(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Zwiedzanie stadionów

Zwiedź stadion i zobacz najciekawsze miejsca, których nie zobaczysz podczas meczu! Podczas grupowej wycieczki, przewodnik opowie mnóstwo ciekawostek o stadionie i drużynie. A może zabierzesz ukochaną osobę, by dzięki ciekawym opowieściom poczuła sportowe emocje i zaraziła się pasją? Zapraszamy na Zwiedzanie Stadionów!

Szukaj po kategorii

Futbolowe misterium

Każdy fan piłki nożnej wie, że stadion to nie tylko imponująca budowla. To świątynia, w której regularnie składa się ofiarę z potu i krwi (swojej lub przeciwnika). To także gwiazdy sportu i kibice, zapełniający trybuny podczas wydarzeń sportowych. Dzięki ich staraniom stadion nie raz drży w posadach Energa Gdańsk. Jeśli należysz do elitarnego grona prawdziwych kibiców swojej drużyny, przygotowaliśmy dla ciebie coś specjalnego. Oglądając mecze w telewizji lub zdzierając gardło na trybunach, z pewnością utrwaliłeś sobie z głowie obraz boiskowych zmagań. Czy nie ciekawi cię jednak, jak wygląda reszta twojej świątyni? Ta zarezerwowana wyłącznie dla wtajemniczonych? Z voucherami od Wyjątkowego Prezentu zyskasz niepowtarzalną okazję, by się o tym przekonać.


Stadionowe ciekawostki

Prawdziwi fani sportu orientują się nie tylko w ostatnich wynikach meczów oraz składach drużyn, ale wiedzą też wiele ciekawych rzeczy na tematy sportowe, również te o stadionach. Na przykład stadion zwany „ptasim gniazdem” znajduje się w Pekinie. Stadion Narodowy w Pekinie został otwarty w roku 2008 przez Olimpiadę Letnią, na którą został zbudowany. Stadion nazwano Ptasim Gniazdem ze względu na jego wygląd. W Chinach ptasie gniazdo ma jednak dodatkową symbolikę - ptasie gniazdo to drogie i wykwintne danie, mające dobroczynne działanie. Old Trafford- stadion Manchesteru United, został oddany do użytku w 1910. W tamtym okresie był jednym z najnowocześniejszych stadionów świata. Mianem "Teatru marzeń" został nazwany przez dziennikarzy „Sporting Chronicle”, którzy zachwycili się jego wyglądem i uznali go za najlepszy stadion na świecie. Nazwę Kocioł Czarownic Stadion Śląski zyskał po słynnym meczu Polska - Anglia. 6 czerwca 1973 roku Biało-Czerwoni jedyny raz w historii pokonali Lwy Albionu, a przydomek ten nadali chorzowskiemu gigantowi angielscy dziennikarze będący pod wielkim wrażeniem tego obiektu. Rozgrywanie oficjalnych meczów na wysokościach powyżej 2,500 jest zabronione, gdyż niskie ciśnienie i niedobór tlenu mogą być groźne dla sportowców. Stadion Hernando Silesa w La Paz znajduje się na wysokości 3,637 metrów. Został jednak dopuszczony po intensywnym lobbingu przedstawicieli Boliwii. Miller Park to stadion baseballowy o pojemności 41,900 widzów. Tak duży obiekt poświęcony tylko i wyłącznie baseballowi (o czym świadczy kształt budynku) nie mógł powstać w Europie, gdzie rozgrywki baseballowe nie są wystarczająco popularne. Stadion wyróżnia się składanym dachem w kształcie wachlarza, którego rozłożenie zajmuje jedynie 10 minut.


Marzenie z dzieciństwa - spełnij je na stadionie!

Praktycznie każdego dziecko, zwłaszcza chłopcy, byli od najmłodszych lat wielkimi miłośnikami sportu. Miłość do piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych często zostaje z nami na całe życie. Zobaczenie jak nasza ulubiona drużyna gra na murawie to pokusa dla każdego fana, tak samo, jak możliwość zobaczenia na własne oczy stadionu, na którym rozgrywane są najważniejsze mecze, które nierzadko przechodzą do historii. Wycieczka po Stadionie Lecha Poznań będzie idealnym prezentem dla każdego fana. Otwarty po gruntownej przebudowie w 2010 roku, Stadion Miejski w Poznaniu, natychmiast stał się obiektem zazdrości pozostałych klubów Ekstraklasy. Biorąc udział w wycieczce po stadionie, poznasz historię Lecha Poznań, zwiedzisz trybuny mieszczące ponad 40.000 fanów i poczujesz magię futbolu, oglądając stadion z poziomu murawy. Dla miłośników Legii Warszawa świetnym wyborem będzie Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa. Będziecie mieli okazję poznać historię Legii i sekrety tego nowoczesnego budynku. Przede wszystkim zajrzycie tam, gdzie nie można wejść podczas meczów oraz bez przewodnika. To pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej! Spełnieniem marzeń każdego dziecka z pewnością będzie Dziecięca Eskorta Lecha Poznań. Wokół trybuny pełne fanów, przedmeczowa wrzawa i emocje, a Twój mały bohater w centrum uwagi całego stadionu, w błyskach fleszy wprowadza na murawę piłkarza pierwszej drużyny Lecha Poznań lub zawodników drużyny gości. Takiego przeżycia nie zapomni żaden mały fan piłki nożnej. Jeśli samo zwiedzanie to dla Was za mało, połączcie zwiedzanie z oglądaniem i wybierzcie Bilet na Mecz ze Zwiedzaniem Stadionu. Zobaczcie, jak przygotowuje się piłkarską arenę, na co należy zwrócić szczególną uwagę oraz ile osób pracuje, aby widowisko było udane. Po zwiedzaniu zasiądźcie na trybunie i rozkoszujcie się grą Waszych ulubieńców! Dla prawdziwych fanów - Bilet na Mecz w Strefie Gold!