(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Piotrków Trybunalski

Okazji, by w Piotrkowie Trybunalskim spędzić wolny czas w sposób niezwykły, nie brakuje. Można tu spełniać niezwykłe marzenia, rozwijać pasje oraz... obdarować bliskich wspaniałym prezentem! Wybierz gotowe pomysły na oryginalne podarunki lub zainspiruj się, korzystając z naszego katalogu marzeń, dostępnych w Piotrkowie Trybunalskim!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 184
Wyświetlono 60 z 184

Piotrków Trybunalski - ciekawe miejsca

Jego nazwa pochodzi od imienia oraz faktu, że swoją siedzibę miał tu trybunał koronny. Na stałe mieszka w nim ponad 70 000 ludzi. Piotrków Trybunalski to ciekawe miasto, które pozwala na realizację niezwykłych marzeń, obdarowanie bliskich wspaniałym prezentem oraz spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny. W mieście znajduje się kilka ciekawych zabytków, wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa: Stare Miasto (czyli najstarsza część miasta, wywodząca się z XIV wieku. Ten staromiejski układ urbanistyczny datowany jest na początki średniowiecznej lokacji, jednak jego zabudowa jest znacznie późniejsza. W obrębie rynku można obejrzeć ponad 100 kamienic, które wyróżniają się ciekawą architekturą.), zachowana część Murów Miejskich (zbudowanych w XIV wieku), Zamek Królewski (z XVI wieku), Bazylika pw. św. Jakuba (XIII wiek), Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (zbudowany w XIV wieku, zniszczony przez najazd szwedzki, odrestaurowany w XVIII wieku. W jego wnętrzu znajdują się zabytkowe obrazy z XVII i XVIII wieku). To oczywiście tylko część piotrkowskich zabytków i miejsc, do których warto się udać, odwiedzając to miasto. Z kolei miłośnicy przyrody i pieszych wędrówek, powinni poznać Szlak Rekreacyjny Rzeki Pilicy - czyli pieszy szlak, o długości 122 km, prowadzący wokół środkowego odcinka rzeki. Szlak ten zaczyna się w Piotrkowie Trybunalskim, a jego najciekawsze miejsca pod względem przyrodniczym to: Pilica, Jezioro Sulejowskie, Diabla Góra, Sulejowski Park Krajobrazowy oraz okolice Przedborskiego Parku Krajobrazowego.
Istnieje tu również wiele możliwości spędzenia czasu w sposób aktywny bądź… okazji, by spełnić niezwykłe, nawet te najbardziej szalone, marzenia. Nie brakuje tu także okazji, by podarować bliskim emocje, których długo nie zapomną. Jaki prezent w Piotrkowie Trybunalskim wybrać dla znajomych, a z czego ucieszy się osoba żądna przygód i zastrzyku adrenaliny?

Pomysł na prezent w Piotrkowie Trybunalskim

Niezwykłe przeżycia, które są spełnieniem marzeń to najwspanialszy pomysł na prezent, jaki tylko można sobie wyobrazić. Emocje, adrenalina i okazja, by się “przełamać” i zrobić coś naprawdę szalonego. Skok ze Spadochronem to niewątpliwie niecodzienna przygoda, która dostarczy wyżej wymienionych wrażeń. Niecodzienne widoki nieba i chmur (z bliska!) i zdecydowanie przyspieszone bicie serca... to wszystko czeka na uczestnika przeżycia, gdy wsiądzie na pokład samolotu, który wyniesie go lub ją na 4000 metrów wysokości. Spojrzenie na ziemię z tej wysokości może spowodować zawrót głowy, ale w tym momencie będzie to nieistotne. Gdy osoba obdarowana zbliży się do krawędzi samolotu (oczywiście z założonym spadochronem), dreszczyk emocji zmieni się w potężny dreszczowiec. Sam skok spadochronowy to pęd powietrza, wolność, którą daje swobodny lot i przepiękny krajobraz - oglądany podczas lotu na otwartej czaszy spadochronu. Jest to niezwykły pomysł na prezent i dla mężczyzn, i dla kobiet. Słowem - dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć niesamowitą, pełną emocji przygodę w Piotrkowie Trybunalskim. Sam skok potrwa około 12 minut, jednak na całe przeżycie należy zarezerwować minimum godzinę.

Pomysł na prezent

Jeżeli wybieramy prezent, warto zainteresować się rozszerzonym pakietem, zawierającym profesjonalne filmowanie i zdjęcia. Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami pozwala zyskać niesamowite pamiątki, które już zawsze będą przypominały ten niezwykły moment. Instruktor, który oczywiście zawsze skacze w tandemie z uczestnikiem przeżycia, będzie miał kamerkę Go Pro, która doskonale uwieczni cały skok, a gdy osoba obdarowana otrzyma zdjęcia i film z przeżycia… okaże się, czy naprawdę nic a nic się nie bała! Skok spadochronowy to idealny prezent na 30, 40 lub 50 urodziny, rocznicę ślubu, osiemnastkę i inne, równie ważne okazje. Świetna zabawa dla osób w każdym wieku. Jeżeli szukałeś prezentu w Piotrkowie Trybunalskim, gwarantującego zachwyt bliskiej Ci osoby, to skok ze spadochronem jest idealnym rozwiązaniem. Taki pomysł na prezent to świetna zabawa i emocje, których nie można opisać słowami.

Prezent dla przyjaciół w Piotrkowie Trybunalskim

Jakie może być najlepsze wyjście z przyjaciółmi? Wyjście na piwo! Szczególnie jeśli będzie połączone ze zwiedzaniem ciekawego miejsca. Zwiedzanie Browaru i Muzeum Piwowarstwa z Degustacją Piwa dla Przyjaciół to świetna zabawa i pomysł na spędzenie wolnego czasu inaczej niż zwykle. Odwiedzenie miejsca, gdzie powstaje złocisty trunek, poznanie jego historii oraz skosztowanie rzemieślniczego piwa to świetny pomysł na prezent dla kolegi, przyjaciela, brata lub męża. Z przeżycia może skorzystać aż 6 osób, dzięki czemu będzie to idealne rozpoczęcie męskiego wieczoru! Degustacja piwa regionalnego w takim miejscu, zdecydowanie dodaje mu niezwykłego smaku!

Voucher na prezent

Super prezent w Piotrkowie Trybunalskim to także Ekskluzywna Degustacja Piwa przeznaczona dla jednej osoby. Taka degustacja świetnie sprawdzi się w roli prezentu na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca. Osoba obdarowana spróbuje aż 8 rodzajów różnych piw i pozna ich ciekawą historię. To także fajny pomysł na emocjonujący wieczór - wbrew pozorom nie tylko dla mężczyzny! Taki voucher na prezent to świetna zabawa i emocje!

Piotrków Trybunalski - pomysł na randkę

Wspólne wyjście do kina to zawsze świetny pomysł na romantyczny wieczór. Kino to uniwersalne przeżycie, które sprawdza się jako miły początek lub zaskakujące zakończenie uroczego wieczoru spędzanego we dwoje. Skorzystaj z Wieczoru w Kinie dla Dwojga, sprawdź repertuar i zaskocz swoją ukochaną lub ukochanego niezwykłym podarunkiem!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Piotrkowie Trybunalskim!