(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent dla Wychowawcy

Wychowawca to osoba, która odgrywa dużą rolę w życiu całej klasy. Nie tylko pomaga odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, ale i motywuje, wspiera w działaniu i organizuje świetne wycieczki pozwalające się zintegrować. Jest więc dużo powodów, by zwłaszcza na zakończenie roku powiedzieć mu „dziękuję”. A jeśli chcesz to zrobić w wyjątkowy sposób, koniecznie wybierz Voucher na przeżycia! To oryginalny prezent dla wychowawcy, który zapewni wiele wyjątkowych chwil i wspomnień.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 840
Wyświetlono 60 z 840

Co kupić dla wychowawcy na zakończenie roku?

Prezent dla wychowawcy od całej klasy to ważna sprawa. W końcu chodzi o to, by naprawdę zrobił wrażenie i pozwolił jeszcze lepiej Was zapamiętać. Biorąc to pod uwagę, świetnym wyborem będzie Voucher na Masaż. Salony mają przygotowaną naprawdę różnorodną ofertę, dlatego bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego. Masaże relaksacyjne to idealna opcja dla osób, które nieczęsto korzystają z zabiegów i/lub preferują delikatne, spokojne masaże. Z kolei masaże tajskie bądź balijskie, jak sama nazwa wskazuje, wywodzą się z Azji i są zabiegami bardzo intensywnymi i dynamicznymi. To oczywiście nie wszystkie pomysły na prezent dla wychowawcy. Dostępne są również zabiegi z użyciem czekolady, ciepłego wosku, pałeczek bambusa czy miodu, a każdy z nich to gwarancja całkowitego odprężenia i chwili tylko dla siebie. Voucher na masaż jest doskonałym prezent dla każdego nauczyciela, bo dzięki niemu odpocznie, rozluźni się i nabierze energii do działania przed kolejnym pracowitym rokiem szkolnym.

Prezent na zakończenie 3 klasy dla wychowawcy

Wychowawca pracujący w szkole podstawowej ma często większe znaczenie dla dzieci niż na późniejszych etapach edukacji. Tym bardziej dobrze okazać mu uznanie i podziękować za wspieranie najmłodszych na co dzień. Jako prezent na zakończenie 3 klasy dla wychowawcy proponujemy wybrać coś oryginalnego, co sprawi przyjemność, na przykład Voucher na Floating. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo pozwala na całkowite wyciszenie, rozluźnienie mięśni, a także poprawę kondycji skóry i włosów. Wystarczy już godzina takiego relaksu, by odczuć efekty i poczuć, jak całe ciało staje się lżejsze. Sam floating polega bowiem na swobodnym dryfowaniu po wodzie z dużą zawartością soli z Morza Martwego – to właśnie ona wpływa na skórę i włosy, a dodatkowo utrzymuje ciało na powierzchni. To uniwersalny prezent dla wychowawcy, który doceni każdy nauczyciel.

Prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy

Ukończenie podstawówki i rozpoczęcie szkoły średniej to duży krok dla każdego ucznia i każdej uczennicy. To czas, gdy zamykamy pewien etap, a rozpoczynamy kolejny – w nowym miejscu, w towarzystwie nowych osób, w tym z nowymi nauczycielami. Zanim jednak ruszy się naprzód, warto choć na chwilę się zatrzymać i docenić osoby, które przyczyniły się do tego, że obecnie jesteśmy tym, kim jesteśmy. Odpowiedni prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy będzie więc pewnym domknięciem dotychczasowych spraw i okazją, by powiedzieć szczere „dziękuję”. Wręczając choćby Voucher do Restauracji zapewnisz wychowawcy wyjątkowe chwile, które może przeżyć wspólnie z bliskimi. To uniwersalny podarunek – wyjście do restauracji jest przyjemnością samą w sobie dla wielu osób i w tej sytuacji z pewnością zostanie docenione. Przepyszne potrawy i klimatyczna atmosfera zapewnią mile spędzony czas, a to zdecydowanie dobry prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy.

Co podarować wychowawczyni jako prezent?

Jeśli zastanawiacie się, co wybrać jako prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy, to koniecznie rozważcie opcję Vouchera do Teatru. Będzie gwarancją wyjątkowych chwil w naprawdę wyjątkowym miejscu. Teatry przesiąknięte są niepowtarzalną atmosferą, a taki Voucher daje idealną okazję, by ją poczuć, zanurzyć się w świat fascynujących historii i na żywo obserwować najlepszych polskich aktorów. Dokładne przedstawienie wybierze osoba obdarowana, a więc nie musicie się martwić, czy Wasz wybór będzie odpowiedni. Teraz wystarczy już tylko wręczyć prezent dla wychowawcy i patrzeć, jak na jego twarzy pojawia się wyraz zaskoczenia i ogromnej radości. Spełnianie marzeń może być proste, a wybierając nasz Voucher, macie pewność oryginalnego i trafionego podarunku!

Co wybrać dla wychowawcy na prezent?

Może być tak, że nie wiecie, jaki prezent na zakończenie roku dla wychowawcy spodoba mu się najbardziej. Niektórzy ludzie mają wiele różnych zainteresowań, przez co czasami trudno stwierdzić, jaki podarunek w danym momencie będzie najbardziej odpowiedni. Ale na to również jest sposób! Wystarczy, że zdecydujecie się na Pakiet Przeżyć, a zawsze traficie w gust osoby, którą chcecie obdarować. Pakiety to zbiór od kilkudziesięciu do nawet kilkuset różnych przeżyć, a każde z nich to gwarancja dobrej zabawy i wyjątkowych wspomnień. Co więcej, taki pakiet ważny jest aż 3 lata, a dostępne propozycje znajdują się na terenie całej Polski. Nieważne więc, gdzie mieszkanie, czy czym dokładnie interesuje się Wasz nauczyciel – taki prezent dla wychowawcy zawsze będzie strzałem w dziesiątkę!

Co napisać w liściku z podziękowaniami dla nauczyciela?

Prezent dla wychowawcy na koniec liceum, technikum czy podstawówki to jedno, natomiast drugą kwestią jest opatrzenie go odpowiednimi życzeniami. Co warto zawrzeć w takim liściku? Przede wszystkim pamiętajcie, aby pisać go od serca. Im bardziej będzie spersonalizowany, tym lepiej. Możecie nawiązać do powiedzonek Waszego wychowawcy, wspólnych śmiesznych chwil z wycieczek i lekcji czy ozdobić całość różnymi rysunkami. Podziękujcie przy tym za razem spędzony czas i wsparcie, a całość sprawi jeszcze więcej radości!