Zwiedzanie stadionów

Zwiedź stadion i zobacz najciekawsze miejsca, których nie zobaczysz podczas meczu! Podczas grupowej wycieczki, gdzie przewodnik opowie mnóstwo ciekawostek o stadionie i drużynie. A może zabierzesz ukochaną osobę, by dzięki ciekawym opowieściom poczuła sportowe emocje i zaraziła się pasją?

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 9

Futbolowe misterium
Każdy fan piłki nożnej wie, że stadion to nie tylko imponująca budowla. To świątynia, w której regularnie składa się ofiarę z potu i krwi (swojej lub przeciwnika). To także gwiazdy sportu i kibice, zapełniający trybuny podczas wydarzeń sportowych. Dzięki ich staraniom stadion nie raz drży w posadach Energa Gdańsk. Jeśli należysz do elitarnego grona prawdziwych kibiców swojej drużyny, przygotowaliśmy dla ciebie coś specjalnego.

Zwiedź stadion i odkryj jego tajemnice
Oglądając mecze w telewizji lub zdzierając gardło na trybunach z pewnością utrwaliłeś sobie z głowie obraz boiskowych zmagań. Czy nie ciekawi cię jednak jak wygląda reszta twojej świątyni? Ta zarezerwowana wyłącznie dla wtajemniczonych? Z voucherami od Wyjątkowego Prezentu zyskasz niepowtarzalną okazję, by się o tym przekonać. Zobaczysz szatnie Lecha Poznań – miejsce największej rozpaczy i euforii, stadionowe galerie sław i wiele innych miejsc niedostępnych zwykle dla profanów. Zyskasz także możliwość korzystania ze skarbnicy wiedzy na temat stadionu Legii i twojej drużyny, którą stanowić będzie twój przewodnik. A jeśli uznasz, że wcale nie ustępujesz mu wiedzą, możesz skorzystać z okazji, by go czegoś nauczyć. W końcu jesteście wyznawcami tej samej piłkarskiej religii i obaj wierzycie w tę samą siłę sprawczą – waszą ulubioną drużynę! Oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś akurat wysłannikiem rywala, przeprowadzającym rozpoznanie. Te informację radzimy jednak zachować dla siebie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.