(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nowości

Sprawdź jakie nietuzinkowe upominki pojawiają się na naszej stronie i ciesz się niezapomnianą przygodą. Przejrzyj najnowszy rozdział w naszym katalogu marzeń i wybierz cudowny prezent dla bliskiej osoby lub niecodzienne przeżycie dla siebie. Zobacz nasze wyjątkowe nowości, które tworzymy z myślą o marzycielach! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 3338
Wyświetlono 60 z 3338

Najnowsze przeżycia

Każdy z nas lubi nowości. Coś nowego, co potrafi nas pozytywnie zaskoczyć, powoduje u nas uśmiech i ciekawość. Pojawia się w nas również chęć do przetestowania nowej rzeczy czy nowych rozwiązań “na własnej skórze”. Nie inaczej jest z przeżyciami i marzeniami. Tutaj także pojawiają się nowości, które wywołują radość, na samą myśl o danym przeżyciu. Z myślą o ludziach, którzy uwielbiają nowe doznania. Niezależnie czy te pełne adrenaliny, czy te spokojniejsze. W tej kategorii znajdziesz najnowsze przeżycia, dostępne na terenie całej Polski. Poznaj nasze najnowsze propozycje i zobacz, że potrafimy Cię zaskoczyć! Staramy się aktualizować kategorię na bieżąco, dlatego czasami znajduje się w niej 400, a czasem 100 prezentów. Cały czas dodajemy nowe propozycje, które spełniają Wasze marzenia! Jeżeli nie ma czegoś w Nowościach - nie przejmuj się. Nasza oferta to ponad 3000 prezentów, więc możesz znaleźć swój wymarzony upominek w specjalnie przygotowanych kategoriach. Prezenty podzielone są na różne kategorie w taki sposób, aby było Ci jak najłatwiej dostać się do marzeń. Szukaj po kategorii głównej prezentu, jego przeznaczeniu, czyli dla kogo ma być, po mieście, w którym ma odbyć się realizacja lub poradź się któregoś z naszych konsultantów. Nasz katalog marzeń z dnia na dzień powiększa się i zyskuje całkowicie nowe super prezenty. Być może jak zajrzysz do kategorii Nowości jutro, będzie tu cała masa nowych atrakcji? Staramy się, aby nasza strona była przejrzysta i łatwa w użyciu, dlatego też postanowiliśmy najnowsze rozwiązania dodawać do zakładki Nowości. Wszystko w celu ułatwienia znalezienia nowego przeżycia. Do tej kategorii dodajemy również znane prezenty, które zyskały nową lokalizację. Zobacz, może pojawiły się w Twojej okolicy? Nasze Vouchery to gwarancja niezapomnianych przeżyć i spełnienia najskrytszych, życiowych marzeń. Właśnie dlatego przedłużyliśmy ich ważność. Są teraz ważne aż 3 lata! Zrobiliśmy to po to, by każdy spokojnie zdążył przeżyć swoją wyśnioną przygodę!

Nowe przeżycia - przekonaj się, że potrafimy Cię zaskoczyć!

Czym byłby świat, gdyby nie było w nim nic zaskakującego. Zaufaj nam, jako specjalistą od przeżyć, i daj się zaskoczyć pełnym adrenaliny zejściem po pionowej ścianie budynku, czyli Walk In The Sky lub Ekstremalną Nocą na Skale, która zachwyci Was bliskością natury i ogromną dawką emocji. Przenocujcie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej dosłownie...wisząc...na...skale! To dopiero przygoda! Pozwól swoim zmysłom szaleć podczas wyjątkowej Kolacji w Ciemności lub przeżyj kulinarną przygodę połączoną ze spektaklem teatralnym czyli Tajemniczą Kolację. Spełniaj marzenia swoje lub swoich bliskich podczas niezapomnianych przeżyć, które już zawsze będziesz dobrze wspominał. Poznaj naszą ofertę, zawierającą 3000 prezentów i wybierz doskonałe przeżycia, które odmienią Twoich bliskich! Zdajemy sobie sprawę, że o wyżej wymienionych przeżyciach mogłeś już od nas słyszeć, ale jeszcze nie wiemy czym zaskoczymy Cię jutro! Dlatego właśnie kategoria Nowości jest potrzebna na naszej stronie. W ten sposób najłatwiej możemy pokazać co nowego weszło do naszego katalogu marzeń. Lubimy zaskakiwać i pokazywać całkowicie nowe rozwiązania albo te sprawdzone, przenosić w nowe miejsca, żeby coraz więcej ludzi miało do nich łatwy dostęp. Zaglądając do kategorii Nowości masz pewność, że nie ominie Cię żadna z nowych i ciekawych atrakcji W Nowościach znajdziesz również pomysły na prezenty dla swoich bliskich, ze wszystkich kategorii. Przefiltruj prezenty z żądaną lokalizacją i zobacz co nowego pojawiło się obok Ciebie! Nieważne czy szukasz przeżycia dla siebie, czy dla bliskich. Czegoś, co można realizować samemu, we dwoje lub w grupie przyjaciół. I dla dzieci, i dla dorosłych - słowem dla wszystkich. Nowości potrafią być zaskakujące, przekonaj się czy tym razem udało nam się zaskoczyć również Ciebie!

Przeżycia małe i duże

Nowości nie są ograniczone przez lokalizację. Pojawiają się tutaj wspaniałe przeżycia ze wszystkich zakątków Polski. Nie są też w żaden sposób ograniczone kategorią. Znajdują się tu nowe przygody pełne adrenaliny, degustacyjne doznania, romantyczne chwile we dwoje i wiele, wiele innych przeżyć, dostarczających niezapomnianych wrażeń. Jeżeli zainteresował Cię któryś z prezentów, zobacz czy nie mamy go w innym wariancie np. bliżej Ciebie. Znajdziesz tu zarówno pomysły na spędzenie weekendu jak np. Odprężający Weekend w Górach dla Dwojga, szalone pomysły na osiemnastkę jak np. Kurs Strzelania Bojowego, ale i pomysły na romantyczne chwile we dwoje jak np. Lekcje Tańca Towarzyskiego, które zbliżą Was do siebie i nauczą tańczyć nie tylko Wasze ciała, ale także zmysły! Każde z naszych nowych przeżyć ląduje w tej kategorii, a że dodajemy nowe atrakcje i możliwości bardzo często, stąd kategoria aktualizuje się niemal codziennie. Poznaj nasze najnowsze propozycje i przeżyj ze swoimi bliskimi zaskakujące przygody! Zapraszamy do kategorii Nowości.

Zamiast rzeczy, podaruj emocje!