Prezenty dla Pracowników

Prezent dla pracownika to świetny sposób na motywację jego, jak i całego zespołu. Zobacz nasze propozycje prezentów dla firm. Czy już wiesz, jak obdarujesz swoich pracowników? Wyjątkowy Prezent to najlepszy sposób na motywację lub nagrodę. Skontaktuj się z nami!

Sortuj wyniki: 246
60 z 246

Najlepsze prezenty dla Twoich pracowników

Chcesz zmotywować swoich pracowników? Pragniesz podziękować im za zaangażowanie i docenić sukces zespołu? Zbliżają się firmowe święta Wielkanocne lub Bożonarodzeniowe? Nie masz pomysłu na ciekawą i odprężającą integrację zespołową? Standardowy brunch biznesowy to już przeżytek? Szukasz drobiazgu z okazji urodzin Twojego pracownika? A może nagrody dołączonej do awansu? Jesteś we właściwym miejscu. Nasze prezenty to wyjątkowe przeżycia i niezapomniane wspomnienia. Po pozytywnych emocjach Twoi pracownicy wrócą do pracy z jeszcze większą energią do działania. Możesz też postawić na relaks i naładować ich baterie z pomocą naszych voucherów z kategorii SPA i Relaks. Jesteśmy liderami w branży prezentowej - zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz idealny podarunek dla Twojego pracownika.

Podziękuj, doceń, zmotywuj

Kolacja w Ciemności dla Dwojga z Muzyką Jazzową na Żywo, to świetny prezent na firmową Gwiazdkę lub urodziny współpracownika. Dla osób spoza Warszawy może to być świetna okazja do wycieczki. Jeśli jednak preferujesz coś bliżej Waszego miejsca zamieszkania, wybierz Kolację w Ciemności Vip dla Dwojga - dostępna jest w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. A może chcesz z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia obdarować każdego pracownika wyjątkowym prezentem? Pakiety Przeżyć Dla Niej i Dla Niego to zestawy naszych topowych produktów. Każdy tutaj znajdzie coś idealnego dla siebie! Twój pracownik osiągnął duży sukces? Doceń go i podaruj Pojedynek Ferrari vs Lamborghini ( 2 okrążenia ). A może wolisz, aby zrelaksował się w przestworzach i wybierzesz Skok ze Spadochronem? Dzięki takim przeżyciom każda jego kolejna droga do sukcesu będzie mieć smak wspomnień słodkiej adrenaliny i luksusu. Chcesz zmotywować cały zespół? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech osób pomoże im wznieść się na wyżyny ich możliwości. Paintball Laserowy dla Dwojga lub Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół dadzą im beztroskie chwile radości i zabawy, jednocześnie wzmacniając umiejętność pracy w zespole. Nasza lista prezentów idealnych jest znacznie dłuższa, sprawdź całą naszą ofertę.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.