Pakiet Przeżyć "Relaks za Miastem"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Relaks za Miastem"


70+ prezentów, 50+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Planujecie wyjazd? Marzycie o odpoczynku w malowniczym miejscu? Co powiecie na chwile pełnego odprężenia na świeżym powietrzu? Brzmi kusząco? Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem dedykowany jest właśnie Wam! Wybierzcie niezapomniany pobyt spośród 25 różnorodnych propozycji z daleka od wielkomiejskiego życia i cieszcie się sobą nawzajem w otoczeniu spokoju i ciszy! Zrelaksujcie się na długim spacerze, podziwiając uroki okolicy lub udajcie się na zabiegi SPA, by zregenerować swoje siły witalne i oczyścić umysł! Jedno jest pewne — to będą chwile prawdziwej przyjemności! Poczujcie sielską atmosferę i spędźcie wspólnie wymarzony weekend!

Czym jest Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem?
Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem jest zbiorem najlepszych prezentów z kategorii Wypad za Miasto.

Ile prezentów wchodzi w skład takiego Pakietu?
Pakiet Przeżyć zawiera ponad 70 prezentów.

Jak będzie wyglądało Wasze Przeżycie?
Na początek zapoznacie się z naszą ofertą, składającą się na Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem, a następnie wybierzecie jedno, najbardziej interesujące dla Was przeżycie.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla pary, prezent na rocznicę ślubu

Chcesz zorganizować wspaniałą rocznicę ślubu? Nie wiesz, co sprezentować żonie z okazji urodzin? Nie przejmuj się, bo mamy świetną ofertę dla niezdecydowanych! Podaruj jej Pakiet Przeżyć Relaks za Miastem, by wspólnie wybrać przeżycie i rewelacyjnie uczcić Dzień Kobiet, urodziny lub rocznicę ślubu! Z pewnością chwile te okażą się przyjemną odskocznią od rzeczywistości! To również ciekawy prezent dla pary i rodziców! Pozwól swoim bliskim zrelaksować się na łonie natury!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

70+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 94
Wyświetlono 24 z 94

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.