Pakiety SPA

Pakiety SPA to nietypowy pomysł na prezent, który daje osobie obdarowanej możliwość wyboru zabiegów według własnych potrzeb. Obdarz wyjątkową osobę bezcennym uczuciem odprężenia i pozwól jej poczuć się pięknie i młodo w swoim ciele. Taki Pakiet SPA z pewnością ucieszy każdą kobietę!

Sortuj wyniki: 166
60 z 166

Podaruj wybór

Codzienność każdego z nas niesie za sobą nieodłączną dawkę nerwów, stresu i wysiłku, która z czasem może nas przerosnąć. Jeśli tak właśnie się czujesz, najwyższy czas na chwilę oddechu. A może chcesz podarować go komuś ze swoich bliskich, doceniając w ten sposób ich codzienny trud? Jak jednak zyskać pewność, że prezent, który dla nich wybierzesz będzie dokładnie tym czego w danej chwili potrzebują? Najlepiej dając im możliwość samodzielnego podjęcia decyzji! Z pakietami przeżyć "Relaks i uroda" oraz "Masaże świata" zyskasz pewność, że twój upominek będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb bliskiej ci osoby. A może ty także wolisz odłożyć wybór jednej z opcji do czasu, gdy znajdziesz w napiętym grafiku chwilę na to, by móc wyłączyć telefon i zapomnieć o wszystkim?

Kompleksowa odnowa z pakietami spa

Wiesz już co najlepiej pozwoli ci się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach? Doskonale! Czas na wybór jednego z wielu zabiegów dostępnych w naszej ofercie. Pozbądź się napięcia za pomocą relaksującego masażu, zadbaj o ciało dzięki jednemu z wielu zabiegów pielęgnacyjnych lub zafunduj sobie całe popołudnie w spa, by powrócić do pełni sił i odnowić pokłady życiowego entuzjazmu. Wybierz jeden z rytuałów, który zadba o twoje ciało i ducha, podczas gdy ty poczujesz się jakbyś na chwilę przeniósł się w odległy zakątek świata, z którego pochodzi twoja ceremonia. Bliski Wschód, Japonia, Tajlandia czy Maroko to tylko niektóre z kierunków, które możesz zwiedzić w czasie swojej podróży spa. Nie musząc przy tym pokonywać tysięcy kilometrów! Zafunduj sobie peeling, odżywczą maskę lub jeden z zabiegów na twarz, dzięki którym cera odzyska zdrowy i promienny wygląd. Twoja skóra z pewnością ci za to podziękuje! A starania włożone w zachowanie jej w jak najlepszym stanie będą procentować przez długie lata!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.