(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć Poznań

Tylko u nas
5.0 10 Opinii

Pakiet Przeżyć Poznań


150+ przeżyć, Poznań i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Poznań"

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Pakiet Przeżyć Poznań. Nie od dziś wiadomo, że to miasto kryje w sobie mnóstwo atrakcji. Postaraliśmy się wyszukać wszystkie najciekawsze, których nie znajdziesz w zwykłym przewodniku dla turystów. Niezależnie od tego czy wolisz się zrelaksować czy poczuć zastrzyk adrenaliny z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Sam zdecyduj, które ze swoich marzeń spełnisz! Z pewnością wspomnienia po wybranym przeżyciu zostaną Ci w pamięci na długi czas.

Pakiet Przeżyć "Poznań" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów w Poznaniu. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 150 przeżyć na terenie Poznania i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Poznań" - Pakiet na prezent

Szukasz zjawiskowego prezentu w Poznaniu i nie wiesz, na co się zdecydować? A może boisz się, że osoba obdarowana nie będzie zadowolona z Twojego wyboru? Spokojnie! Pakiet Przeżyć "Poznań" został stworzony na takie okazje! Nie od dziś wiadomo, że to miasto kryje w sobie mnóstwo atrakcji. Postaraliśmy się wyszukać wszystkie najciekawsze, których nie znajdziesz w zwykłym przewodniku dla turystów. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich osób i wybierz prezent w Poznaniu, który gwarantuje emocje! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

150+ przeżyć, Poznań i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 10 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 153
Wyświetlono 24 z 153

Zobacz inne propozycje