(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Chwile Radości"

3.7 10 Opinii

Pakiet Przeżyć "Chwile Radości"


500+ przeżyć, 90+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Chwile Radości"

Otwórz się na ciekawą przygodę! Zostań podróżnikiem wrażeń z Pakietu Przeżyć "Chwile Radości"! Jest to wyjątkowy pakiet, zawierający ponad 320 prezentów do wyboru na terenie całej Polski. Dzięki niemu możesz wybrać doznanie, które okaże się dla Ciebie najciekawsze! Marzysz o przejażdżce wojskowym wozie? Nic nie stoi na przeszkodzie, spełnij swoje pragnienie i wskocz na pancerz tego pojazdu! A może jesteś miłośnikiem ekstremalnych przeżyć? Sprawdź "ludzką procę" i bądź wystrzelony wysoko w górę, lub odważ się na skok na linie. Jednak gdy potrzebujesz relaksu, to Twoje oczekiwania spełni joga bądź masaż relaksacyjny. Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie. Na co masz ochotę?

Pakiet Przeżyć "Chwile Radości" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 500 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Chwile Radości" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla swoich bliskich? Pakiet Przeżyć "Chwile Radości" to idealny upominek dla każdego! Pakiet, będący wachlarzem ciekawych propozycji, uszczęśliwi nie tylko rodzeństwo, przyjaciół czy rodziców. Z pewnością można go podarować osobie aktywnej, spragnionej mocnych wrażeń, jaki i potrzebującej chwili relaksu. Nie wiesz, co podarować chłopakowi z okazji świąt czy urodzin? Spełnij marzenia, wręczając jemu Pakiet Przeżyć Chwila Radości i podaruj bliskim ekstremalną dawkę pozytywnej energii.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

500+ przeżyć, 90+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.7 10 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 424
Wyświetlono 24 z 424
Marcin

Świetny produkt ;)

Zosia R.

Super zabawa i to we dwoje. My byliśmy w małpim gaju z tego pakietu. Polecam.

Mirek S.

Skorzystałem z pakietu bez żadnych problemów. W punkcie w którym byliśmy było przyjemnie z bardzo miłą obsługą. Minimum formalności, dużo przyjemności.

Zobacz inne propozycje