Dream Jump®

W czasie trwania tego skoku doświadczysz większej ilości wrażeń, niż przeciętny człowiek przez całe swoje życie! Przygotuj się na porządny zastrzyk adrenaliny, który sprawi, że Twoje tętno gwałtownie wzrośnie. Dream Jump Daj ponieść się emocjom, poczuj energię płynącą przez twoje ciało podczas skoków Dream Jump!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 4

Przetestuj swoją odwagę - wypróbuj skoki na linach

Dream Jump to wbrew nazwie wymarzony skok wyłącznie dla tych, którzy znajdą w sobie dość odwagi, by zmierzyć się z wysokością. Jednak kiedy już się na to zdecydujesz, czeka cię niepowtarzalne i niezapomniane przeżycie. Czym w zasadzie są te skoki? Z pewnością słyszałeś o bungee. Dream Jumpy to wersje dla tych, którzy chcieliby skoczyć na linie z niecodziennego miejsca. Albo wysokości, która zdolna jest zmrozić krew w żyłach największych śmiałków. To bowiem także test twojej odwagi. Czy podejmiesz wyzwanie?

Wybierz dream jump dla siebie

Jeśli miałeś już okazję skakać na bungee lub szukasz większych emocji i bardziej intensywnych przeżyć, dream jumpy z pewnością Ci ich dostarczą. Stań na szczycie którejś z ponad dwustumetrowych wież i naciesz oczy widokiem sięgającym nawet kilkudziesięciu kilometrów! Czeka na Ciebie między innymi najwyższa wieża do skoków na linie na świecie. Możesz też podziwiać Karkonosze albo któreś z polskich miast. Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Wrocław oglądany z dachu Stadionu Miejskiego? Wypróbuj tamtejszy dream jump i sam się o tym przekonaj. To doskonała opcja w szczególności dla tych, których szalone wysokości niektórych wież przyprawiają o zawrót głowy. Ktoś z twoich bliskich lub przyjaciół wydaje się być uzależniony od adrenaliny i twierdzi, że tylko jej przypływ sprawia, że naprawdę żyje? Dream Jump zapewni mu jej skok w ciągu ułamków sekund. Potem pozostanie już tylko ogromna radość i satysfakcja, że oto po raz kolejny to on, a nie jego lęki były górą. To uczucie naprawdę uzależnia!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.