Prezenty dla Pracowników

Prezent dla pracownika to świetny sposób na motywację zarówno jego, jak i całego zespołu. Zobacz nasze propozycje prezentów firmowych. Czy już wiesz, jaki prezent dla pracowników wybrać? Wyjątkowy Prezent to najlepszy sposób na motywację lub nagrodę. Skorzystaj z gotowych pomysłów lub spersonalizuj prezenty, kontaktując się z Działem B2B!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 593
Wyświetlono 60 z 593

Najlepsze prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników to nie tylko Święta Bożego Narodzenia, czy Wielkanoc. Podarunek dla pracownika można podarować na wiele innych, różnych okazji. Najczęściej jest to upominek dotyczący narodzin dziecka, ale także prezent na odejście z pracy, ślubny lub urodzinowy. Jak wybrać idealny prezent dla pracownika? Należy kierować się jego zainteresowaniami, pasjami i marzeniami. Wiadomo - łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Prezent dla Pracownika może być zabawny i symboliczny lub wymagający znacznie większego poświęcenia czasu. Istnieje mnóstwo sytuacji, w których pracownik otrzymuje prezent. Drobne prezenty dla pracowników ofiaruje się na urodziny, imieniny, święta, narodziny dziecka, ślub i oczywiście odejście na emeryturę. Można powiedzieć, że prezenty na różne okazje stały się już standardem. Świadczą o dobrej wierze pracodawcy, a dodatkowo umacniają więzi i pogłębiają relacje. Niektórzy decydują się nie tylko na ofiarowanie upominku, ale również imprezę niespodziankę.

Jaki prezent dla pracownika wybrać, gdy przechodzi na emeryturę?

Prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę powinien być przemyślany, a więc dobrany nie tylko ze względu na zainteresowania, ale także na wiek, płeć czy charakter. W cenie będzie uroczyste pożegnanie, lampka szampana (albo mocniejszego trunku - w końcu wszystko jest dla ludzi) i oczywiście upominek, który będzie podziękowaniem za lata oddania i rzetelnej pracy. Ciekawym rozwiązaniem będzie Voucher, który pomoże mu w zrelaksowaniu się i świetnym rozpoczęciu zasłużonej emerytury. Świetnym wyborem będzie Relaksujący Weekend SPA dla Dwojga w Kotlinie Kłodzkiej. Ten rejon Polski słusznie kojarzony jest z zaciszem natury i pięknem dzikiej przyrody - osoby, przybywające z hałaśliwego miasta, są zachwycone ciszą oraz spokojem, który panuje w tym eleganckim hotelu. Luksusowe SPA, które otoczone jest lasami, górami i piękną przyrodą, to doskonałe miejsce, sprzyjające wypoczynkowi, odzyskiwaniu sił i regeneracji - idealny wybór dla pracownika, który odchodzi na emeryturę. Wieloletni pracownik, który przyjedzie na miejsce z ukochaną, będzie rozkoszował się przepięknymi widokami krajobrazu, czasem spędzonym we dwoje oraz niesamowitą atmosferą, którą tworzą Sudety. Osoby obdarowane skorzystają z atrakcji, oferowanych przez Dwór Elizy bądź spędzą czas na górskich wędrówkach. Bogata oferta SPA - m.in. basen, sauna, fitness - urozmaicą pobyt i umilą czas - np. jako odpoczynek po długich spacerach po Kotlinie Kłodzkiej. Prawdziwy relaks to zdecydowanie oryginalny, ciekawy i sprawiający radość prezent dla świeżo upieczonego emeryta! Dodatkowo oferta śniadaniowa zaskoczy gości swoim smakiem! Zdecydowanie przeżycie warte uwagi!

Prezenty dla współpracowników

Oryginalne, ciekawe, niezapomniane... jakie jeszcze powinny być prezenty dla współpracowników? Przede wszystkim powinny gwarantować emocje i być "chcianymi" podarunkami. Wśród najpopularniejszych propozycji znajdują się oczywiście Karty Podarunkowe, Pakiety Przeżyć, Vouchery na tematyczne kolacje i wizyty w SPA. Prezenty dla współpracowników są zależne od budżetu i chęci, którymi kierujesz się, wybierając taki podarunek!

Prezent dla kobiety na odejście z pracy

Twoja koleżanka odchodzi z pracy? Cóż, tak bywa. Teraz warto wybrać niezwykły podarunek, które idealnie spuentuje Waszą dotychczasową, wspólną pracę. Wiadomo - może być to nowa torebka bądź inny podarunek materialny, ale... po czasie traci on swoją wartość. Inaczej będzie z niezwykłym przeżyciem, z którego możecie skorzystać we dwie. Uczcijcie tę okazję w wyjątkowy sposób - ruszajcie na Babskie Spotkanie SPA czyli wSPAniałe spędzenie czasu - w sam raz dla dwóch ekstra kobiet. Dwugodzinny pobyt w SPA to kąpiel w oślim mleku, ajurwedyjski masaż całego ciała Abyanga; masaż twarzy z elementami japońskiego masażu Kobito oraz dwie lampki wina. Idealne przeżycie, które pozwoli Wam zadbać o ciało i duszę! Wybierz niezwykły prezent dla niej z okazji odejścia z pracy!

Jaki prezent dla niego wybrać z okazji odejścia z pracy?

Twój kolega zmienia pracę? Nie będzie już "biurkowymi sąsiadami"? Wypadałoby to uczcić w wyjątkowy sposób, który zostanie w Waszej pamięci już na zawsze. Zamiast "śmiesznego podarunku", który wyląduje na półce i będzie zbierał kurz, wybierzcie się wspólnie na Degustację Whisky dla Dwojga, która idealnie podsumuje Waszą przyjaźń, wspólne chwile w pracy i znakomicie zakończy pewien rozdział w życiu. Dużą zaletą takiej degustacji jest fakt, iż jest dostępna aż w 12 miastach w Polsce, co czyni ją łatwo dostępną dla niemal każdego. Możliwość spróbowania siedmiu różnych rodzajów whisky (irlandzka, amerykańska, szkocka (2 odmienne rodzaje single malt), kanadyjska, japońska i… jeden, jako niespodzianka) oraz spędzenie męskiego wieczoru w ciekawy i oryginalny sposób, to zdecydowanie fajny pomysł na prezent z okazji odejścia z pracy dla mężczyzny!

Pomysł na Prezent dla pracownika

W tej kategorii znajdziesz idealne przeżycie, które świetnie sprarwdzi się jako pomysł na prezent dla pracownika. Spokojne degsutacje, szalone przygody, pełne adrenaliny skoki, relaks w SPA, Voucher do teatru - to wszystko bardzo oryginalne prezenty dla pracownika, które z pewnością wywołają emocje i pozwolą rozkoszować się chwilą zasłużonego odpoczynku. To również prezenty dla pracownika, które nie zbierają kurzu i zawsze są wykorzystywane, a do tego pamiętane przez długie lata. 

Prezent dla pracownika z okazji ślubu

Prezent dla pracownika - kobiety lub mężczyzny - z okazji ślubu będzie miłą niespodzianką i sporym zaskoczeniem, który z pewnością doceni. Wybór prezentu jest trudny, zwłaszcza, gdy stosunek na linii szef-pracownik jest czysto zawodowy i nie znamy jego zainteresowań. W takiej sytuacji dobrze jest wybrać tzw. podarunek bezosobowy, który ucieszy nie tylko pracownika, ale także jego partnera. Dobrym wyborem okaże się Pakiet Przeżyć "Marzenia Nowożeńców", czyli elegancki prezent dla pracownika, gdzie spośród ponad stu możliwości, para wybierze jedno przeżycie, które zrealizuje. Pakiet Prezentowy to idealny wybór, który spełni (samodzielnie wybrane) marzenie. Elegancki upominek, który dodatkowo na pewno będzie trafiony? Problem prezentu z głowy!

Motywuj pracowników w oryginalny i efektywny sposób!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.