej jakości i niezwykłej czystości. Kąpiel znakomicie wpływa na ukrwienie oraz działa przeciwbólowo. Jest to wymarzony prezent dla pary - zarówno tej, która mieszka w województwie małopolskim, jak i tej, która pojawia się tu w celach turystycznych. Voucher na prezent w postaci pobytu w termach to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu - uśmiech, radość i odpoczynek gwarantowane! Taki pomysł na prezent to gwarancja doskonałej zabawy!

Prezent dla miłośników gór i niezwykłych widoków

Rzadko zdarza się okazja, by podziwiać piękne, górskie widoki i… nie męczyć się przy zdobywaniu kolejnych szczytów. Wiadomo - nic nie zastąpi górskich wędrówek, ale od czasu do czasu, warto zrobić sobie przerwę i przeżyć niezwykłą przygodę. Lot Widokowy Wzdłuż Tatr to niesamowita przygoda, zapewniająca wręcz niezwykłe widoki. Lot samolotem odbywa się nad granicą Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz nad Zakopanem, więc wiadomo, że pięknych okoliczności przyrody, które warto podziwiać, nie zabraknie. Z przeżycia mogą skorzystać maksymalnie trzy osoby (samolot jest na wyłączność i ma cztery miejsca - z czego jedno zajmuje pilot), także lot widokowy nad Zakopanem znakomicie sprawdzi się jako sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie przyjaciół lub rodziny, ale… też jako romantyczna przygoda we dwoje w Zakopanem!

Voucher na prezent

Lot widokowy nad Tatrami to niezapomniane przeżycia i wspaniałe doświadczenie - jedyne w swoim rodzaju, które jest super prezentem, spełniającym marzenia! Należy dodać, że prezent realizowany jest przez cały rok! Lot widokowy jako voucher na prezent? Kapitalny wybór, spełniający marzenia!

Pomysł na zwiedzanie

Co warto odwiedzić w województwie małopolskim? Jakie miejsce w równym stopniu zaciekawi i kobietę, i mężczyznę? Odpowiedź brzmi winnica! Zapraszamy na Zwiedzanie Winnicy dla Dwojga! Winnica Janowice mieści się na południowo-zachodnim stoku, niedaleko Tarnowa. Jej niezwykłe położenie oraz zapierający dech w piersiach widok na Dolinę Dunajca sprawiają, że uchodzi ona za jedną z najpiękniejszych w Polsce. Turyści odwiedzają ją nie tylko, by dowiedzieć się ciekawych historii o winie, ale także, by podziwiać niezwykłe widoki! Jest to fajny upominek dla dwóch osób, który pozwoli dowiedzieć się wielu ciekawych historii, zwiedzić piękną winiarnie oraz zakosztować w miejscowym winie. Super prezent dla osób, które lubią zwiedzać zakamarki województwa małopolskiego oraz świetny sposób na spędzenie weekendu we dwoje nieopodal Krakowa.

Prezent dla dwojga - szalona zabawa w Energylandii

Na mapie województwa małopolskiego znajduje się ciekawe miejsce, z którego rozlega się gromki śmiech. Mówimy Zator, myślimy Energylandia. Niezapomniana Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia to znakomity pomysł na spędzenie wolnego dnia i super prezent - niemal dla każdej pary lub znajomych. Mieszczący się na 35 hektarach park rozrywki to największy tego rodzaju obiekt w kraju. Fani dobrej zabawy mogą liczyć na kilkadziesiąt atrakcji, przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Rollercoastery, karuzele, czy water park - niezwykła zabawa czeka! Jest to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia - gwarantuje wyśmienitą zabawę, wspaniałe emocje i duuuużo śmiechu!

Zamiast rzeczy, podaruj bliskim emocje w województwie małopolskim!