Prezenty na Dzień Matki

Bez wątpienia prezent na Dzień Matki to coś, co musi być wyjątkowe. Postaw na przeżycie! Sam zdecyduj, czy bardziej przyda się jej moment odprężenia, kilka słodkich chwil, a może odrobina zakupowego szaleństwa? Wybierz idealne przeżycie dla mamy i ciesz się Jej radością!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 404
60 z 404

Nasze Mamy - bohaterki domu
Bohaterki swojego domu i ekspertki od sytuacji kryzysowych. O kim mowa? O matkach oczywiście. Każda z nich zasługuje więc w swoim dniu na gorące podziękowania. Jak najlepiej się do tego zabrać? Tym bardziej, gdy akurat daru wymowy nie otrzymałeś od niej w darze? Najlepiej za pomocą czynów. W końcu to one przemawiają głośniej niż słowa. Spraw, aby tegoroczny Dzień Matki był naprawdę wyjątkowy i podaruj swojej mamie przeżycie. Albo skorzystaj z okazji, by spędzić z nią trochę czasu z dala od codziennych spraw. Twoja mama z pewnością to doceni.

Wyjątkowe propozycje na Dzień Matki
W pełnym obowiązków życiu mam każda chwila, którą mogą poświęcić samym sobie jest na wagę złota. Z Wyjątkowym Prezentem możesz zadbać o to, by dobrze go wykorzystała. Masaż, zabieg SPA lub wizyta w którejś ze stref wellness pomogą jej zadbać o ciało i odzyskać równowagę ducha. Podaruj jej wybór z pakietami przeżyć „Masaże świata” lub „Relaks i uroda”. Dzięki kolacji dla dwojga lub degustacji możesz ofiarować jej romantyczne chwile z ukochanym, które z pewnością doceni. Twoja mama to artystka? Warsztaty i kursy pozwolą jej dać upust kreatywności, a być może nawet znaleźć nową pasję. A może czas, by spełnić jedno z jej marzeń? Szczególnie jeśli jego realizację poświęciła wychowywaniu ciebie? Jeśli wciąż chodzisz do szkoły i szukasz prezentu, który nie pochłonie długo gromadzonej zawartości skarbonki, pakiet przeżyć „Marzenia każdej mamy” jest rozwiązaniem dla ciebie. Z pewnością nic tak nie ucieszy twojej mamy jak szczere wyrazy wdzięczności za jej trud, ale z przeżyciem od Wyjątkowego Prezentu zyskasz gwarancję, że kiedy słowa wyblakną w jej pamięci, wspomnienia pozostaną wciąż żywe.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.