Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Dream Jump®

W czasie trwania tego skoku doświadczysz większej ilości wrażeń, niż przeciętny człowiek przez całe swoje życie! Przygotuj się na porządny zastrzyk adrenaliny, który sprawi, że Twoje tętno gwałtownie wzrośnie. Dream Jump Daj ponieść się emocjom, poczuj energię płynącą przez twoje ciało podczas skoków Dream Jump!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 7

Dream Jump - co to w ogóle jest?

Dream Jump to nic innego jak spełnienie marzeń o lataniu i zmierzeniu się ze swoimi słabościami. To emocje, emocje i jeszcze raz emocje – nierzadko sprzeczne, silne i zapadające w pamięć. To opatentowana technika skakania na linie, która powstała jako alternatywa dla bungee, jak i zwykłych skoków z liną. Dream Jump charakteryzuje się przede wszystkim maksymalnym wydłużeniem swobodnego spadania. Możemy się nim cieszyć nawet dwa razy dłużej, co oznacza maksimum frajdy i jeszcze więcej adrenaliny! Ile dokładnie? Zwróć uwagę, że poprzedni najwyższy obiekt na świecie do skoków na bungee, gwarantuje nawet 4,5 sekundowy swobodny lot. To słynna tama w Szwajcarii, która mierzy aż 220 metrów wysokości, a skok z niej oddał sam James Bond! Dream Jump postanowił jednak wydłużyć przyjemność aż dwukrotnie. Ze specjalnie przygotowanej wieży w Szczecinie możemy skakać z 252 metrów i cieszyć się skokiem wydłużonym do 9 sekund swobodnego spadania! Niesamowite? Wszystko to za sprawą dwóch lin dynamicznych luźno rozwieszonych pomiędzy obiektami. Big Tower 252M to obecnie najwyższy obiekt do skoków na świecie! Czy wykażesz się większą odwagą od samego Jamesa Bonda? Przekonaj się, czy podołasz takiej dawce emocji i Skocz na Linie z Wieży Big Tower!

 

Podejmij wyzwanie i zrób test odwagi

Dream Jump to rozrywka zarezerwowana dla tych, którzy znajdą w sobie dość odwagi, by zmierzyć się z wysokością. Nie ma tu miejsca na słabość i lęk. Jest za to szansa na ich przezwyciężenie i stanie się lepszą wersją siebie. Kiedy już odważysz się stanąć na skraju przepaści, czeka Cię niepowtarzalne i niezapomniane przeżycie. Dream Jump to skok dla tych, którzy chcieliby skoczyć na linie z niecodziennego miejsca. Albo wysokości, która zdolna jest zmrozić krew w żyłach największych śmiałków. To także najtrudniejszy test Twojej odwagi. Czy podejmiesz wyzwanie? Jeśli miałeś już okazję skakać na bungee lub szukasz większych emocji i bardziej intensywnych przeżyć, Dream Jump z pewnością Ci ich dostarczy. Stań na szczycie którejś z ponad dwustumetrowych wież i naciesz oczy widokiem sięgającym nawet kilkudziesięciu kilometrów! Czeka na Ciebie najwyższa wieża do skoków na linie na świecie, niecodzienne widoki przepięknych Karkonoszy albo któregoś z polskich miast. Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda Wrocław oglądany z dachu Stadionu Miejskiego? Teraz możesz przekonać się na własne oczy! To doskonała opcja w szczególności dla tych, których szalone wysokości niektórych wież przyprawiają o zawrót głowy. Ktoś z Twoich bliskich jest uzależniony od adrenaliny i twierdzi, że tylko jej przypływ sprawia, że naprawdę żyje? Dream Jump pozwoli na potężny zastrzyk tego neuroprzekaźnika! Potem pozostanie już tylko ogromna radość i satysfakcja z pokonania lęku. To uczucie naprawdę uzależnia!

 

Czym różni się Dream Jump od skoku na bungee?

Oba skoki dostarczają ogromnej dawki adrenaliny i są niezapomnianym przeżyciem, które warto zrealizować przynajmniej raz w życiu. Ogrom emocji, walka z lękiem wysokości, a także wzmocnienie pewności siebie i swojej odwagi to nieodłączne elementy obu rodzajów skoków. Co jednak różni tradycyjny skok na bungee od Dream Jump? Przede wszystkim technika, która w Dream Jump pozwala na oddanie skoku z dowolnego obiektu, podczas gdy skok na bungee wymaga specjalnych parametrów. Różnicą jest także czas swobodnego spadania, który w Dream Jump jest dwukrotnie dłuższy, co oznacza dwa razy więcej frajdy i dwa razy więcej emocji! Atutem Dream Jump jest również hamowanie, które w przeciwieństwie do skoków na bungee, jest łagodniejsze i dużo bardziej komfortowe, ponieważ pozwala na pełną kontrolę nad ciałem podczas zatrzymywania. Maksymalne bezpieczeństwo układu kostnego zapewnia także specjalna uprząż, która w Dream Jump łączy część biodrową z piersiową ciała skoczka. Podczas skoku na bungee pasy są zazwyczaj w okolicach kostek u nóg. Ponadto, Dream Jump daje możliwość wykonywania akrobacji w powietrzu, co może dodatkowo urozmaicić pełen emocji Skok na Linie.

 

Skok na linie dla każdego

Od zawsze marzyłeś o lataniu? Wyobraź sobie, że możesz po prostu rzucić się w powietrze i swobodnie spadać bez strachu o upadek. Teraz jest to możliwe nawet z 252 metrów wysokości! To dla Ciebie niesamowita szansa, by zmierzyć się z własnymi słabościami i podjąć wyzwanie, którego nie zapomnisz do końca swojego życia. Najpierw wjedź windą na sam szczyt budynku, a następnie naciesz oko zjawiskowymi widokami. Lepiej rzuć okiem nieco dłużej, bo emocje podczas lotu mogą utrudnić Ci podziwianie krajobrazów! O takim skoku na pewno marzą również Twoi bliscy. Być może skok na linie już znajduje się na ich liście marzeń, a może jeszcze nie ośmielili się go wpisać, by nie musieć mierzyć się z lękiem wysokości. Rzuć ukochanej osobie wyzwanie i podaruj jej voucher na Skok na Linie z Wieży Dream Tower, która mierzy aż 222 metrów wysokości. Bezpieczeństwo, jakie zapewnia system Dream Jump, pozwala na zrealizowanie skoków u szerokiego grona odbiorców. Z tego powodu to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla każdego fana mocnych wrażeń. Jeśli masz wrażenie, że to zbyt ekstremalny prezent lub szukasz czegoś dla osoby, która nie odważy się na skok z Big Tower, nie musisz rezygnować z Vouchera na Dream Jump! Po prostu wybierz opcję Skoku na Linie z Dachu Stadionu we Wrocławiu, która będzie świetnym podarunkiem z okazji Dnia Chłopaka, jak i szalonym prezentem na 18-stkę. Stadion mierzy 40 metrów wysokości i choć liczba ta nie robi takiego wrażenia, jak 222, czy 252, to jest to również prezent pełen ekstremalnych emocji i fenomenalnej zabawy!