Pakiet Przeżyć Łódź

Pakiet Przeżyć Łódź


Ponad 80 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Łódź to miasto, które oferuje setki możliwości spędzenia wolnego czasu. Czeka w nim wiele przeżyć, które wzbogacą Twoje życie. Radość dla każdej osoby oznacza coś zupełnie innego! Nikt lepiej niż Ty nie wie czego potrzebujesz. Właśnie dlatego powstał Pakiet Przeżyć Łódź. To możliwość wyboru takiego doświadczenia, które najbardziej odpowiada Twojemu temperamentowi i Twoim zainteresowaniom. Życie jest piękne. Czerp z niego pełnymi garściami i realizuj swoje pasje!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Łodzi i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 80 przeżyć na terenie Łodzi i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Łódź sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niegoprezent na urodziny

Poszukujesz nietuzinkowego pomysłu na prezent, ale boisz się, że Twój podarunek nie spełni oczekiwań? Pakiet Przeżyć Łódź to idealny wybór w tej sytuacji! Kilkadziesiąt prezentów do wyboru w jednym zbiorze to gwarancja zadowolenia osoby obdarowanej, która z pewnością znajdzie coś dla siebie! Pakiet Przeżyć z pewnością się sprawdzi jako prezent dla ukochanej lub prezent na Dzień Matki.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

24 z 101

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 80 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.