(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

W Powietrzu

Sięgnij chmur podczas wspaniałych, podniebnych przygód! Szalona zabawa, romantyczne chwile i czas spędzony z rodziną - to wszystko możesz realizować W Powietrzu! Na jaką atrakcję się zdecydujesz? Które marzenie spełnisz? Mamy wiele propozycji niezapomnianych przygód w powietrzu! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 409
Wyświetlono 60 z 409

Oryginalny pomysł na prezent dla fana lotnictwa

Jeżeli w dzieciństwie Twoim największym pragnieniem było sprzeniewierzyć się prawom grawitacji i unieść się w powietrze, najwyższy czas spełnić dawne marzenia i wyruszyć na podbój przestworzy! Od czasu braci Wright ludzkość zaprzęga technologię w to przedsięwzięcie i dziś latanie nie jest już niczym niezwykłym. Samoloty codziennie pokonują setki tysięcy kilometrów, helikoptery są wykorzystywane w służbie ludzkości, zaś człowiek wykonuje coraz odważniejsze rzeczy w powietrzu. Doskonałym przykładem jest Felix Baumgartner (skoczek spadochronowy), który w 2012 roku wykonał skok z wysokości blisko 39 kilometrów i zanim rozłożył spadochron, swobodnie spadał przez 4 minuty i 22 sekundy! Prędkość maksymalna sięgnęła wówczas 1358 km/h. Jego rekord wysokości został pobity dwa lata później. Alan Eustace skoczył bowiem z wysokości 41 kilometrów. Ogólnodostępne skoki spadochronowe odbywają się z wysokości 3 lub 4 tysięcy metrów, co również zapewnia doskonałe wrażenia i wspomnienia na całe życie. Gdy unosimy się wysoko nad ziemią, towarzyszy nam uczucie wolności, którego trudno doświadczyć na ziemi. U nas znajdziesz idealny prezent dla fana lotnictwa. Przygoda w powietrzu to sposób, aby zapomnieć o codzienności i czerpać energię z tej niesamowitej chwili. Podczas lotów i skoków towarzyszą nam różnorodne emocje. Pojawia się też adrenalina. W końcu świat oglądany z góry może zapewnić przyspieszone bicie serca. Lot Balonem to z kolei nieco bardziej spokojna forma podniebnej przygody. Balon przemieszcza się powoli, co pozwala na chwilę refleksji, odprężenia i ogromnej radości. Szybowce z kolei oferują nieco bardziej dynamiczne doświadczenia, co zapewnia emocje na najwyższym poziomie. Skoki spadochronowe zapewniają natomiast pełen wachlarz emocji. Początkowy strach szybko zmienia się w euforię. Każde z tych doświadczeń dostarcza innych wrażeń, ale wszystkie pozwalają oderwać się od codzienności i przeżyć coś niezwykłego. Z tego powodu przeżycia w powietrzu cieszą się tak ogromną popularnością i sprawdzają się doskonale jako prezent dla fana lotnictwa. Pozwalają przełamywać strach, przekraczać własne granice, dostarczają radość, zapewniają satysfakcję i dumę oraz pozostawiają trwały ślad w pamięci, tworząc niezwykłe wspomnienia, do których zawsze wraca się z przyjemnością. Lot samolotem, szybowcem czy helikopterem? Prezent dla fana lotnictwa zapewni moc odpowiednich wrażeń! Skok ze spadochronem lot balonem lub paralotnią to kolejne propozycje, odpowiednie dla wszystkich miłośników zabawy w powietrzu.

Vouchery na loty: samolotem, helikopterem, balonem lub skok ze spadochronem

Loty samolotami od lat są przede wszystkim sposobem na szybkie pokonywanie dużych odległości. Od czasu prototypów pierwszych maszyn latających, świat poszedł do przodu i samoloty na niebie nie budzą już niczyjego zdziwienia. Rozwój technologii powoduje, że są one coraz większe, szybsze i bezpieczniejsze. Lot Samolotem to okazja, aby z bliska poznać wspaniały świat lotnictwa. Wśród lotów można wyróżnić te widokowe, które nastawione są na podziwianie pięknych krajobrazów. Możliwość spokojnego lotu i podziwiania świata z zupełnie innej perspektywy budzi ciekawość i powoduje lekki zastrzyk adrenaliny. Jest to także doskonała okazja na wykonanie dobrego zdjęcia lub nakręcenie ciekawego filmu, który ozdobi Twój profil społecznościowy. Ciekawa przygoda i możliwość zobaczenia pięknych widoków z niecodziennej perspektywy to propozycja zdecydowanie warta polecenia. To również doskonały pomysł na prezent dla miłośnika lotnictwa. Jedną z propozycji, która na pewno przypadnie do gustu bliskiej Ci osobie, będzie Lot Widokowy Wzdłuż Tatr. To niezapomniane doświadczenie, pełne pięknych widoków, które na pewno zrobią na obdarowanej osobie ogromne wrażenie. Lot samolotem może przybierać różne formy. U nas znajdziesz lot wzbogacony o różnego rodzaju emocjonujące akrobacje. Mamy też propozycje lotów, podczas których można potrzymać przez chwilę ster, podziwiać piękno Morza Bałtyckiego albo odkrywać moc odrzutowca. U nas znajdziesz również loty popularną Cessną, które można zrealizować w wielu lokalizacjach na terenie kraju, dlatego będą dobrym wyborem niezależnie od okazji. Mamy prezent dla miłośnika lotnictwa, który z pewnością zachwyci! Co poza tym? Lot Szybowcem również będzie doskonałą propozycją. Możesz go wręczyć na urodziny czy święta i sprawić w ten sposób ogromną radość. Lot Helikopterem to z kolei prezent dla każdego, kto uwielbia przygody i filmy akcji, w których policyjne pościgi z wykorzystaniem helikopterów wzbudzają ogromne emocje. Taki lot można odbyć w pojedynkę lub zdecydować się na towarzystwo bliskiej osoby. Wspólny lot może być również okazją, aby celebrować ważną chwilę z ukochaną osobą. W tej kategorii znajdziesz również Lot Balonem, zapewniający romantyczną atmosferę, zachwyt i wzruszenie. To niezwykłe doznanie, które gwarantuje poznawanie otaczającego nas krajobrazu z bajecznej perspektywy. Również sprawdzi się jako prezent dla miłośnika lotnictwa. A dla wszystkich osób, które marzą, aby poczuć wiatr we włosach i przekonać się, jakie emocje towarzyszą podczas swobodnego spadania, polecamy Skoki Spadochronowe! Odbywają się w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju i gwarantują fantastyczne doznania.

Co kupić fanowi samolotów?

Nie wiesz, jaki prezent dla fana samolotów wybrać? Voucher na ekscytujące przeżycie w powietrzu to doskonały wybór! Zostań Pilotem Śmigłowca to propozycja, która zapewnia doskonałe wrażenia. Podczas lotu można przejąć na chwilę stery, wykonać kilka prostych manewrów, latać po prostej, zmieniać wysokość i skręcać, co zdecydowanie przyspieszy bicie serca. Lot potrwa 30 minut i gwarantuje fantastyczną zabawę dla każdego, kto kocha latać. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej adrenaliny, sprawdzi się Ekstremalny Lot nad Morzem Bałtyckim, podczas którego doświadczony pilot dostarczy niesamowitych emocji, wykonując różnorodne akrobacje lotnicze. Lot będzie okazją, aby zaznać stanu nieważkości (zero g) i poczuć przeciążenia dodatnie, które towarzyszą ostrym zakrętom. Samolot rozpoczyna i kończy lot widokowy na lotnisku Kołobrzeg-Bagicz. Jako prezent dla fana samolotów warto również wybrać Pierwszy Kurs Pilotażu, czyli kompleksowe doświadczenie, które oferuje wielkie emocje. Obdarowaną osobę czeka najpierw szkolenie teoretyczne, następnie lot na symulatorze, a na końcu lot za sterami samolotu – PS-28 Cruiser, w razie niedostępności – Cessna 150/152. Organizator zapewnia sprzęt niezbędny do realizacji. Pomysłów na idealny prezent dla fana samolotów jest naprawdę wiele!

U nas znajdziesz również idealne propozycje dla wszystkich miłośników przygód w powietrzu, nie tylko za sterami samolotu. Wyjątkowe przeżycie ponad koronami drzew to nie lada okazja, aby w końcu poczuć wolność! Powiedz “tak” niezapomnianej przygodzie i wybierz pomysł na prezent dla fana lotnictwa. Na odważnych i szukających ekstremalnych wrażeń czeka skok ze spadochronem. Na tych, którzy marzą o swobodnym lataniu i oszukaniu grawitacji, a przy okazji o świetnej zabawie – Lot w Tunelu Aerodynamicznym. Ci, którzy marzą o nieco spokojniejszym, ale wciąż pełnym emocji locie, mogą wybrać balon, paralotnię lub motolotnię. Na fanów lotnictwa czekają samoloty, szybowce, a nawet helikopter! Dźwięk silnika, cisza maszyny bez napędu czy huk wirników? Które tło wybierzesz dla swojej podniebnej przygody? Przekonaj się, jak wygląda krajobraz widziany z lotu ptaka. Spełnij swoje marzenie o lataniu albo podaruj przeżycie komuś ze swoich bliskich. U nas znajdziesz pomysły, które sprawdzą się na wiele okazji. Prezent dla fana lotnictwa gotowy!