(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Zalew Zegrzyński

Zalew Zegrzyński to popularne miejsce na letni odpoczynek. Można znaleźć tu wiele ciekawych pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu i spełnianie marzeń. Zobacz, co warto robić nad Zegrzem w pojedynkę, a do czego niezbędni są przyjaciele. Poznaj pomysły na niezwykłe prezenty, gwarantujące emocje i niezapomnianą zabawę!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 244
Wyświetlono 60 z 244

Zalew Zegrzyński i Serock

Serock to miasto położone nad Jeziorem Zegrzyńskim, naprzeciw ujściu Buga do Narwii, Jezioro stanowi jego największą, choć nie jedyną atrakcję. Poza spędzaniem czasu wolnego nad wodą, istnieje kilka innych, równie ciekawych możliwości na zabawę i rozrywkę w Serocku. Zapraszamy na mini przewodnik po atrakcjach w tym mieście.

Co warto zwiedzić w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego?

Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1065 roku, a swoją "popularność" miasto zawdzięcza położeniu na trasie, prowadzącej z Gdańska na Ruś. W XII wieku Serock wymieniany jest jako jeden z najważniejszych książęcych grodów mazowieckich, w którym funkcjonowała przeprawa przez rzekę. Obecnie miasto zamieszkuje niecałe 5000 mieszkańców, ale bliskość Warszawy (około 40 km) powoduje, że szczególnie w okresie letnim, pojawia się tu wiele osób, które chciałyby odpocząć nad wodą, z dala od hałaśliwej stolicy. W mieście znajdują się ośrodki wczasowe i konferencyjno-szkoleniowe. Jest tu również przystań żeglugi pasażerskiej, a miłośnicy pieszych bądź rowerowych wypraw chętnie korzystają z licznych tras spacerowych np. traktu źródlanego lub wąwozu, mieszczącego się przy górze Barbarki. Spiętrzające się wody Bugu i Narwii, stworzyły w Serocku idealne warunki do uprawiania różnych sportów wodnych. Co ciekawe, wśród mieszkańców sąsiednich miejscowości Serock nazywany jest Mydlarzewem, a jego mieszkańcy Mydlarzami. Pochodzenie tej nazwy nie jest do końca znane, choć podaje się dwa konkretne powody, które mogą tłumaczyć jej historię. Pierwszy z nich to istniejąca niegdyś tutaj komora celna, przy której wiele osób próbowało ukrywać mydło pod dnem swoich barek, by płacić mniejsze cło. Drugi z powodów to produkcja tegoż mydła na terenach dzisiejszego Serocka.

Aktywny wypoczynek nad jeziorem

Odpoczynek nad jeziorem zegrzyńskim nie musi ograniczać się do opalania i sporadycznej kąpieli. Istnieje wiele możliwości spędzenia czasu w sposób ciekawy i oryginalny. Osoby, które uprawiają bądź chciałyby uprawiać sporty wodne, będą zachwycone, korzystając z niezwykłego przeżycia - Poznaj Wakeboarding. Ten ciekawy sport, polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny, która ciągnięta jest przez łódź, to świetny pomysł na urozmaicenie pobytu nad jeziorem Zegrzyńskim. W ramach przeżycia osoba obdarowana może nauczyć się pływać na desce od podstaw lub wybrać poziom zaawansowany. Jedynym wymaganiem jest umiejętność pływania (wpław), a minimalny wiek uczestnika to 8 lat. Wyjazd nad Zegrze może okazać się ciekawą rozrywką, pełną adrenaliny, emocji i... dobrej zabawy! W końcu wykonywanie akrobacji na specjalnej desce wydaje się być wspaniałą rozrywką.

Zabawa z przyjaciółmi nad Zegrzem

Pomysł na prezent w Serocku dla grupy przyjaciół? Ciekawa przygoda, którą można odbyć razem z przyjaciółmi i urozmaicić w ten sposób wolny czas nad jeziorem? Idealnym rozwiązaniem, gdy słońce daje się we znaki, będzie Rejs Event Boatem dla Przyjaciół, z którego może skorzystać jednocześnie aż 12 osób. Niezwykła imprezowa łódka jest bardzo prosta w obsłudze i gwarantuje niezwykłe emocje dla wszystkich uczestników przeżycia. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla przyjaciół lub idealne miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Jedna z dwunastu osób musi pozostać trzeźwa, aby kierować łodzią - reszta może oddać się szalonej zabawie na środku jeziora zegrzyńskiego. Idealny wypoczynek nad jeziorem dla wszystkich, którzy lubią szaloną zabawę.

Pomysł na romantyczny prezent nad Zegrzem

Randka w Serocku, która będzie niezapomniana i z pewnością zachwyci zarówno ukochaną, jak i ukochanego? Wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu? Romantyczna Kolacja na Dachu Pływającej Restauracji to nie tylko okazja, by podziwiać piękno przyrody w niezwykłym miejscu, ale także okazja, by spróbować wyśmienitego jedzenia. Randka w pływającej restauracji to wspaniały pomysł na prezent i urocze spędzenie wieczoru. W ramach przeżycia otrzymacie grillowaną potrawę oraz butelkę Prosecco. To będzie wspaniała randka, której osoby obdarowane długo nie zapomną!

Pomysł na prezent

Innym, wspaniałym pomysłem na prezent w Serocku, będzie Relaks w Saunie na Wodzie dla Dwojga. Okazja, by zmęczenie zastąpić energią i wigorem, a o gorącą atmosferę zadba prawdziwy skandynawski piec, opalany drewnem. Ciekawe przeżycie, które dostępne jest przez cały rok i pozwala znakomicie zapomnieć o stresie oraz codziennych problemach i poczuć błogie odprężenie. Widok z okna na zalew zegrzyński wprawi osoby w saunie w niezwykły nastrój, a samo przeżycie znakomicie sprawdzi się jako pomysł na urodziny lub imieniny w Serocku. Taki pomysł na prezent to gwarancja emocji i dobrej zabawy!

Voucher na prezent

Zabawa nad jeziorem zegrzyńskim jest fantastycznym pomysłem, aby ochłodzić się w upalne dni. Tani upominek, który dostarczy wielu niezapomnianych emocji, a przy tym jest całkowicie bezpieczną zabawą, to oczywiście Flyboard. Niesamowita zabawa na latającym sprzęcie to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu nad Zegrzem w sposób aktywny. Latanie, nurkowanie, ewolucje... flyboard to niezapomniana przygoda, która jest spełnieniem marzeń nad wodą!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje nad Zalewem Zegrzyńskim!

 
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.