(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Białystok

Jak żyli kiedyś mieszkańcy regionu? Co warto zobaczyć, spacerując po mieście? Poznajcie najciekawsze atrakcje Białegostoku! Gotowe pomysły na prezent i inspirujące, tanie upominki! Zbiór najlepszych przeżyć, które warto podarować bliskim lub...zrealizować samemu! Zapraszamy do Białegostoku!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 237
Wyświetlono 60 z 237

Czas wolny w Białymstoku

Stolica województwa Podlaskiego, którą zamieszkuje ponad 290 000 mieszkańców. Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Na pewno miejscem, do którego warto się udać jest Pałac Branickich. “Polski Wersal” jak czasem określany jest pałac, zbudowany w stylu gotycko-renesansowym, został wybudowany w XVI wieku i choć uległ zniszczeniu podczas II Wojny Światowej, to został odbudowany z rozmachem i prezentuje się naprawdę okazale. Obecnym właścicielem jest Uniwersytet Medyczny, a we wnętrzu pałacu znajdziemy Muzeum Medycyny. W jego otoczeniu znajduje się piękny, zadbany park, więc i miłośnicy historii, i przyrody, znajdą tu miejsca, które ich zachwycą. Miejsce chętnie odwiedzają turyści i nie ma w tym nic dziwnego - jest to jedna z lepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki Saskiej, którą można odwiedzić w naszym kraju.
Miłośnicy dawnych epok i zwiedzania skansenów z pewnością ucieszą się na myśl o zwiedzaniu Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej, bardzo ciekawego i pięknie odwzorowanego miejsca, w którym można poznać losy mieszkańców podlaskich regionów. Blisko 30 hektarów terenów i ponad 40 różnych budynków, przeniesionych z całego regionu. W środku znajdują się eksponaty, które oddają przeznaczenie danych budynków i świetnie ukazują jak wyglądała praca i życie codzienne. Ciekawe miejsce, w którym warto spędzić wolny czas w Białymstoku.

Voucher na prezent

Po zwiedzaniu, warto postawić na odprężenie i wybrać się do wyjątkowego salonu SPA i skorzystać np. z Masażu Ayurveda. Jest to wyjątkowy masaż całego ciała i głowy z wykorzystaniem ciepłego olejku migdałowego. 90-minutowy zabieg przywraca harmonię energetyczną organizmu oraz znakomicie relaksuje. Co ciekawe, jest jednym z najstarszych zabiegów medycznych i znajduje się na liście Światowej Organizacji Zdrowia, jako zaakceptowany sposób leczenia i dbania o zdrowie. Wizyta w SPA w Białymstoku doskonale nastraja, pozwala odpocząć oraz zadbać o zdrowie w niezapomniany sposób. Właśnie dlatego po zabiegu wychodzi się odprężonym i uśmiechniętym. To również świetny pomysł na prezent dla kobiety w Białymstoku. Błogostanu, jaki daje masaż ajurwedyjski, nie sposób porównać do czegoś innego! Taki voucher na prezent daje gwarancję przyjemnego odprężenia i zadowolenia bliskiej Ci osoby.
Innym, równie ciekawym punktem, który warto zobaczyć, spacerując po mieście, jest Bazylika Mniejsza Wniebowzięcia NMP. W przeciwieństwie do wielu innych białostockich budynków, zespół kościelny udało się uratować podczas wojennej zawieruchy, dzięki czemu przetrwał on ten trudny okres bez większych zniszczeń. Monumentalny budynek budzi słuszny zachwyt i jest chętnie odwiedzany przez turystów, niezależnie od ich przekonań religijnych.
Z kolei dzieci zawsze dobrze wiedzą, z jakiej atrakcji chciałyby skorzystać. Przynajmniej podczas czasu wolnego w Białymstoku. Akcent ZOO - stosunkowo niewielkie zoo jest ciekawym miejscem, gdzie spotkamy najpopularniejsze zwierzęta. Zoo dynamicznie się rozwija i mimo swoich skromnych rozmiarów, jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu - szczególnie z dziećmi!
Jakie pomysły na prezent sprawdzą się w Białymstoku? Co warto podarować najbliższym, a z czego...trzeba skorzystać samemu?

Prezent dla kobiety w Białymstoku

Sprawdzonym pomysłem na uniwersalny prezent, który trafi w gusta niemal każdej kobiety, jest ciekawy zabieg spa. Zabieg na Twarz i Ciało - Prodige des Oceans ekskluzywny zabieg, łączący w sobie kilka technik masażu. Ten rytuał, którego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, zadba o skórę, odpowiednio ją nawilżając. Ponadto doświadczone masażystki znakomicie zadbają o relaks i odprężenie, a osoba obdarowana zapomni o codziennych troskach i problemach. Relaksujący zabieg to świetny pomysł na prezent.

Białystok - Pomysł na prezent dla pary lub przyjaciół

Jaki prezent dla dwóch osób wybrać w Białymstoku? Najlepiej ciekawą, degustacyjną przygodę. Degustacja Whisky dla Dwojga to świetna okazja, aby poznać smak ekskluzywnych gatunków tego trunku, dowiedzieć się więcej o historii napoju oraz porozmawiać, racząc się wyjątkową whisky. Świetny pomysł na prezent, oczywiście tylko dla pełnoletnich osób. 7 rodzajów whisky z różnych krajów i anegdoty, opowiadane przez prawdziwego konesera, to świetne połączenie, gwarantujące naprawdę udany wieczór dla pary lub znajomych.

Pomysł na prezent

Z kolei prezent bądź pomysł na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół, to Przygoda w Escape Roomie, w której jednocześnie może uczestniczyć 5 osób, to godzinna zabawa, która dostarcza niezapomnianych wrażeń. Liczy się dedukcja, umiejętność logicznego myślenia oraz spryt. Spróbujcie rozwiązać zagadki jednego z pięciu tematycznych pokoi i wydostańcie się z pułapki! Klątwa Faraona, Orion 53 Space Challenge, Misja Specjalna, Wyspa Odkrywców lub Epidemia - którą przygodę wybierzecie? Minimalny wiek uczestnika zabawy to 6 lat, więc bawić się można zarówno w przyjacielskim gronie, jak i całą rodziną! Ten pomysł na prezent przyniesie radość i mnóstwo wspaniałej zabawy!

Co podarować mężczyźnie w Białymstoku?

Fani motoryzacji będą zachwyceni...ale nie tylko oni, bowiem Ostra Jazda 4x4 to offroad w najlepszym wydaniu. Zwłaszcza, że można zabrać ze sobą znajomych i przeżyć wspaniałą przygodę, na miejscu pasażera. Doświadczony kierowca w praktyce pokaże czym naprawdę jest jazda offroadowa, nie oszczędzając samochodu ani pasażerów. Szalony off road to świetny prezent, który dostarczy wielu emocji i spełni marzenia o motoryzacyjnej przygodzie.

Z kolei fani ekstremalnych przeżyć i szalonych przygód mogą przeżyć niezapomnianą przygodę, jaką jest Lot Paralotnią. Ta podniebna atrakcja to uniwersalny pomysł na prezent, który ucieszy zarówno przedstawicieli płci żeńskiej oraz męskiej. Spełnij marzenia bliskich o lataniu!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Białymstoku!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.