(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Shitty Dinner - Komediową Kolację

Shitty Dinner to połączenie komedii i improwizacji z doskonałym jedzeniem. Wyobraź sobie, że elegancka restauracja zmienia się na 2 godziny w walczącą o przetrwanie knajpę. Obsługa zrobi absolutnie wszystko, by ich miejsce pracy przetrwało... tylko czy na pewno? Wybierzcie się do na fantastyczny wieczór w restauracji, który wypełniony będzie salwami śmiechu i po prostu bawcie się dobrze. Poznajcie Shitty Dinner!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 9

Shitty Dinner - Komediowa Improwizacja

Shitty Dinner to niezwykłe połączenie kolacji, przedstawienia i improwizacji. Po przekroczeniu progu eleganckiej restauracji, przeniesiecie się do miejsca, w którym absolutnie nic nie idzie tak, jak powinno. Ponadto obsługa nie będzie tego przed Wami ukrywać. Zanurzcie się w świecie absurdalnej komedii, która zapewni Wam szalony, pełen wrażeń i śmiechu, wieczór. Znajdziecie się w centrum komicznych wydarzeń, które będą działy się na żywo - tuż przed Waszymi oczami. 

Doskonałe jedzenie i absurdalny humor - to właśnie Shitty Dinner

Sama kolacja składać się będzie z przystawki, dania głównego, deseru oraz lampki wina i niegazowanych napojów. To z pewnością będzie ta udana część wieczoru. Cała reszta... no cóż, niech pozostanie tajemnicą, na którą spuścimy zasłonę milczenia. Shitty Dinner gwarantuje, że opuścicie wieczór najedzeni i uśmiechnięci. Co jednak podczas wieczoru zrobią Szef Kuchni, Kelner i Kelnerka? Sprawdźcie sami, wybierając się na najbardziej absurdalną kolację świata!