(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Kursy Językowe

Nauka języków obcych jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i skuteczna! Podaruj oryginalny i praktyczny prezent, który zadba o rozwój osobisty i dobrą zabawę z platformą online. Nie pozwól, by bariera językowa powstrzymała Twoich bliskich przed swobodnym podróżowaniem i zrobieniem kariery marzeń! Zapraszamy do kategorii Kursy Językowe!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 16

Język dla każdego

Znajomość języków obcych to przepustka do swobodnego podróżowania i lepszej pracy, dlatego warto wesprzeć bliskich w ich nauce. Multimedialny kurs językowy to oryginalny pomysł na prezent, dzięki któremu osoba obdarowana bez trudu zaimponuje znajomym i przyszłemu pracodawcy. Kurs pozwala na naukę języka w dowolnym miejscu, dzięki temu sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla osoby zapracowanej. Bogata oferta językowa pozwoli Ci wybrać prezent na każdą okazję. Co powiesz na kurs języka francuskiego w formie prezentu na walentynki dla ukochanej? A może kurs hiszpańskiego z okazji Dnia Kobiet? Bez trudu znajdziesz także kurs dla Twojego brata, który będzie doskonałym prezentem na Boże Narodzenie. Podaruj bliskiej osobie nowe kompetencje i zaoszczędzony czas!


Ciekawostki

Czy wiedzieliście, że wszystkich języków na świecie jest około 7 tysięcy? Ta nieprawdopodobna liczna, niestety wciąż maleje, a niektóre języki powoli zanikają. Jednak każdy z języków rządzi się swoimi prawami oraz zasadami. Język w naszym świecie pozwala nam na komunikację oraz nieustanny rozwój cywilizacji. Choć nie jesteśmy w stanie nauczyć się wszystkich języków, z całą pewnością możemy dowiedzieć się niejednej ciekawostki na ich temat. Czy wiecie, jakim językiem przemawia największa liczba populacji? Otóż najwięcej osób na świecie posługuje się językiem chińskim – około miliard ludzi. Językiem hindi mówi 400 milionów ludzi, językiem hiszpańskim 350 milionów, a angielskim 320 milionów ludzi. Warto też wiedzieć, że co najmniej połowa ludzi na świecie to osoby dwujęzyczne bądź wielojęzyczne. Język chiński zawiera około 50 tysięcy znaków. Aby czytać i rozumieć teksty w gazetach, wystarczy jednak poznać około 2 tysięcy znaków. W Republice Południowej Afryki jest aż 11 języków urzędowych: afrikaans, angielski, xhosa, ndebele, pedi, soto, suazi, tsonga, tswana, venda, zulu. Natomiast Stany Zjednoczone nie posiadają oficjalnie żadnego języka urzędowego. A jaka książka została przetłumaczona na największą ilość języków? Najczęściej tłumaczoną na inne języki książką jest Biblia. Zgodnie z danymi podawanymi przez portal: www.wycliffe.org, obecnie została przetłumaczona w pełni na 500 języków, w 1300 językach dostępny jest Nowy Testament i fragmenty Starego Testamentu.
Drugą najczęściej tłumaczoną książką są “Pinokio” Carlo Collodiego. Książkę przetłumaczono na ok. 240 języków. Zakres słownictwa wielu języków obejmuje 50 000 lub więcej słów, poszczególni użytkownicy danego języka zwykle jednak znają i stosują tylko małą jego część. Wielojęzyczność niesie liczne korzyści: ułatwia uczenie się kolejnych języków, wpływa pozytywnie na proces myślenia i sprzyja kontaktom z innymi ludźmi i kulturami. Większość języków europejskich opiera się na alfabecie łacińskim. Niektóre języki słowiańskie opierają się na cyrylicy. Własny alfabet posiadają takie języki jak grecki, ormiański, gruziński i jidysz. Na koniec ciekawostka o języku, którego nigdy nie będziemy mogli się nauczyć. Okazuję się bowiem, że około 40% bliźniaków w drugim roku życia rozwija swój własny język, którzy jest rozumiany wyłącznie przez nich!


Nauka języków

Każdy z nas chciałby płynnie posługiwać się obcym językiem. Aby móc porozmawiać z przyjacielem zza granicy, aby dostać wymarzoną pracę, lub by móc podróżować oraz porozmawiać z tubylcami. Powodów do nauki jest wiele i każdy z nich jest niezwykle ważny. Jednak często zabiegani w pracy czy na uczelni zwyczajnie nie mamy czasu, by zapisać się na lekcje języków obcych. W takiej sytuacji na ratunek przybywają kursy językowe online! Niezwykle wygodne oraz praktyczne rozwiązanie. To Ty decydujesz, w jakie dni oraz o której godzinie odbędzie się Twoja lekcja. Samodzielnie dobierzesz poziom, od którego chcesz rozpocząć, oraz, co najważniejsze, sam wybierzesz język, którego chcesz się nauczyć! Internetowy Kurs Języka Angielskiego pozwoli Ci poszerzyć Twoją wiedzę bądź pomóc Ci przyswoić ją od samego początku. Nie da się ukryć, że język angielski jest niezwykle pożytecznym językiem, którym możemy się porozumieć w wielu miejscach na świecie. Angielski stał się językiem, który łączy nasze światy i ułatwia nam dyskusje, oraz komunikację z przyjaciółmi. Język Hiszpański stoi tuż obok angielskiego i jego znajomość z pewnością pozwala na poszerzenie swoich możliwości. Zaczynając od początku, krok po kroku uczymy się, jak poprawnie, pisać, czytać, a w końcu, mówić w tym niezwykłym języku. Wystarczy poświęcić trzy dni w tygodniu w domowym zaciszu na naukę, a hiszpański już nigdy nie będzie nam obcy! Język Japoński staje się coraz bardziej popularny i coraz więcej osób pragnie posługiwać się tym wyjątkowym językiem. Znajomość japońskiego z pewnością sprawi, że będziesz wyróżniał się na tle innych osób! Lektor zapewni Ci poprawną wymowę każdego słowa, a częste ćwiczenia do perfekcji doprowadzą Twoją gramatykę i słownictwo. Niezależnie od tego, który język wybierzesz – włoski, francuski czy angielski – z pewnością będziesz zadowolony z wyników! A potwierdzeniem twoich umiejętności będzie wyjątkowy certyfikat, który otrzymasz po zakończeniu kursu!