Pakiet Przeżyć Łódź

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Pakiet Przeżyć Łódź


Ponad 100 dostępnych prezentów!
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Łódź to miasto, które oferuje setki możliwości spędzenia wolnego czasu. Czeka w nim wiele przeżyć, które wzbogacą Twoje życie. Radość dla każdej osoby oznacza coś zupełnie innego! Nikt lepiej niż Ty nie wie czego potrzebujesz. Właśnie dlatego powstał Pakiet Przeżyć Łódź. To możliwość wyboru takiego doświadczenia, które najbardziej odpowiada Twojemu temperamentowi i Twoim zainteresowaniom. Życie jest piękne. Czerp z niego pełnymi garściami i realizuj swoje pasje!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Łodzi i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 100 przeżyć na terenie Łodzi i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

 

Pakiet Przeżyć Łódź - 199,99zł sprawdzi jako prezent dla ukochanej lub prezent na Dzień Matki. Poszukujesz nietuzinkowego pomysłu na prezent, ale boisz się, że Twój podarunek nie spełni oczekiwań? Pakiet to idealny wybór w tej sytuacji! Kilkadziesiąt prezentów do wyboru w jednym zbiorze to gwarancja zadowolenia osoby obdarowanej, która z pewnością znajdzie coś dla siebie!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 100 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 93

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.