W Powietrzu

Szukasz zaskakującego prezentu dla bardzo wymagającej osoby? Zapomnij o kupowaniu banalnych bibelotów, które szybko obrosną kurzem na półce i podaruj przeżycie! Lot Widokowy Balonem, Skok ze Spadochronem, Lot Paralotnią a może Skok na Bungee? Prezenty w tej kategorii będą strzałem w dziesiątkę!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 266
60 z 266

Na podbój przestworzy

Jeśli w dzieciństwie twoim największym pragnieniem było sprzeniewierzyć się prawom grawitacji i unieść w powietrze, najwyższy czas spełnić dawne marzenia i wyruszyć na podbój przestworzy! Od czasu braci Wright ludzkość zaprzęga technologię w to przedsięwzięcie i dziś latanie nie jest już niczym niezwykłym. Podobnie jak spadanie z nieba nie jest już wyłącznie domeną biblijnego Lucyfera. Przed wzniesieniem się w powietrze powstrzymuje Cię lęk wysokości? A czy wiesz, że jedynymi wrodzonymi lękami człowieka są te przed upadkiem i głośnymi dźwiękami? Oznacza to, że możesz pozbyć się strachu przed wysokością tak samo jak go nabyłeś. A najlepiej zrobić to stawiając mu czoła!

Podniebne przygody

Powiedz tak przygodzie i zajrzyj do oferty Wyjątkowego Prezentu. Na odważnych i szukających ekstremalnych wrażeń czeka skok ze spadochronem. Na tych, którzy chcieliby najpierw zasmakować uczucia towarzyszącego swobodnemu spadkowi – tunel aerodynamiczny. Ci, którzy bez gwałtownego wzrostu poziomu adrenaliny chcieliby przyjrzeć się światu z wysokości mogą zrobić to stawiając na lot balonem, paralotnią lub motolotnią. Wolisz bajecznie kolorowy balon czy skrzydła niczym te, które włożył mityczny Ikar (z tą różnicą, że twoje z pewnością się nie stopią)? Na fanów mechaniki czekają samoloty, szybowce, a nawet helikopter! Dźwięk silnika, cisza maszyny bez napędu czy huk wirników? Które tło wybierzesz dla swojej podniebnej przygody? Przekonaj się jak wygląda ziemia widziana z lotu ptaka. Kto wie, może Twoje miasto lub któryś z zakątków regionu sprawi, że na nowo pokochasz swoją małą ojczyznę, która z codziennej, przyziemnej perspektywy zdążyła Ci się znudzić? Spełnij swoje marzenie o lataniu albo podaruj przeżycie komuś ze swoich bliskich.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.