(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Lot Balonem

Wyjątkowe przeżycie, niezapomniana przygoda oraz ogrom ekscytacji. Lot balonem to doskonały wybór, aby zaskoczyć bliską Ci osobę prezentem, który z pewnością będzie niepowtarzalny. Ten nadzwyczajny lot będzie idealnym sposobem, by spełnić marzenia - bliskich i swoje! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 49

Lot Balonem – przeżyj niezapomniane emocje

Lot balonem to niezwykłe doświadczenie, które pozwala spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy. Unosząc się wysoko nad ziemią, pasażerowie mają okazję podziwiać panoramiczne widoki, które rozciągają się na wszystkie strony. Ta forma podróżowania, jedna z najstarszych w historii lotnictwa, oferuje nie tylko spektakularne widoki, ale także niepowtarzalne uczucie spokoju i szansę na oderwanie się od codziennego zgiełku. Lot balonem pozwala cieszyć się chwilą i obserwować otaczający nas krajobraz. To bajkowe przeżycie, dzięki któremu można poczuć się jak prawdziwy odkrywca. Dlaczego warto zdecydować się na taką przygodę w powietrzu? Lot balonem to doskonała okazja, aby zapomnieć o codziennych sprawach, celebrować ważne momenty życiowe lub po prostu zafundować sobie i bliskim niezapomnianą przygodę. Jeśli szukasz nietypowego sposobu na spędzenie wolnego czasu, chcesz zrobić wyjątkowy prezent lub po prostu marzysz o chwili ucieczki od rzeczywistości – lot balonem jest idealnym wyborem. Zapraszamy do przeżycia tej niezwykłej przygody, która z pewnością pozostawi trwały ślad w Twojej pamięci.

Lot Widokowy Balonem zapewni Ci moc niezapomnianych wrażeń. To fantastyczne spotkanie z naturą, która odsłania przed Tobą swoje tajemnice, gdy Ty unosisz się wysoko nad ziemią. Lot możesz zrealizować w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju, we wszystkie dni tygodnia. Prezent obejmuje nie tylko lot balonem, ale również drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampkę szampana, ceremonię chrztu na aeronautę, dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej. Ten dzień zapamiętasz na długo! Wybierz wyjątkowy Voucher i zrealizuj swoje marzenie lub wręcz lot balonem bliskiej Ci osobie. Każda okazja będzie dobra, aby sprawić radość przyjacielowi, siostrze czy ukochanej osobie i zapewnić jej przygodę życia.

Balon to statek powietrzny, który nie posiada napędu silnikowego. Konstrukcja balonu jest bardzo prosta, albowiem składa się ona z powłoki z nieprzepuszczalnej, lekkiej tkaniny lub z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości oraz zawieszonego pod nią kosza, czyli gondoli. Zwykle balon startuje na polu lub na łące, gdzie pilot przed lotem robi ostatni test, a mianowicie puszcza balony próbne. Tę jakże ważną funkcję pełnią zwykłe nadmuchane helem baloniki weselno-urodzinowe. Pilot obserwuje, jak unoszą się do nieba, analizuje ich prędkość i kierunek. Następnym krokiem jest rozwijanie na ziemi 20 lub 30-metrowego kolorowego pasa materiału i dmuchanie kopuły. Później pilot i jego pomocnik jako pierwsi wskakują do kosza, aby dopełnić reszty obowiązków. Gotowe. Załoga może wyruszyć w podniebną przygodę!

Lot balonem – świetny pomysł na prezent

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga, czyli doskonały pomysł na prezent. Dlaczego? To obietnica wspaniałych widoków i wyjątkowej atmosfery, które sprawią, że zyskacie fantastyczne wspomnienia i spełnicie wspólnie jedno z marzeń. Nie ma nic piękniejszego niż wspólne realizowanie planów i odkrywanie świata na różne sposoby. Lot balonem dla dwojga – prezent, który warto wręczyć drugiej połówce z okazji rocznicy! Celebrowanie miłości w powietrzu będzie wyjątkowym doświadczeniem. Romantycznej atmosferze z pewnością będzie sprzyjać Lot Balonem o Wschodzie Słońca. Gdy natura będzie budzić się do życia, wy uniesiecie się wysoko w górę, aby podziwiać ten niesamowity spektakl. To fantastyczny sposób, aby uczcić kolejny wspólny rok i cieszyć się swoją obecnością w niecodziennych okolicznościach. Lot balonem dla dwojga to gwarancja wrażeń na najwyższym poziomie! Przygoda w powietrzu sprawdzi się również jako prezent dla rodziców, przyjaciół, którzy niedługo biorą ślub lub rodzeństwa, z którym uwielbiasz spędzać czas w niebanalny sposób. Bliska Ci osoba kocha góry? Spraw jej prezent zapewniający wzruszenie. Lot Balonem nad Tatrami to niezapomniane przeżycie… Przelot z Polski na Słowację lub ze Słowacji do Polski. Będziesz podziwiać majestatyczne widoki z balonowej gondoli, a sam lot potrwa ok. 2,5 godzin. Góry sprawią wrażenie, że są niemal na wyciągnięcie ręki! Wybierz lot balonem – prezent dla miłośnika Tatr i spraw bliskiej osobie ogromną radość. Lot balonem to naprawdę fantastyczny wybór! Jaki lot balonem dla dwojga warto jeszcze wybrać? Co powiesz na Lot Balonem dla Dwojga nad Dolinami? Przygoda odbywa się nad okolicami Krakowa lub nad Ojcowskim Parkiem Narodowym, gwarantując wspaniałe krajobrazy. Opcji na podniebną przygodę jest naprawdę wiele. Mamy propozycje dla 1, 2 i więcej osób. Wystarczy wybrać… Widokowy Lot Balonem dla Przyjaciół, który przeznaczony jest dla 3 osób. Lot balonem – prezent może zostać zrealizowany nad Krakowem, nad Jurą Krakowsko-Częstochowską bądź nad Beskidem Wyspowym, a to zapewnia niesamowite wrażenia i malownicze widoki. Wybierz odpowiedni lot balonem i spełnij marzenia – swoje i bliskich, a zyskasz piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Ci przez długie lata. Wznieś się w powietrze i ciesz się wyjątkową chwilą!

Lot Balonem – Voucher

Gwarancja niesamowitych widoków to ogromna pokusa dla każdego, kto spragniony jest wyjątkowych przygód! Lot balonem dla dwojga to przeżycie, które pozostaje w pamięci do końca życia. Jakie miejsce wybrać, aby zrealizować lot balonem – Voucher zapewniający radość? Opcji jest wiele, dlatego nie musisz się martwić o odpowiednią lokalizację. Loty odbywają się w różnych miejscach na terenie Polski, co sprawia, że są odpowiednie jako prezent zarówno dla rodziny, jak i przyjaciół. Ucieczka w przestworza to doskonała propozycja na spędzenie wspólnie doskonałych chwil. Niezależnie od wybranej opcji, każdy lot balonem będzie niezapomnianym przeżyciem, cudowną, wyjątkową przygodą, która sprawi, że cały otaczający nas pejzaż będzie najlepszym widokiem w naszym życiu.

Warto pamiętać, że loty balonem odbywają się przez cały rok! Miłośnicy każdej pory roku, mogą wybrać swój lot w najdogodniejszej dla nich porze i zachwycać się letnią pogodą, jesiennym krajobrazem, zimową bielą, czy wiosennym spokojem. Najważniejsze są sprzyjające warunki pogodowe, brak opadów i silnego wiatru. Dla szukających mocnych wrażeń polecamy Skok ze Spadochronem z Balonu. To połączenie dwóch wyjątkowych przeżyć, dzięki którym zaznasz solidnej dawki adrenaliny. Ekstremalna przygoda i doskonała okazja na podziwianie urokliwych krajobrazów. Czy może być lepiej? Taki skok wykonywany jest z wysokości 3000 metrów i zapewnia maksimum wyjątkowych emocji. Lot balonem – Voucher to doskonały wybór. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lot balonem dla dwojga, dla jednej osoby czy przyjaciół. Prezent zapewni doskonałe wrażenia!

Początki baloniarstwa sięgają XVIII wieku. Pierwszy udany lot załogowy odbył się we Francji w 1783 roku. Było to dzieło braci Montgolfier, którzy zbudowali balon na gorące powietrze. Ten historyczny lot przyciągnął uwagę całej Europy i zapoczątkował erę eksploracji powietrznej, otwierając nowe możliwości w podróżowaniu i postrzeganiu świata. Baloniarstwo szybko stało się popularne, inspirując wynalazców i marzycieli. Jeśli szukasz wyjątkowego upominku, który zapadnie w pamięć na długo, to Lot balonem Voucher będzie idealnym wyborem. Ten niezwykły prezent pozwoli obdarowanej osobie przeżyć niezapomnianą przygodę i zobaczyć świat z nowej perspektywy. Lot Balonem – prezent, który jest nie tylko emocjonująca podróżą, ale też szansą na chwilę niepowtarzalnej radości. Voucher na lot balonem możesz ofiarować bliskim na każdą okazję i spełnić w ten sposób czyjeś marzenia o lataniu. Czas odkryć magię płynącą z przygody w powietrzu!